Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Szampon mam Shiny Garage całkiem fajny, glinka ValetPro ta żółta jednak jakoś zapomniałem pstryknąć fotę. Fibra była tylko położona na suchą trawę do fotki wcześniej służyła do przetarcia felgi po Finish Kare a później się suszyła po praniu razem z innymi na balkonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie przypadkiem wpadłem na ten wątek :decayed: niestety nie mam czym się pochwalić ale chciałem zapytać co polecacie do niewielkich rysek,jaki wosk jest dobry i może co warto posiadać żeby ogarnąć temat pielęgnacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki temat już istnieje... a na marginesie powiem Ci że nie wiem czy coś znajdziesz aby ukryć rysy za pomocą swoich rąk na Audi. Też myślałem że to uda mi się zrobić a jednak bez zakupu polerki się nie obejdzie. Chyba że jest jakiś środek, o którym nie wiem ; >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy warto inwestować w zakup polerki,czy lepiej jednak oddać do fachowca żeby to zrobił :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy warto inwestować w zakup polerki,czy lepiej jednak oddać do fachowca żeby to zrobił :eusathink:

to wszystko zależy ile się ma czasu/kasy/chęci i wiedzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowiec, ktory sie tym zajmuje i wiadomo, ze robil to dobrze, bo mp widzialo sie kilka jego prac zrobi to lepiej jak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: az tyle.......

w porownaniu do innych to ja mam malutko ale pomalu zbieram jeszcze kilka preparatow mam zamowionych na wiosne biore sie za porzadki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do codziennej kosmetyki używam produktów royala szampon, aktywna piana, rewelacyjny jest środek do usuwania robactwa z szyby i maski. Do kokpitu jest średni, no chyba, że ktoś lubi żeby się błyszczało jak psu jajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie...miesiąc temu zdecydowałem się oddać autko profesjonalistom na korektę lakieru i teraz moje pytanie jak utrzymać lakier w takim stanie albo chociaż mu nie zaszkodzić.Zrezygnowałem już z myjni ręcznych i bezdotykowych,zakupiłem już pierwsze gadżety czyli:rękawica CAR PRO,szampon DODO JUICE BORN TO BE MILD 1000:1,SHOWCARSHINE FLUFFY DRYER i jakieś mikrofibry.O wosku na razie nie myślę bo autko było woskowane po zabiegu,ale co polecacie dla początkującego?Najlepiej coś łatwego w użyciu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie niestety ciezko, bo lakier niszczymy myjac go. Wazny jest PREWASH pianownica reczna i aktywna piana - pozwoli odspoic wiekszosc brudu i bedzie znacznie mniej do mycia co za tym idzie ryzyko porysowania jest znacznie mniejsze. Rekawica i szampon:thumbup1: myjemy "na dwa wiadra"

Druga sprawa to rysowanie podczas wycierania - dlatego nie wycieramy a osuszamy czyli przykladamy recznik, przyklepujemy i podnosimy.

Auto po korekcie na szczescie mniej sie brudzi i latwo myje oraz osusza, zeby nie odbiegac od tematu - zbrojenia ciag dalszy:

ecff.jpg

h1cu.jpg

jaxr.jpg

4vdx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taki zastaw pod choinką :slina: może kiedyś...a na razie następny zakup to pianownica :decayed: Dzięki za radę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R7 JAREK dwie sprawy:

Zacne trunki:banan:

Ban za stawianie flaszek na golym lakierze:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak się rozglądam i nie wiem jaką pianownice wybrać...może coś takiego GLORIA FM10 FOAM MASTER - NAJLEPSZA RĘCZNA PIANOWNICA - ShowCarShine - Detailing Shop albo EPOCA TEC ONE FOAMER FPM 2L - PIANOWNICA RĘCZNA - ShowCarShine - Detailing Shop i piana VALETpro pH NEUTRAL SNOW FOAM 5 L - NAJPOPULRANIEJSZA PIANA, BEZPIECZNA DLA WOSKU GRATIS MIKROFIBRA - ShowCarShine - Detailing Shop będzie ok?? i tak się zastanawiam jak już będę zamawiał to może wezmę już cleaner i wosk co polecacie??wiem że sporo już jest o tym na forum ale pogubić się można...

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

może to:MEGUIARS ULTIMATE WAX ZESTAW - NAJNOWSZY WOSK GRATIS - ShowCarShine - Detailing Shop

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

albo MEGUIARS GOLD CLASS CARNAUBA PLUS PASTE WAX - GRATIS MIKROFIBRA - ShowCarShine - Detailing Shop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał EPOCA to samo robi prawie za 1/2 ceny, co do pian aktywnych moze bede nie parlamentarny ale piana albo myje albo oszczedza wosk nie da sie tego połączyc ale to moje zdanie, co do wosków nie używałem ani jednego a ni drugiego wiec sie nie wypowiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epoca jest bardzo dobra, jak kupowac to 2l, litrowa jest za mala i to nie kwestia samej ilosci aktywnej piany, a powietrza i co za tym idzie cisnienia jakie trzeba wytworzyc - mniejsza duzo czesciej sie pompuje. Z tanich fajnych pian jest VP COMBO bardzo dobrze sie pieni i dobrze domywa ale nie jest delikatna dla woskow. Jesli ma byc bezpieczna dla wosku i miec sile mycia musi kosztowac i sa dwie warte uwagi albo AB MAGIFOAM albo VP ADVANCED NEUTRAL.

Wosk nalezy dobierac w parze z cleanerem tyczy sie glownie typow wosku czyli naturalnych, hybryd oraz saelentow.

Pierwszy przez Ciebie podany calkiem fajny wosk i latwy on/off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...