Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość harry19-19

dzięki chłopaki za spota :decayed: wybaczcie że musiałem szybko uciekać :facepalm: piotr znalazł jakieś autko :wink:

a teraz wpadł mi pewien pomysł i nie wiem czy dobry byłby dla was , myślę zrobić takie spotkanie podkarpacia i gdzieś wyjechać na namioty lub na jakieś domki a nawet nad jakieś jeziorko i spędzić w gronie klubowiczami na cały weekend ja jestem za żeby zrobić coś takiego wtedy można w końcu coś :drunk::drinks: i kiełbaskę zjeść.

pozdrawiam tym którzy byli a moja wątroba również :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadł mi pewien pomysł i nie wiem czy dobry byłby dla was , myślę zrobić takie spotkanie podkarpacia i gdzieś wyjechać na namioty lub na jakieś domki a nawet nad jakieś jeziorko i spędzić w gronie klubowiczami na cały weekend ja jestem za żeby zrobić coś takiego wtedy można w końcu coś :drunk::drinks: i kiełbaskę zjeść.

hehehe :grin::grin::grin::decayed:zapewne harry19-19 -KAWALER !!!

..... a tak już poważnie ,to fajna sprawa , trzymam kciuki za realizację tego spotkania. Najlepiej od razu rzucić przykładową datę i zrobić wstępną listę chętnych. Będzie jasność tematu, czy są chętni - nie żebym "krakał" ale znając życie (przerabialiśmy niejednokrotnie temat) okaże się, że 2 / 3 osoby będą chętne. Niejedno spotkanie wieczorne :drunk:było realizowane w towarzystwie zazwyczaj w gronie max 4 osób (Ci którzy byli to wiedzą o kim mówię :wink:)

Dariusz , tak czy tak cieszy mnie, że są jakieś propozycję dodatkowych spotkań w 100 % trzymam kciuki za realizację tego planu :wink:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie liczyłem, ale moje było najstarsze :P

Wstyd ;)

audi to audi nie ważne ile ma lat :wink:

dzięki panowie miło było poznać nowe twarze

pozdrawiam

http://s3.postimg.org/t4n5b10an/Zdj_cie3072.jpg

nawet sowja babcie poznalem :D:D tylko niepamietam kiedy to bylo robione :D:D

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

dzięki chłopaki za spota :decayed: wybaczcie że musiałem szybko uciekać :facepalm: piotr znalazł jakieś autko :wink:

a teraz wpadł mi pewien pomysł i nie wiem czy dobry byłby dla was , myślę zrobić takie spotkanie podkarpacia i gdzieś wyjechać na namioty lub na jakieś domki a nawet nad jakieś jeziorko i spędzić w gronie klubowiczami na cały weekend ja jestem za żeby zrobić coś takiego wtedy można w końcu coś :drunk::drinks: i kiełbaskę zjeść.

pozdrawiam tym którzy byli a moja wątroba również :grin:

ja jak najbardziej popieram ten pomysl :) ale prosze nie zwalac wszystkiego na mnie ze znalazlem auto bo kolezanka chciala obejzec a nie ja hahahahaha a ja w zasadzie opuscilem grono klubowiczow cos po 0:00 jak dobrze pamietam :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

wpadł mi pewien pomysł i nie wiem czy dobry byłby dla was , myślę zrobić takie spotkanie podkarpacia i gdzieś wyjechać na namioty lub na jakieś domki a nawet nad jakieś jeziorko i spędzić w gronie klubowiczami na cały weekend ja jestem za żeby zrobić coś takiego wtedy można w końcu coś :drunk::drinks: i kiełbaskę zjeść.

hehehe :grin::grin::grin::decayed:zapewne harry19-19 -KAWALER !!!

..... a tak już poważnie ,to fajna sprawa , trzymam kciuki za realizację tego spotkania. Najlepiej od razu rzucić przykładową datę i zrobić wstępną listę chętnych. Będzie jasność tematu, czy są chętni - nie żebym "krakał" ale znając życie (przerabialiśmy niejednokrotnie temat) okaże się, że 2 / 3 osoby będą chętne. Niejedno spotkanie wieczorne :drunk:było realizowane w towarzystwie zazwyczaj w gronie max 4 osób (Ci którzy byli to wiedzą o kim mówię :wink:)

Dariusz , tak czy tak cieszy mnie, że są jakieś propozycję dodatkowych spotkań w 100 % trzymam kciuki za realizację tego planu :wink:

Pozdro

Zgadza się nadal kawaler :D , za 2 lata uderza mi 30-stka :facepalm:

a co do spotkania to powiem , że każdy z nas na podkarpaciu jest innego rejonu i każdy z nas wie gdzie najlepiej spędzić weekend, wszyscy dobrze wiemy że najbardziej jest znana Solina , oczywiście możemy temat ogarnąć i pojechać nad Solinę i spędzić miły czas , wspólny przejazd :wink: , pamiątkowe zdjęcia klubowe i itd. , a co do terminu trzeba jakoś ustalić i jakoś ogarnąć im więcej nas tym lepiej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł harrego z wyjazdem na weekend jak najbardziej ok, ale będzie ciężki do realizacji.

Ja bym proponował na początek zorganizować się na jednodniowego grilla (taki był raz chyba 2 albo 3 lata temu). Wtedy miejscówka była na Lisiej Górze, ale teraz trzeba by było znaleźć inną bo tam zawsze są tłumy.

Jak ktoś zna fajną i spokojną miejscówkę na grilla to dawać propozycje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Pomysł harrego z wyjazdem na weekend jak najbardziej ok, ale będzie ciężki do realizacji.

Ja bym proponował na początek zorganizować się na jednodniowego grilla (taki był raz chyba 2 albo 3 lata temu). Wtedy miejscówka była na Lisiej Górze, ale teraz trzeba by było znaleźć inną bo tam zawsze są tłumy.

Jak ktoś zna fajną i spokojną miejscówkę na grilla to dawać propozycje :wink:

ja znam miejscówkę też fajną , Radawa Radawa - Portal informacyjny, ogłoszeniowy, dla mieszkańców i turystów , cicho spokój , nikt dupki nie urywa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł harrego z wyjazdem na weekend jak najbardziej ok, ale będzie ciężki do realizacji.

Ja bym proponował na początek zorganizować się na jednodniowego grilla (taki był raz chyba 2 albo 3 lata temu). Wtedy miejscówka była na Lisiej Górze, ale teraz trzeba by było znaleźć inną bo tam zawsze są tłumy.

Jak ktoś zna fajną i spokojną miejscówkę na grilla to dawać propozycje :wink:

ja znam miejscówkę też fajną , Radawa Radawa - Portal informacyjny, ogłoszeniowy, dla mieszkańców i turystów , cicho spokój , nikt dupki nie urywa :decayed:

byłem tam w tamtym roku na weekendzie, nie jest to jakieś mega duże ale właśnie pogrillować ze znajomymi, popluskać się w wodzie jest bardzo OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy spot wypada w Świeto..., przekładamy na następny tydzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy spot wypada w Świeto..., przekładamy na następny tydzień?

:banan::banan::banan: ....jestem za , w takim przypadku w końcu będę mógł się zjawić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...