Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia


sector

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2014 o 14:31, miki napisał:

Pisałem już o tym - lampy są za nisko w tym miejscu - trafisz na upierdliwego i d*pa

MotoFocus.pl o montażu świateł do jazdy dziennej pisze wyraźnie:"nie niżej jak 200 mm od jezdni".Czyli,że zamontowanie LED-ów w szczelinie jak na tym filmie,czyli na 21,5 cm (coś około tego) ,jest zgodne z przepisami.Już rozmawiałem z kierowcami Audi  A4B6 ,mającymi TAK zamontowane LED-y (różne,4x1W przeważnie, i inne z homolog.) od kilku lat,i żaden nie miał problemow z Policją.Więc świadczy to,i słusznie,że wysokość montażu jest w normie,a siła tych świateł w słoneczny dzień jest duża i nie razi w oczy jadących z przeciwka.Chyba taki portal (i inny też) nie pomyliłby się  w art.p.pt."Poprawny montaż świateł do jazdy dziennej". Gdyby się nawet pomylił,zostałoby to natychmiast,podejrzewam, sprostowane,bo Audi A4B6 jest zbyt popularnym autem,i właśnie w tej szczelinie zderzaka,jest optymalne miejsce na te LED-y.Wygląda elegancko,i powiedziałbym nawet szykownie.Więc nie bójcie się "wiochy" etc.Bardziej mnie śmieszy już "przetuningowany" A4B6,który zamiast cieszyć oko,przypomina bolida F1,którym nie jest i nie musi byc.THX. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2014 o 11:33, boro81 napisał:

 

 

Właśniej to jest najlepsze miejsce na LED-y w A4B6mw tej szczelnie ,na wysokośco 23 cm ,a więc > 25cm. The best one!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...