Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

leon, to zrobimy przelew bo mnie na spocie jeszcze jakiś czas nie będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro będe na spociku zapraszam po odbiór smyczek kto zamówił ;-)

jestem na Zlocie :decayed: i smycze pewnie mi wyslesz a rozliczymy sie przelewem :wink4:

....chyba ze ktos za mnie zalozy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to se dzisiaj wrzuciłem letnie :angry:

okazało się ze jedna nadaje się do prostowania i dalej jeżdżę na zimówkach :wallbash:

pierd..ni drogowcy i ich remonty. ile kosztuje prostowanie 18" i czy przy takiej operacji uszkadza się lakier?

:disgust::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie na Słocinie za jakieś 100 ci wyprostują, nie niszczą lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to se dzisiaj wrzuciłem letnie :angry:

okazało się ze jedna nadaje się do prostowania i dalej jeżdżę na zimówkach :wallbash:

pierd..ni drogowcy i ich remonty. ile kosztuje prostowanie 18" i czy przy takiej operacji uszkadza się lakier?

:disgust::kwasny:

Jak ugięta nie dużo od wewnątrz to ok.100zł. u Tomka Bazana na Słocinie. Jeśli coś więcej z lakierowaniem strony zewnętrznej to już trochę drożej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzięki. popytam jak u mnie w rejonach i zawożę. nie jest zniszczona punktowa tylko bije osiowo. takie jajo sie zrobiło.

120 opona 100 prostowanie założenie ściągniecie i 250zł nie ma bo jakiemuś fiutowi nie chciało sie na końcu frezu asfaltu zrobić łagodnego najazdy tylko stopień 10 cm.

żałuje ze po policje ni dzwoniłem ale teraz to po ptakach. zniszczenia wyszły po paru dniach dopiero. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Co sądzicie o okularach, które pomagają w dłuższych trasach w dzień jak i w nocy? Używa ktoś takich? Możecie coś polecić?

Daje tu przykład takich okularów http://allegro.pl/arctica-s-70-polaryzacja-korekcja-wymienne-szkla-i1512272783.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZLOT w BT zakonczony :) wracalismy ze Slawkiem mega lightowo :decayed: spalanie na FISIE 5,6 L :gwizdanie: :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZLOT w BT zakonczony :) wracalismy ze Slawkiem mega lightowo :decayed: spalanie na FISIE 5,6 L :gwizdanie: :przebiegly:

przepiliście wszystko i nie było na bajurę :mysli:

:bag: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZLOT w BT zakonczony :) wracalismy ze Slawkiem mega lightowo :decayed: spalanie na FISIE 5,6 L :gwizdanie: :przebiegly:

:polew: :polew:

Ja wracałem od Krakowa A4 i wyszło 10,6 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZLOT w BT zakonczony :) wracalismy ze Slawkiem mega lightowo :decayed: spalanie na FISIE 5,6 L :gwizdanie: :przebiegly:

Dzięki Panowie za udana imprezkę, było jak zwykle :kox: i MEGA śmiesznie :polew: My wracaliśmy na 3 auta i podróż minęła bardzo szybko :) To na FISie to chyba tyle oleju bierze co? ;)

P.S. Jak się nie umiesz zakładać to się nie zakładaj... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek równiez dzieki za imprezy i towarzystwo :wink4::good:

Mam nadzieje, że zobaczymy sie za pól roku na letnim :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Co sądzicie o okularach, które pomagają w dłuższych trasach w dzień jak i w nocy? Używa ktoś takich? Możecie coś polecić?

Daje tu przykład takich okularów http://allegro.pl/arctica-s-70-polaryzacja-korekcja-wymienne-szkla-i1512272783.html

Ja namiętnie używam podobnych, też z "ARCTICA", jak dla mnie - rewelacja!

Słońce nie odbija się od masek/szyb aut. A już od mokrego asfaltu tym bardziej. Generalnie polaryzacja minimalizuje odbicia od wszystkich poziomych powierzchni. Jak np. jedzie auto z naprzeciwka, wygląda jakby nie miało przedniej szyby :decayed:.

Mam jeszcze szkła rozjaśniające, też polaryzacyjne (takie żółtawe). Używam praktycznie za każdym razem jak jadę - w okresie od jesieni do wiosny. W zimie dają wielką ulgę dla oczu, jak świeci słońce - nie razi biel śniegu. A w normalne dni, wyostrzają obraz.

Ogólnie, same pozytywy. Naprawdę nie żałuję ani złotówki wydanej na te okularki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...