Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Myjka Ciśnieniowa


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

To ile Ty tego tam wlewasz? Też kiedyś miałem pianownice z zestawu i ona robiła mleko a nie pianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,5l zbiornik pianownicy.. Płynu leje - na ok za każdym razem inaczej lałem aż uzyskałem w miare dobry efekt. płynu leje 3/4, bo myjka sama wode podaje, a dozownik na połowe ustawiony, z 0,5l pojemnika (chyba 0,5l jest) umyje 3 samochody.. Zrobie jak mi napisaleś, że 100ml wleje, a reszta gorąca/ciepła woda. Rozumiem, że ciepła woda, do rozcieńczenia tego plynu z woskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,5l zbiornik pianownicy.. Płynu leje - na ok za każdym razem inaczej lałem aż uzyskałem w miare dobry efekt. płynu leje 3/4, bo myjka sama wode podaje, a dozownik na połowe ustawiony, z 0,5l pojemnika (chyba 0,5l jest) umyje 3 samochody.. Zrobie jak mi napisaleś, że 100ml wleje, a reszta gorąca/ciepła woda. Rozumiem, że ciepła woda, do rozcieńczenia tego plynu z woskiem?

Tak do płynu z woskiem, tylko coś czuję że będzie marny efekt bo masz standardową pianownicę. Ja używam takich proporcji z pianownicą do której link podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem do Nilfisk C110 była polecana - czyli np. coś takiego ??

MYJKA CIŚNIENIOWA NILFISK C 110.4-5 - ALUMINIOWA (3523793730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ta standardowa pianownica da radę, czy radzicie poszukać czegoś innego ? np. te od Karchera będą pasować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem do Nilfisk C110 była polecana - czyli np. coś takiego ??

MYJKA CIŚNIENIOWA NILFISK C 110.4-5 - ALUMINIOWA (3523793730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ta standardowa pianownica da radę, czy radzicie poszukać czegoś innego ? np. te od Karchera będą pasować ?

Nilfisk jest bdb, pianownica pasuje z któregoś modelu z Karchera, nie wiem dokładnie z którego, tylko trzeba delikatnie dwa "ząbki" przypiłować. Jest to chyba opisane na forum KA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro spróbuje to moją, jak nie nie da to zamówie tą..na 0,5 litra czy 0.7 ile tego płynu z woskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a które modele myjek oferują podgrzewanie wody i ile trzeba na taką wydać ? Wydaje mi sie że mycie ciepła wodą przynosi lepsze rezultaty niż zimną prosto z węża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już przekracza mój budżet zdecydowanie. Po oględzinach tego forum i innych wytypowałem 2 produkty firmy Lavor :

LAVOR MYJKA CIŚNIENIOWA STM160 270 BAR FULL GWAR. (3554342525) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

MYJKA CIŚNIENIOWA LAVOR S. INDUKCYJNY 160BAR 2500W (3602071448) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jak zauważyłem druga droższa myjka odznacza sie głownie silnikiem indukcyjnym, może mi ktoś wytłumaczyć o co tak naprawdę w tym chodzi i czy opłaca się dopłacać na tą droższą? No i czy te 2 myjki będą już takie godne polecenia z przeznaczeniem głównie do mycia mojej B8 :)) Dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowaliście kiedyś u siebie w domu podczas mycia samochodu osuszacz do mycia? Woda po tym płynie niby szybko schodzi z smochodu, bez zacieków i auto jest dość szybko suche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy 120 to cisnienie "na pompie" czy cisnienie robocze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza niz waz ogrodowy ale nic poza tym niestety.

Zeby jako tako myla i wytwarzala piane potrzeba 130 roboczego.

Jak stac Cie na cos lepszego nie oszczedzaj, jak to budzet max bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej namoczyc, polozyc namoczona fibre w wodzie z szamponem na kilka minut i samo zejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myślicie o tym sprzęcie+pianownica PA? Da radę do ogarniecia Audiczki, ewentualnie jakieś prace podwórkowe:

http://www.castorama.pl/myjka-wysokocisnieniowa-karcher-k-5-eu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie

I właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem...zwłaszcza od znawcy tematu, dzięki Griffe:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...