Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest:wink: a tak powaznie, troche na "wlasne potrzeby" a reszta - wszystko dla klienta. Jak ktos podstawia mi samochod to przewaznie chce miec na aucie cos lepszego jak Colli 476 i nie to zeby Colli bylo zle, ale zawsze jest jakies ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest:wink: a tak powaznie, troche na "wlasne potrzeby" a reszta - wszystko dla klienta. Jak ktos podstawia mi samochod to przewaznie chce miec na aucie cos lepszego jak Colli 476 i nie to zeby Colli bylo zle, ale zawsze jest jakies ale...

Wiem jak jest:wink: Zazdroszczę :naughty::kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba ma latający talerz, dlatego używa Ludwika :)

A tak na poważnie, w lecie jak z szyby robi się strzelnica owadów to ludwik usunie wszystko. Nie ma lepszego i tańszego sposobu.

Jakie są wasze opinie o wosku Meguiars Mirror Glaze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba ma latający talerz, dlatego używa Ludwika :)

A tak na poważnie, w lecie jak z szyby robi się strzelnica owadów to ludwik usunie wszystko. Nie ma lepszego i tańszego sposobu.

Jakie są wasze opinie o wosku Meguiars Mirror Glaze ??

Tak na powaznie to o ktory dokladnie ci chodzi produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba:shock3::shock3::shock3: Skąd masz pomarańczowego?:slina::decayed:

Już nie robią ale zamówiłem u producenta ostatnie sztuki na zapas. WIem wiem. Jest za***isty i każdy by chciał ale niestety nie oddam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba:shock3::shock3::shock3: Skąd masz pomarańczowego?:slina::decayed:

Już nie robią ale zamówiłem u producenta ostatnie sztuki na zapas. WIem wiem. Jest za***isty i każdy by chciał ale niestety nie oddam.

ham:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba:shock3::shock3::shock3: Skąd masz pomarańczowego?:slina::decayed:

Już nie robią ale zamówiłem u producenta ostatnie sztuki na zapas. WIem wiem. Jest za***isty i każdy by chciał ale niestety nie oddam.

ham:decayed:

i nie dam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kupic welniana rekawice do mycia i bedzie ok.

przymierzam się do CarPro jak i past Menzerma jednak czekam na większy garaż :(

btw dlaczego taka rękawica Poorboy's World Chenille Wash Mitt DetailerShop.pl jest zła ;) ? welniana wiadomo mniejsze ryzyko porysowania lakieru ale tylko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie ;) w welniaku jest mniejsze ryzyko "smarowania" zebranym brudem po lakierze, co nie oznacza że będzie mega bezpieczne. Podstawa to 2 wiadra i najlepiej prewash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeprowadzisz sam dobrze pelna korekte lub zaplacisz za nia komus - bedziesz wiedzial dlaczego tylko welniana:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zakupy, ale brakuje SHINY GARAGE RED DEVIL HD NANO bo ShowCarShine zapomina dać znać ze towar sie skończyl, ale zaplacony to juz jest.

IMAG0155.jpg

---------- Post dopisany 16-06-2013 at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2013 at 23:13 ----------

Aktualizacja :decayed:

IMAG0157.jpg

IMAG0158.jpg

IMAG0159.jpg

Cale pudlo mikrofibr + Fluffy :wink:

IMAG0160.jpg

GridGuard wlasnej roboty :wink:

IMAG0161.jpg

No i mechanika + osprzęt :wink:

IMAG0162.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę swoim zestawem, który nie dawno nabyłem.

thumbnails.jpg

thumbnails.jpg

PB Natural Look - Szczerze polecam bardzo fajny produkt. Daje fajny efekt satyny a po przetarciu mikrofibrą faktycznie staje się matowy do tego rewelacyjny zapach :)

thumbnails.jpg

Meguiars Glass Cleaner - Teraz wiem co to znaczy czysta szyba. Polecam również najlepszy środek jaki miałem do szyb.

thumbnails.jpg

Dobra rzecz do rozpuszczania smoły z drogi etc dobrze się w tym sprawdza. Ja psikam tym całe auto podczas mycia.

thumbnails.jpg

Nielsen Cyclone APC - Dla mnie bez rewelacji jak się skończy zamawiam coś innego.

thumbnails.jpg

Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale jak zalecali nałożyłem to przed woskiem. Moje odczucia tak jakby trochę odżywił lakier dodał trochę głębi, ale rysek nie przykrywa.

thumbnails.jpg

Tego jeszcze nie testowałem. Jutro mam zamiar nałożyć to i przetestować akurat pogoda w sam raz do testów :)

thumbnails.jpg

Tenzi - En Jee - Dobrze się sprawdza jak dla mnie.

thumbnails.jpg

Testowałem to ręcznie - żadnych efektów nie było a robiłem miejsce 40x40 przez 20 min. Ręcznie do zajebania jeden krok. Wypróbuję jak będę miał polerkę.

thumbnails.jpg

Tego jeszcze nie próbowałem, ale myślę że również bez polerki się nie obejdzie.

thumbnails.jpg

Iron X - Nie ma się tu co rozpisywać robi robotę bez dwóch zdań.

thumbnails.jpg

Według mnie ta piana jest do d*py - jak się skończy kupuję coś mocniejszego.

thumbnails.jpg

303 - Tego nie polecam nikomu - w komorze silnika jeszcze się to sprawdza, ale na zew plastikach siedzi do pierwszego deszczu potem ładnie spływa.

thumbnails.jpg

PB Nattys Paste Wax Blue - Fajny wosk według mnie. Dobrze się go nakłada poleruje i za***iście pachnie gumą balonową.

thumbnails.jpg

Gliptone - Na prawdę polecam robi robotę :)

thumbnails.jpg

Zestawik do zabezpieczenia felg i opon - Sprawdza się znakomicie i bardzo wydajny :) Polecam każdemu taki zestaw.

thumbnails.jpg

Oczywiście nie mogło zabraknąć rękawicy CarPro - Rewelacja jak ktoś się zastanawia czy warto ją zakupić to szczerze polecam warto.

thumbnails.jpg

Jakieś tam mikrofibry i 2 x Fluffy zupełnie wystarcza do wysuszenia takiego avanta:)

thumbnails.jpg

Pianownica PA + Karcher K5. 600 wystarczający zestaw do umycia samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fibra na trawie = fibra do progow. Zestawik calkiem przyjemny, rozumiem, ze szampon i glinka byly nabyte poprzednim razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...