Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Profesjonalne przyciemnianie szyb oraz klimatyzacja samochodowa.


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli polecacie tak? Robił tam ktoś jeszcze auto??

polecam Borek -wszystkie auta u niego robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w takim razie termin jest :wink:

i jak wyszlo? ile robiles i ile zaplaciles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w takim razie termin jest :wink:

i jak wyszlo? ile robiles i ile zaplaciles?

Wyszło bardzo ładnie i co najważniejsze gość nie wyciągał szyb i nie rozbebeszał wnętrza co mnie bardzo ucieszyło:banan: Czas ok 4h a co do ceny to trzeba się indywidualnie umawiać. W moim przypadku cena oraz wykonanie na duży plus:wink:

Śmiało polecam nie zdecydowanym:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Borku przyciemniales?

Jeśli nie zmienił adres to masz w 1 poście..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniał ktoś boczne pasażera i kierowcy ? Cały tył mam fabrycznie przyciemniony i bardzo mi się podoba, dołożył bym jeszcze 2 boczne ale nie wiem jak to w praktyce, czy trzeba mieć na to jakąś homologacje ?? Poniżej fragment ustawy. Może się ktoś wypowiedzieć kto przyciemniał i już trochę z tym jeździ ? Nie chciałbym tego zrywać tego przy kontroli drogowej bo jakiemuś pajacowi się nie spodoba.

§ 8. 1. Kabina kierowcy oraz pomieszczenie przeznaczone do przewozu osób wyposaża się w: (…)
5. Szyby pojazdu: 
1) nie powinny dawać ostrych odprysków w razie rozbicia; przednia szyba powinna zapewnić kierowcy pełną i wyraźną widoczność bez zniekształcenia obrazu, a w razie rozbicia - zapewniać jeszcze dostateczną widoczność drogi; 
2) powinny być umocowane w taki sposób lub sporządzone z takiego tworzywa, aby w razie konieczności istniała możliwość wyjścia na zewnątrz pojazdu co najmniej przez jeden otwór okienny z każdej strony pojazdu; 
3) powinny być ocechowane w miejscu widocznym z zewnątrz pojazdu; przepis stosuje się do pojazdu zarejestrowanego po raz pierwszy po dniu 31 grudnia 1968 r.; 
4) przednie i przednie boczne powinny mieć współczynnik przepuszczania światła nie mniejszy niż 70%; 
5) nie powinny odbijać światła w sposób powodujący oślepianie innych uczestników ruchu drogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przednie przyciemnione juz gdzies 1, 5roku, kontrole policyjne byly i poki co na szczescie obylo sie bez zrywania. Ale to i tak zalezy na kogo trafisz... reguly nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez 4 lata użytkowania zrywalem tylko raz. Teraz mam przyciemnione tylko tylne i święty spokój. Co do ustawy to czym byś nie przyciemnil przodu to i tak przy dokladnej kontroli dowód leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak wygląda wytrzymałość tych folii po latach? jest tak samo ładnie jak na początku? Bo jak widze niektóre samochody z podciemnianymi szybami to nie wiem czy się śmiać czy płakać w takim stanie są folie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak wygląda wytrzymałość tych folii po latach? jest tak samo ładnie jak na początku? Bo jak widze niektóre samochody z podciemnianymi szybami to nie wiem czy się śmiać czy płakać w takim stanie są folie.

Jak dasz dobrej jakości folie to nic nie powinno się z nią dziać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżamy.. czy adres na borek telefon aktualne?

chce przyciemnić tyl w B7 sedan

orientujecie sie ile € i H potrzeba do tej przyjemności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2017 o 20:57, Karasik2 napisał:

odświeżamy.. czy adres na borek telefon aktualne?

chce przyciemnić tyl w B7 sedan

orientujecie sie ile € i H potrzeba do tej przyjemności?

Tak,

cena 400-500 zł

czas na pewno parę godzin

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie w jakim stopniu % przyciemnić szyby by był fajny efekt

kolor auta ciemny Grafit

oferty sa na 5,15,20,35 i 50% ... a zazwyczaj najczęsciej jest na 5%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...