Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH


artua2

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze nagrałem sobie ściągnięty z YT klip, skonwertowałem na AVI i wrzuciłem na kartę pamięci, nie widzi klipów ? Dlaczego to ? wcześniej jak był normalny klip w formacie MP3 to tylko widziało sam utwór :kwasny: co robię źle ?

Przeciez na karcie nie opcji odtwarzania tylko na DVD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma fast & furies 6 avi i smiga z SD :)

WRC ale zobacz koledze śmiga z karty pamięci ;)

A on ma 3G+ to dlatego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma fast & furies 6 avi i smiga z SD :)

i nic nie trzeba konwertowac ? sciagasz kopiujez na sd i wrzucasz do czytnika i mmi samo sobie ustawia rozdzielczosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do download helpera można doinstalować converter - https://www.downloadhelper.net/install-converter3.php, dzięki temu można pliki zapisywać od razu w wybranym formacie

plus jest taki, że wystarczy wybrać predefiniowaną opcję MPEG-2 DVD i mamy wideo na cały ekran mmi w max rozdzielczości, minus - licencja na program kosztuje prawie 19 euro, a bez niej dostajemy qr code w lewym górnym rogu wideo

//edit: póki co najlepszym rozwiązaniem okazał się być Any Video Converter - darmowy, prosty w obsłudze, można pobierać bezpośrednio z yt i po konwersji na mpeg2 (dvd-PAL) mamy video w oryginalnej jakości obrazu i dźwięku na pełny ekran mmi. jest też niby opcja wypalania dvd, ale to póki co skutkowało dyskiem nieczytelnym w mmi 3g high.

Edytowane przez Vis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem też taki darmowy programik-konwerter on-line : http://www.apowersoft.pl/darmowy-online-video-konwerter

Działa całkiem sprawnie , prosty w obsłudze.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do download helpera można doinstalować converter - https://www.downloadhelper.net/install-converter3.php, dzięki temu można pliki zapisywać od razu w wybranym formacie

plus jest taki, że wystarczy wybrać predefiniowaną opcję MPEG-2 DVD i mamy wideo na cały ekran mmi w max rozdzielczości, minus - licencja na program kosztuje prawie 19 euro, a bez niej dostajemy qr code w lewym górnym rogu wideo

//edit: póki co najlepszym rozwiązaniem okazał się być Any Video Converter - darmowy, prosty w obsłudze, można pobierać bezpośrednio z yt i po konwersji na mpeg2 (dvd-PAL) mamy video w oryginalnej jakości obrazu i dźwięku na pełny ekran mmi. jest też niby opcja wypalania dvd, ale to póki co skutkowało dyskiem nieczytelnym w mmi 3g high.

Ale ten DownloadHelper z Converterem u mnie konwertuje plik baaaardzo długo. Nie przesadzam ale z 15 min jeden. W czym jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do download helpera można doinstalować converter - https://www.downloadhelper.net/install-converter3.php, dzięki temu można pliki zapisywać od razu w wybranym formacie

plus jest taki, że wystarczy wybrać predefiniowaną opcję MPEG-2 DVD i mamy wideo na cały ekran mmi w max rozdzielczości, minus - licencja na program kosztuje prawie 19 euro, a bez niej dostajemy qr code w lewym górnym rogu wideo

//edit: póki co najlepszym rozwiązaniem okazał się być Any Video Converter - darmowy, prosty w obsłudze, można pobierać bezpośrednio z yt i po konwersji na mpeg2 (dvd-PAL) mamy video w oryginalnej jakości obrazu i dźwięku na pełny ekran mmi. jest też niby opcja wypalania dvd, ale to póki co skutkowało dyskiem nieczytelnym w mmi 3g high.

Ale ten DownloadHelper z Converterem u mnie konwertuje plik baaaardzo długo. Nie przesadzam ale z 15 min jeden. W czym jest problem?

jakiej wielkości ten plik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety problemy ze sprzetem jaki masz, mozesz sprobowac odinstalowac i na nowo dać :) u mnie chodzi to na tyle krotko ze nie zwrocilem uwagi nawet ile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy znacie jakiś program "na czasie", który pobiera teledyski z youtube?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dembu19 napisał:

A czy znacie jakiś program "na czasie", który pobiera teledyski z youtube?

4kdownload.com ;)

Edytowane przez was002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko, jak już ściągnę film i przekonwertuję go na odpowiedni format czytelny dla mmi to będę mógł to oglądać w trakcie jazdy czy jest to domyślnie zablokowane jak filmy na dvd? Mam niby to dvd ale przez to, że w trasie i tak by nie mógł nikt obejrzeć to nawet nie próbowałem czy i jak to działa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kosmita napisał:

A mam takie pytanko, jak już ściągnę film i przekonwertuję go na odpowiedni format czytelny dla mmi to będę mógł to oglądać w trakcie jazdy czy jest to domyślnie zablokowane jak filmy na dvd? Mam niby to dvd ale przez to, że w trasie i tak by nie mógł nikt obejrzeć to nawet nie próbowałem czy i jak to działa..

Zablokowane  jest DVD podczas jazdy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wrclaguna napisał:

Zablokowane  jest DVD podczas jazdy :hi:

Wiem wiem. Ale pytanie dotyczyłu tych filmów mpeg. Tak samo zablokowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. No ok. Dzięki za info. Pogadamy na BT czy można to jakoś obejść :) Bo słuchy dochodzą, że podobno tak..

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. No ok. Dzięki za info. Pogadamy na BT czy można to jakoś obejść [emoji4] Bo słuchy dochodzą, że podobno tak..

Jasne, że mozna obejść. Nawet na forum jest instrukcja :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, was002 napisał:

4kdownload.com ;)

Dzięki serdeczne ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, wrclaguna napisał:

W B9 to inna bayka ;)

Ale da się? czy to nie takie proste jak start stop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...