Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?


freezblock

Rekomendowane odpowiedzi

Co naprawdę sprawdzonego możecie polecić do wyprania tapicerki, plamy itp. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaercher pulver, sprawdzony od 12 lat, daje radę

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek o nazwie "NETRA" za***isty do czyszczenia tapicerek i silników samochodowych. ja uzywam go do czyszczenia siedzeń.... poradzi sobie z każdą plamą....do czyszczenia używać białej firanki :D...ja kupiłem ten środek w ekonafcie... naprawde polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jak sie zrobi już ciepło to trzeba się będzie wziąć za wypranie furażerki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vanish :decayed:

Sorry, ale to jest najgorszy syf jaki istnieje, nie dość że 'zapach' unosi się cały czas i śmierdzi, nawet po nagrzaniu i wywietrzeniu to czarne fotele tracą swój kolor, środek nie dopierze też mocniejszych plam. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam KENOTEKA pralem nim podsufitki siedzenia :) spoko zapach i wszystko schodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na środek do tapicerek od K2 o nazwie Tapis? Używał ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja wolę oddać auto do profesjonalnej firmy niż męczyć się cały dzień z firanka i wanishem:-P ręcznie niestety nie doczysci sie tak tapicerki jak profesjonalnym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek o nazwie "NETRA" za***isty do czyszczenia tapicerek i silników samochodowych. ja uzywam go do czyszczenia siedzeń.... poradzi sobie z każdą plamą....do czyszczenia używać białej firanki :D...ja kupiłem ten środek w ekonafcie... naprawde polecam

czy podsufitkę i słupki też tym doczyści? Gdzie to kupić i jaka cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zrobi się ciepło przymierzam się do wyprania u siebie tapicerki dokładnie foteli i kanapy z tyłu bo podsufitkę mam raczej czystą (a może tylko takie wrażenie ;P) i właśnie będę szukał czegoś skutecznego czy ktoś już próbował prać po prostu szczotką nie używając żadnych odkurzaczy piorących itp? jaki można uzyskać efekt stosując jakiś dobry środek czy raczej to nie ma sensu? plamy jakie mam to raczej na tylnej kanapie z topniejącego śniegu, bo niestety od niedawna zaczęła mi opadać delikatnie tylna szyba i gdy tego nie zauważę topniejący śnieg kapie na kanapę. Może macie coś sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam środki firmy Karcher, używam od 4 lat i się nie zawiodłem. Do czyszczenia tapicerki RM 760 a do odplamiania RM 769.

Piorąc szczotką nie usuwasz brudu np z foteli tylko go rozcierasz ewentualnie wnika on głębiej w materiał.

Moim zdaniem wypranie tapicerki metodą ekstrakcyjną, porządne wysuszenie, ozonowanie wnętrza i kanałów wentylacyjnych - najlepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że padło na metodę ekstrakcyjną, tylko skombinuje sobie odkurzacz piorący bo takowego nie posiadam i ogień ;), dzięki jax82, te środki które podałeś nadają się właśnie do takiej metody czy do czegoś takiego masz jeszcze coś innego sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi się uda to pochwalę się efektem, muszę trochę doprowadzić auto do porządku przed pokazaniem go szerszej publiczności ;) szału nie ma, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, zawsze mogłoby być gorzej ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...