Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?


freezblock

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie lepiej sprawdził się Valet Pro, dostałem trochę Shiny Garage od kolegi, ale z niektórymi zabrudzeniami sobie nie poradził. Valet Pro po dokładnym doszorowaniu dał mi lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam jasną tapicerką z materiału :facepalm: Jaki środek polecacie do czyszczenia? Najgorzej jest z przednimi fotelami w takim okresie jak zima/jesień lub gdy pada deszcz to wszystkie kropelki wody z ubrań zostają na fotelu i brzydko to wygląda ;) Co polecacie do czyszczenia? Potrzebuje dobrego preparatu i jakiejś szczotki? Jasne wnętrze. Czy oddać to lepiej do jakiegoś zakładu który czyści bo i tak tego nie wyczyszczę?

Edytowane przez Osta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś preparat do czyszczenia wewnątrz samochodu żeby nie było trzeba przed nim używać oddzielnie APC? Nie zawsze jest czas żeby przelecieć samochód APC, później wilgotną mikrofibrą a następnie dressingiem więc szukam alternatywy żeby nie było trzeba poświęcać tyle czasu na czyszczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Osta napisał:

Możecie polecić jakiś preparat do czyszczenia wewnątrz samochodu żeby nie było trzeba przed nim używać oddzielnie APC? Nie zawsze jest czas żeby przelecieć samochód APC, później wilgotną mikrofibrą a następnie dressingiem więc szukam alternatywy żeby nie było trzeba poświęcać tyle czasu na czyszczenie

Plak skoro chcesz czyścić "na odpierdziel".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2017 o 12:09, hejneken napisał:

Plak skoro chcesz czyścić "na odpierdziel".

Przecież są na pewno jakieś preparaty gdzie apc nie trzeba używać bo mają już w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie jakis quick detailer do wnetrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meguiars, ADBL, Chemical Guys, 1Z Einszett, Auto Finesse, jest tego troche.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2017 o 10:08, Osta napisał:

Możecie polecić jakiś preparat do czyszczenia wewnątrz samochodu żeby nie było trzeba przed nim używać oddzielnie APC? Nie zawsze jest czas żeby przelecieć samochód APC, później wilgotną mikrofibrą a następnie dressingiem więc szukam alternatywy żeby nie było trzeba poświęcać tyle czasu na czyszczenie

Natural Look to typowy dressing najlepiej go aplikować na czyste powierzchnie, wg mnie o wiele lepszym produktem do tego zabiegu byłby ADBL Interior QD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki środek polecacie do prania tapicerki odkurzaczem piorącym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2017 o 15:51, Falcone napisał:

Jaki środek polecacie do prania tapicerki odkurzaczem piorącym? 

Polecam Ci Excede Heavy Duty Extration Cleaner lub ADBL Pre-Spray Pro ten pierwszy to ulepszona wersja ValetPro Carpet Cleaner :banan:

Edytowane przez Bestseller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .posiadam a4 b6 z tapicerka jasny berz .co polecacie by ja ladnie uprac bo po sezonoe jesienno zimowym sporo sie ubrudzila.wczesniej stosowalen vanisza i szczotke.moze jestem w tym zoltodziobem i cos polecicie.przy okazji upralnbym podsufitke i boczki drzwi bo wszystko mam w jasnych barwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2017 o 10:14, myrmillo napisał:

poor boys natural look :)

Mój ulubiony kosmetyk, a do tego piękny zapach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2018 o 22:56, marcin1984r2 napisał:

Witajcie .posiadam a4 b6 z tapicerka jasny berz .co polecacie by ja ladnie uprac bo po sezonoe jesienno zimowym sporo sie ubrudzila.wczesniej stosowalen vanisza i szczotke.moze jestem w tym zoltodziobem i cos polecicie.przy okazji upralnbym podsufitke i boczki drzwi bo wszystko mam w jasnych barwach.

Chcesz bonetowac czy masz odkurzacz?

Tylko nie pisz tu o praniu firanką bo tak to się robiło w polonezie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie. 

 

Wiem że pewnie powtarzam ale..  w najbliższym czasie chcę przelecieć fotele i tapicerke, fotele zwykłe materiał. 

Możecie coś polecić co nie będe musiał rozcieńczać ? Coś gotowego do użycia ale jednak bardziej ambitnego niż plak :D 

I do foteli i do tapicerki, lub dwa oddzielne ? Plus jakaś szczotka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Marciol napisał:

Hej Panowie. 

 

Wiem że pewnie powtarzam ale..  w najbliższym czasie chcę przelecieć fotele i tapicerke, fotele zwykłe materiał. 

Możecie coś polecić co nie będe musiał rozcieńczać ? Coś gotowego do użycia ale jednak bardziej ambitnego niż plak :D 

I do foteli i do tapicerki, lub dwa oddzielne ? Plus jakaś szczotka? 

Po tym co piszesz sądzę, że jesteś początkujący. Odkurzacza ekstrakcyjnego pewnie nie posiadasz.

Fotele i podsufitkę spokojnie ogarniesz za pomocą ADBL Bonnet i kilku mikrofibr. Co do stosowania tego produktu możesz zobaczyć sobie na YT poradnik (wpisz: ADBL Bonnet mx nowicki lub rygryss SS bonetowanie).
Pokazaną tam technikę zastosuj i na podsufitce i na fotelach (wszystkich elementach materiałowych), na pewno będzie widoczna poprawa. Ale pamiętaj, aby wszystko przed tym dokładnie odkurzyć!

Co do elementów plastikowych tapicerki dla Twoich zastosowań polecam CleanTech Interior Cleaner,  ADBL Interior QD, ADBL Interior WOW lub inne tego typu. Sprawa banalna - nakładasz za pomocą butelki z atomizerem i przecierasz mikrofibrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...