Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż modułu DRL w światłach drogowych


ucho.77

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dawid10691 napisał:

Witam wszystkich planuje podłączyć do a4 b6 modul drl leopard pod drogowe ma ktoś schemat gdzie który kabel podłączyć. Z góry dzięki.

https://lepard.eu/wp-content/uploads/2011/03/io_am010-ML_DRL Module.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2020 o 21:37, MarcinHubert napisał:

Witam. O co chodzi z tą wersja C z tej instrukcji chodzi mi o ten przekaźnik i niebieski kabelek co on załącza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dawid10691 napisał:

Witam. O co chodzi z tą wersja C z tej instrukcji chodzi mi o ten przekaźnik i niebieski kabelek co on załącza?

Zapewne o clh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może instrukcję gdzie konkretnie jaki kabelek podłączył w a4 b6 z modułem low żeby były drl I coming living home z tego modułu?  Gdzie podlaczaliscie te wszystkie kabelki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2020 o 20:51, Dawid10691 napisał:

A ma ktoś może instrukcję gdzie konkretnie jaki kabelek podłączył w a4 b6 z modułem low żeby były drl I coming living home z tego modułu?  Gdzie podlaczaliscie te wszystkie kabelki ?

Większość kabli masz przy MCE i/lub włączniku świateł. Poczytaj tematy z pinologią tych dwóch elementów i wszystko się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy ktoś z Wrocławia byłby w stanie podpiąć taki moduł :eusathink:

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jarkoo97 napisał:

Cześć,

Czy ktoś z Wrocławia byłby w stanie podpiąć taki moduł :eusathink:

Pozdr,

Kaju, pisz do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki, powiedzcie mi czy do lusterka z czujnikiem zmierzchu potrzebuje modul high F, czy wystarczy tez high ale z literka B lub E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, komzuald napisał:

Mordeczki, powiedzcie mi czy do lusterka z czujnikiem zmierzchu potrzebuje modul high F, czy wystarczy tez high ale z literka B lub E?

Tylko F obsłuży włącznik auto który wiąże się z czujnikiem zmierzchu w lusterku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście... nie może to być każde lusterko i nie może to być każdy czujnik zmierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać jakiś link do sprawdzonego modułu DRL, bo strona leopard.eu przestała działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat-swiatla-dzienne-modul-dlugich-30
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 118,99 zł - Automat światła dzienne moduł długich 30% moc DRL (7127863891). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gregorski3 napisał:
Automat-swiatla-dzienne-modul-dlugich-30
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 118,99 zł - Automat światła dzienne moduł długich 30% moc DRL (7127863891). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

taki moduł już mam zakupiony i kurzy się w szafce ponad dwa lata, ale biorąc pod uwagę to co ludzie piszą o modułach od Be-smart trochę obawiam się jego montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeździł 3 lata bez problemu. Potem zmieniłem na nowszą wersję z regulacją mocy do 50% i tak jest w aucie od ponad roku i nic złego się nie dzieje. Jest podpięty obecnie pod halogeny z żarówkami led i ustawiony na 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tego typu modułach najważniejsze jest by na tych wtykach i pinach był dobry styk, warto nawet jeszcze nieco podgiąć wsuwkę, żeby to mocno trzymało... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kamil-vag napisał:

W tego typu modułach najważniejsze jest by na tych wtykach i pinach był dobry styk, warto nawet jeszcze nieco podgiąć wsuwkę, żeby to mocno trzymało... 

ok, po doginam te piny ile będę w stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modul-Swiatla-Dzienne-DRL-Czujnik-Zmierz
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 170 zł - Moduł / Światła Dzienne DRL +Czujnik Zmierzchu+USB (6891289340). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...