Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Co? Wacha po 5 zł przeraża? ? Masakra z tymi cenami... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od blisko 10 lat miałem auta z podtlenkiem :D teraz pół roku jeżdżę na pb i co 450-500km leję pod korek, spod którego szybkooo ucieka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam system zawsze korek - rezerwa ale faktycznie 500 km jak mówisz za 300 zł teraz to kiepsko ;/ w Insignia co Ci mówiłem jak miałem to robiłem 980 za 300 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Damianq napisał:

Ja tez mam system zawsze korek - rezerwa ale faktycznie 500 km jak mówisz za 300 zł teraz to kiepsko ;/ w Insignia co Ci mówiłem jak miałem to robiłem 980 za 300 ;) 

Czemu przesiadłeś się z Insigni ? Jak te samochody w ogóle się sprawują? Tak jest, że w przeciągu 300 k km trzeba dwa razy silnik zmieniać w tych nowych oplach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k232 napisał:

Czemu przesiadłeś się z Insigni ? Jak te samochody w ogóle się sprawują? Tak jest, że w przeciągu 300 k km trzeba dwa razy silnik zmieniać w tych nowych oplach ?

Miałem Insignie 2009 modelowo 2010 2.0 CDTI 160km z 173k nalotu jak była kupiona. Serwis do końca z prywatnych rak. Po miesiacu od zakupu zaczęły dziać się cuda. Zaczęły mnie nękać problemy. Nie mogłem sobie poradzić z ciśnieniem oleju. Standard w tym silniku - tak jak piszesz mało który dojeżdża do 200k, zacierają się. Obraca panewki i dalej już wiesz :)  Wystarczy zobaczyć na ceny tych silników na Allegro :D Schodzą jak ciepłe bułeczki po 7 tysi. Oczywiście po zakupie pełny serwis z czyszczeniem smoka wymiana wszystkich oringow i uszczelki smoka, bo temat znałem. Władowałem sporo kasy na starcie żeby mieć spokój a tutaj na odwrót. Miesiąc pojeździło i zaczął się cyrk. Nic nie pomagało. Zacząłem drążyć temat wymieniłem wszystko co się dało (czujniki, podstawę filtra itp itd) oprócz pompy oleju bo ciśnienie było sprawdzane w serwisie i sam zakupiłem nanometr. Pokzywalo książkowe jednak komputer nie dawał żyć. Codziennie rano info „Niskie ciśnienie oleju. Wyłącz silnik”. Strach było jeździć. Po wsadzeniu ponad 5 tysi i usłyszeniu od Pana w ASO ze „ten typ tak ma, proszę to olać” dałem sobie siana. Stwierdziłem ze już nie będę dokładał następnego tysiąca do nowej pompy. Wystawiłem po pół roku walki do sprzedania. Przyjechał Pan. Powiedziałem co i jak. Napisał mi oświadczenie ze go poinformowałem o problemie z ciśnieniem zeby nie było i kupił. To auto to była istna skarbonka. Insignie kupiłbym drugi raz ale tylko w silniku 2,8 v6 lub 1.6T w benzynie bo to mega fajne auto, duże i pakowne w HB, ale jednak zawsze chciałem jeździć Audi wiec jest Audi w benzynie bo diesla już mam dość. Miałem jednego i więcej nie kupię :) Gaz do kuchenek, a ropa do traktorów :) Oczywiście bez obrazy :)

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z insigniami w benzynie? Też się psują tak jak diesle? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem kupiłbym drugi raz ale tylko 2.8 v6 lub 1.6T ;) Złych opini o tych silnikach nie słyszałem poza tym ze są bardzo paliwożerne. W 2.0T jest problem z rozrządem bo generował błędy na kompie ale nie darzyłem tematu. Auto samo w sobie bardzo fajne ale diesle trzeba omijać szerokim łukiem :)

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAMY NA SPOT 20.05.2018r 19 Józefa Piłsudskiego ŁAŃCUT LINK DO WYDARZENIA NIŻEJ  

2100245316670775

Edytowane przez Kajan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Będzie ktoś dzisiaj? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem,  jest też zlot motorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z okolic Rzeszowa kto montował głośniki 16 cm do A4b5 w przednich drzwiach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.30 spontan na podpromiu dziś :) Biorę kompa można błędy sprawdzać kto chce to wpadać :)

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam, znacie może sprawdzony warsztat w Rzeszowie lub niedalekiej okolicy od Rzeszowa który regeneruje turbosprężarki, czysci geometrie, przeprowadza diagnostyke sprężarek? Ktoś z was ostatnio robił turbo w swoim aucie? Bądź może wysylal gdzies i moze cos polecic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...