Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?


freezblock

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, krzysg101 napisał:

Po tym co piszesz sądzę, że jesteś początkujący. Odkurzacza ekstrakcyjnego pewnie nie posiadasz.

Fotele i podsufitkę spokojnie ogarniesz za pomocą ADBL Bonnet i kilku mikrofibr. Co do stosowania tego produktu możesz zobaczyć sobie na YT poradnik (wpisz: ADBL Bonnet mx nowicki lub rygryss SS bonetowanie).
Pokazaną tam technikę zastosuj i na podsufitce i na fotelach (wszystkich elementach materiałowych), na pewno będzie widoczna poprawa. Ale pamiętaj, aby wszystko przed tym dokładnie odkurzyć!

Co do elementów plastikowych tapicerki dla Twoich zastosowań polecam CleanTech Interior Cleaner,  ADBL Interior QD, ADBL Interior WOW lub inne tego typu. Sprawa banalna - nakładasz za pomocą butelki z atomizerem i przecierasz mikrofibrą.

Kurcze z odkurzeniem w obecnych czasach "zakazów" będzie ciężko :/ 

Jakąś specjalną szczotkę polecasz? czy fibra wystarczy?

Jak tak to z kolei jakiś czas temu kupiłem firbę z WaxPro gramatura chyba 360 ,jeszce nie używałem w środku, nada sie? Gdyż widzę że będzie trzeba kupić jeszcze kilka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marciol napisał:

Kurcze z odkurzeniem w obecnych czasach "zakazów" będzie ciężko :/ 

Jakąś specjalną szczotkę polecasz? czy fibra wystarczy?

Jak tak to z kolei jakiś czas temu kupiłem firbę z WaxPro gramatura chyba 360 ,jeszce nie używałem w środku, nada sie? Gdyż widzę że będzie trzeba kupić jeszcze kilka :D

Bonnet ma to do siebie że jego się nie szczotkuje, więc nie będzie Ci to potrzebne. Obejrzyj te filmiki dwa, tam wszystko jest pokazane jasno i na pewno ogarniesz. :) 

Jak najbardziej to dobre fibry, weź sobie jeszcze z 3-4 i wystarczy. Po robocie wypierz najlepiej w Białym Jeleniu i bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, krzysg101 napisał:

Bonnet ma to do siebie że jego się nie szczotkuje, więc nie będzie Ci to potrzebne. Obejrzyj te filmiki dwa, tam wszystko jest pokazane jasno i na pewno ogarniesz. :) 

Jak najbardziej to dobre fibry, weź sobie jeszcze z 3-4 i wystarczy. Po robocie wypierz najlepiej w Białym Jeleniu i bajka.

Obejrzałem oba

Dzięki za pomoc w takim razie szykuję zamówienie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na dniach planuje kupić odkurzacz karcher puzzi 10/1 do prania tapicerek, w zestawie z nim otrzymam proszek do prania karcher rm 760, czy sam proszek wystarczy? Czy warto dokupić jakiś pre spray i na nieść osobno spryskiwaczem i wywabić brud jakąś szczotką, a po tym użyć odkurzacza z rm 760? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, [email protected] napisał:

Witam, na dniach planuje kupić odkurzacz karcher puzzi 10/1 do prania tapicerek, w zestawie z nim otrzymam proszek do prania karcher rm 760, czy sam proszek wystarczy? Czy warto dokupić jakiś pre spray i na nieść osobno spryskiwaczem i wywabić brud jakąś szczotką, a po tym użyć odkurzacza z rm 760? Pozdrawiam 

Karcher rm 760 to właśnie pre-spray. Osobiście nie polecam.

Ja używam jako pre-spray Maxifi Master Pre-Spray oraz do płukania Maxifi Power Rinse.

Na pewno okej też będą zestaw: Enz-All + Formula 90 oraz ADBL Pre-Spray Pro + Textile Rinse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...