Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

potwierdzam potwierdzam, spocik bardzo udany:):):)

jak na pierwszy raz to było nas :a4fan: troche...:)

popieram pomysł grilla i kiełbasy nastepnym razem... mam nadzieje że juz niedługo:) :a4fan:

do zobaczenia :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki dałem do galerii ale dam i tu zeby było w temacie,jak cos to usuncie któryś moj post

http://dampol.fotosik.pl/albumy/177950.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko było :] dajcie znać kiedy będzie ten wyjazd do warszawy do roala ja sie pisze jak by co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik OK niech tylko załują Ci których nie było :):cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz było całkiem miło :twisted:

Po pierwsze chciałem przeprosić kolege w niebieskiej B6 za zachowanie na pierwszym rondzie, zachowałem się jak debil i spocik mógł się skończyć rozwaleniem 2 A4. Na usprawiedliwienie moge powiedzieć, że nie widziałem Ciebie w lusterku ale i tak należy mi się :bicz:

Co do grila to już na spociku mówiłem, że coś można wykombinować na następny raz. A sam nieprzyniosłem bo wcześniej pisałem, że jak do roboty po mnie przyjedziecie to będzie gril :twisted: respect dla kierowcy A3 :quattro: jak na silnik 1.8 to robił szau :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA i tak pisze nie wiem czy słusznie ale nie ma co robić zlotów co tydzień bo sie znudzi mysle ze co 3 tygodnie moze co miesiac byloby niezle, bo ktos coś nowego zamontuje i wogole:) to moja propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś ochote na wypad na Słowacje albo aquapark Poprad albo Tatralandia.. rano jade z Dawid835 i Iwonką..co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chciałem przeprosić kolege w niebieskiej B6 za zachowanie na pierwszym rondzie, zachowałem się jak debil i spocik mógł się skończyć rozwaleniem 2 A4. Na usprawiedliwienie moge powiedzieć, że nie widziałem Ciebie w lusterku ale i tak należy mi się

Spoko tyle dobrze ze ja cie wydzialem bo mogla być katastrofa :biggrin: :] ale nie przejmuj sie zdarza sie ważne że autka są cale :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam koledzy fajna impreza, wreszcie i na podkarpaciu coś zacznie się dziać!! Na następny spot postaram się być, chyba że nie będzie mnie w Tarnobrzegu. Hauzer wiedziałem że Ty to jesteś "model", dobrze że bez kolizji się udało :wink:

Pozdro chłopaki dla was! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA i tak pisze nie wiem czy słusznie ale nie ma co robić zlotów co tydzień bo sie znudzi mysle ze co 3 tygodnie moze co miesiac byloby niezle, bo ktos coś nowego zamontuje i wogole:) to moja propozycja

Masz racje, zamiast rozdrabniac sie, lepiej zrobic jedna,duza impreze z grillem raz na miesiac :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze co miesiac byloby niezle, bo ktos coś nowego zamontuje i wogole:) to moja propozycja

ja też popieram pomysł Dampola:)

czyli następny spocik w okolicach końca maja???

ja już się szykuje... zabieramy grilla i kiełbaski i browarki i .....

... kierowce zastępczego:):):) :a4fan:

wiec do dzieła... róbmy i organizujmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sorki ze tak pozno ale wczoraj trzezwialem mam pytanko bo mam 50 zdjec i jak je wkleic jako linki czy z podgladem co ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam filmek jak a3 kreci bączki ale z przyczyn ogolnych(wiadomo jakich) nie wkleje go(za duzo widac blah i twarzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto by chciał kraść tak skatowaną A3 :rotfl:

nie o kradziez tu chodzi tylko policje;) chcesz zeby forum zamkneli?? :biggrin:

:biggrin: :biggrin: :lol::lol::bicz: heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...