Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?


freezblock

Rekomendowane odpowiedzi

A co polecacie do niebieskiej tapicerki w b6? Mam kilka plam od soków i wody gazowanej :shock3:

te plamy o których piszesz spokojnie zejdą po RM 760 ewentualnie trzeba będzie użyć odplamiacza RM 769.

Napewno nie zniszczą Ci materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co polecacie do niebieskiej tapicerki w b6? Mam kilka plam od soków i wody gazowanej :shock3:

te plamy o których piszesz spokojnie zejdą po RM 760 ewentualnie trzeba będzie użyć odplamiacza RM 769.

Napewno nie zniszczą Ci materiału.

a coś do amatorskiego użytku bez sprzętu? Po urlopie przybyło kilka plam a że długi weekend się zbliża to bym się za to wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jaki preperat ? Bo sam nie mam zadnego karchera ani nic, mialem plame , wyczyscilem i zoabcze co bedzie jak wyschnie , ale na przyszlosc tez chcialbym wiedziec czego najlepiej uzyc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie nie ma cudownego środka który da sie uzyć do prania ręcznego. Tersus robi coś co nazywa sie MC990 i jakos tam sobie daje rade ale robić ręcznie to mordęga a i tak nie bedze zamierzonych efektów. Przy tapicerce ekstrakcja jest wskazana!

Ja do impregnacji uzywam środka firmy 303 fabric guard oraz gtechniq I1 smart fabric

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na zdjęcia przed i po :) ocenimy:cheesy:

a powiedz kolego ile kosztuje taka usługa wyprania tapicerki w aucie prócz podsufitki i powiedz jeszcze czy pierzesz tez tapicerkę pod dywanikami. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,

czy odkurzaczem "Spary Boy", który można wypożyczyć z komfortu za symboliczną kwotę wypierzemy tapicerkę?

Link do odkurzacza: http://www.komfort.pl/html.wmedia?_Instance=komfort&_Connector=palio&_ID=346&_CheckSum=1492190687

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do pytania kolegi ficjor, czy takie urzadzonko + karcher pulver da rade ? czy lepiej to komuś powierzyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj trochę podziałałem z nielsen nap extra i wydaje mi się że szaU nie ma, na razie z tylną kanapą się pobawiłem, była dość dojechana (kilka razy pies mi wskoczył :decayed:) plus mam tą super tapicerkę, na której krople deszczu robią plamy i tak: powoli, powoli idzie. Wczoraj dwa razy poleciałem 1:20 dziś raz 1:25, powoli przesycha, ale już widzę, że jeszcze raz może dwa będzie trzeba polecieć:kwasny:

Buba pisał o tym środku, ale on jest to prania ręcznego o odkurzaczu nic nie pisali i co do napisanych rzeczy "Pozostawia bardzo przyjemny cytrusowy zapach" to jeśli dla kogoś domestos czy ace pachnie cytrusami, to tylko wtedy można się tam tej nuty zapachowej doszukać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c_350x350_12222812.jpgJakieś opinie o tym środku i czy ta szczota daje rade czy tylko wetrę brud w tapicerke i narobie gorzej???? chodzi mi o takie plamy

Typowo użytkowe typu rozlany sok,piwo ew. czekolada albo mocne zakurzenie... nie chciał bym wydawac 100 zł na specjalne pranie w firmie bo wiem ze i tak mi sie za 1 mies znowu pobrudzi a 100 miesiecznie piechotą nie chodzi.... ktos próbował??? jakieś opinie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące jasnego weluru w podsufitce czym można go wyczyścić w domowych warunkach? Vanish wystarczy czy warto inwestować w jakieś specjalne preparaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Na ile aut mniej wiecen starczy ten srodek do imregnacji?

http://showcarshine.pl/1000-gtechniq-i1-smart-fabric-500ml-najtrwalsza-ochrona-tkanin.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tych koncentratach 1 l z których robi się 20 litrów roztworu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem forum i jakoś nie mogłem znaleźć czegoś dla siebie. Potrzebuje preparat do jasnego weluru. Zrobił się zaciek po myciu na fotelu kierowcy. Wygląda to jak niewyschnięta plama z zaciekiem w koło plamy. Zrobiło się tak po myciu samochodu (nie domknięte drzwi) Mógłby ktoś powiedzieć jakiś sposób bądz preparat na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...