Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wskażnik nie wyświetla temp.zewn.


idziollo

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw myślałem że to wada wskażnika,ale pulpit jest ok.Ponieważ idzie wiosna więc pojechałem na przegląd klimy.Doładowali jest szczelna.Powiedzieli mi że to najpewniej termostat i wymiana jego nie rozszczelni układu.Czy to prawda?i czy można to zrobić samemu,bo za samo sprawdzenie dałem 150 zetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiało wymieniaj termostat sam ja tez mam auto z klimatronikiem i wymienialem termostat z 7 razy . układ chłodzenia do układu klimatyzacji nie ma nic wspolnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,żle to określiłem,wsk.temp.nie wskazywał nigdy.Przy przeglądzie klimy zapytałem czemu słabo chodzi,fachman na to że to chyba termostat,więc zapytałem również czy to ma jakiś związek z wsk.temp.a on na to że to możliwe poprzez komputer.

DSCI0016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to zamówić w internecie(wiocha)czy jest jakaś strona w necie gdzie znajdę moje auto w elementach żebym poznał numery części jakie potrzebuje do zamówienia.Dzięki.

6b0c70b9d5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie jest zimno? Silnik długo się nagrzewa?

Wskazówka się w ogóle nie podnosi a w samochodzie jest ciepło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimie nie ma problemu,bo ustawiam np.18 st.i tak trzyma.Chodzi tylko o lato że żle chłodzi(prawie wogóle)klima.Wymienię termostat bo on uruchamia pompę.Wymienię też czujnik wskażnika temp.zewn.i zobaczymy.Muszę to zamówić w necie dlatego że,pracuje w DE,do miasta daleko(zobacz foto wyżej i dodaj 20km lasu z każdej strony),do warsztatu tutaj nie dam bo jak w zeszłym roku dałem auto na przegląd układu chł.siln.to zapłaciłem 450eu.bo wymienili mi pompę pł.chł.a za 2 dni rozsadziło mi chłodnicę bo nie sprawdzili płynu chł.Teraz wiecie czemu robię małe napr.sam.(poza tym trochę zabawy po robocie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale wprowadziłem Was i siebie w błąd.Myślałem że jak jest czujnik temp.zewn.to musi wyświetlać na pulpicie.Otóż błąd ten czujnik(znajduje się przed chł.klimy)pracuje dla klimy.I jeśli chcę mieć temp. na pulpicie to muszę zamontować czujnik w zderzaku i wskaźnik na pulpicie(miejsce jest)

DSCI0067.jpg

Niech was nie zmyli ten czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...