Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Bluetooth


Hatek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale żebym to ja wiedział które to są kabelki... jakiś numer pinów? czy po kolei lecieć i sprawdzać....

też mi się coś zdawało że kabelkologia nie łączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale trochę wyblaķła ?

Będę szukał po kolei i sprawdzał. Ale podałeś mi trop przyjacielu więc będę nim podążał.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem sprawdzić ale dziecko mi głowę zawraca, ogarnę później na  spokojnie temat i dam znać.

Kostka czerwona jest od navi, system głosowy nawigacji działa i tak się zastanawiam jeśli navi działa to czemu blutek nie przesyła dźwięku.

 

 

Edytowane przez jaguaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź przyszła szybko. Po sprawdzeniu obwodów i kabli gdzie wszystko jest ok kontakt do kaja i .....uwalony blutek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaguaro napisał:

Odpowiedź przyszła szybko. Po sprawdzeniu obwodów i kabli gdzie wszystko jest ok kontakt do kaja i .....uwalony blutek.

 

 

Możesz jeszcze zrobić test modułu BT z poziomu vcds. Podczas testu sprawny moduł generuje dźwięki ,głośne bardzo ☺

A jak potrzebujesz modułu to daj znać,mam różne.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Łukasz, tak zrobiłem. Zero reakcji w teście więc sprawa jasna ';(  co ciekawe po wcześniejszym podpięciu nie wskazywało żadnego błędu, i zachodzę w głowę jak to jest, że nie komunikuje o żadnym błędzie a sygnału brak. - co za ustrojstwo :wallbash:

Tak się składa że już zamówiłem u znajomego, jeśli wszystko będzie ok (a tak twierdzi) to załatwione, ale jeśli nie to wiem do kogo uderzyć :notworthy:

na razie dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze tak padł,ale wszystko jest możliwe. Najbezpieczniej jest trzymać moduł za schowkiem,pod tym fotelem to niby hermetyczne wszystko ale sporo zalanych widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pila24 napisał:

Dziwne ze tak padł,ale wszystko jest możliwe. Najbezpieczniej jest trzymać moduł za schowkiem,pod tym fotelem to niby hermetyczne wszystko ale sporo zalanych widziałem.

Tak się składa że dobrałem się do 'dziada' i faktycznie sporo wilgoci było tylko pytanie skąd, bo wszystko dookoła suche jak pieprz?. Przed wakacjami od góry na dywanik rozlała się butelka z wodą, czyżby przesiąklo aż do tego stopnia choć z miejsca osuszałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie troszkę wody się dostało do obudowy niby-hermetycznej,i już została tam w środku bez możliwości odparowania. Po wymianie modułu możesz dodatkowo np. Sylikonem uszczelnić tą obudowę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie 

4 godziny temu, pila24 napisał:

 Po wymianie modułu możesz dodatkowo np. Sylikonem uszczelnić tą obudowę 

Koniecznie tak zrobię. Dzięki za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...