Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż modułu DRL w światłach drogowych


ucho.77

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz z czujnikiem zmierzchu.

Gdzie najlepiej montować ten czujnik?? musi widzieć światło dzienne a ja wolałbym go nie widzieć :)

Edytowane przez Kozathe1st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz z czujnikiem zmierzchu.

Na uja? ten czujnik tylko do clh będzie. Nie pozwoli na sterowanie światłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz z czujnikiem zmierzchu.

Na uja? ten czujnik tylko do clh będzie. Nie pozwoli na sterowanie światłami

Też tak myślę. W zasadzie to wystarczy mi do CLH bo o włączeniu świateł mijania wolę sam decydować i robić to ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam biksenony w B7 nie mogę przekodowac na skandynawskie z DRL czy to dlatego ze nie mam jeszcze przekaznika ani włącznika DRL bo dopiero zmienilem moduł na HIGH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes jeżeli masz ori bixe to z nią idzie w parze DRL,żadnego przekaźnika nie potrzebujesz bo robisz drla na gratach audi.

B7 ma drla :wink:


Tu poszukaj co i jak musisz zrobić

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-mce-09-modul-centralnej-elektryki-lusterko-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-coming-leaving-home/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko zapomnialem dodac ze mialem zwykle halogeny a zmienilem na Biksy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się podczepię pod pytanie, bo dokładnie o tym myślę od kilku dni. Mam a4 b6 bixenon lub xenon plus jak kto woli. I teraz tak. Przy załączaniu świateł drogowych,razem z nimi otwiera się soczewka od bi xenonu. Mam przełącznik auto, mam zamontowane światła LED do jazdy w dzień ale nie do końca mi się podobają. Czy mogę zrobić tak, że odbłyśnik od świateł drogowych, podłączyć jakąś żarówkę (jaką) do tego modułu który mam do świateł do jazdy w dzień? U mnie to wygląda tak, że jak zapalam światła w pozycję auto, to zapalają się do jazdy dziennej, jak zrobi się ciemno, to odpala się ksenon.

Skracając pytanie, czy zamiast świateł dokładanych do jazdy w dzień, mogę włożyć jakąś (jaką żarówkę- bo raczej nie może być to H7 ?) w światło drogowe i podłączyć do tego moduł od obecnych świateł LED ?

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Chcę wyrezać sobie drl z pierwszej stony. Tylko mam pytanko czy w ori włącznik DRL o numerze 8E1 919 094 C 5PR można wmontować przełącznik instalacji gazowej BRC talki okrągły http://allegro.pl/brc-przelacznik-centralka-lpg-gazu-okragla-i6009696096.html?

Edytowane przez bossawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House możesz włożyć leda zamiast żarówki h7 tylko nie będziesz miał długich na drlu


Spoko tylko zapomnialem dodac ze mialem zwykle halogeny a zmienilem na Biksy .

Ja bym rezał w twoim przypadku do or rozwiązania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,to jedyny dylemat, bo one jednak dosyć dobrze doświetlają, muszę to przemyśleć, te ledy mi nie lezą, gdyby nie poprzedni własciciel, to bym ich nie zamontował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bossawka wszystko zależy jak jest głęboki ten od gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House możesz włożyć leda zamiast żarówki h7 tylko nie będziesz miał długich na drlu

Spoko tylko zapomnialem dodac ze mialem zwykle halogeny a zmienilem na Biksy .

Ja bym rezał w twoim przypadku do or rozwiązania :wink:

Wiec co mam zrobić ?kopac na forum czy w skrócie powiecie co zakupić i jak podłączyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bossawka wszystko zależy jak jest głęboki ten od gazu

Z tego co pamiętam wierci się otwór fi 26 lub 28 i dołącza się kostkę tylko nie pamiętam jej wymiarów

praktycznie cały przełącznik jest na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

a wiec DRL działają przy przekręceniu zapłonu a wyłączają się po przełączeniu na światła mijania wszystko ok.U kogo kupie fajne żarówki LED do DRL albo może pochwalcie się jakie wy macie bo coś muszę kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj tego typu żarówk, oczywiście pod swoją lampę

http://allegro.pl/zarowka-h8-h9-h11-led-cree-11w-swiatla-dzienne-i5639710931.html

W b6 dlugie jest na żarówce z drla wiec nie ma jak poszaleć. Co innego w b7.

Zrobiłeś w opcji ori? Jesli tak to jeszcze bedziesz musial dać rezystor przy ledzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy orginalne biksenon plus drl z żarówka P21W kodowanie zrobione wiec efekt zwyklej żarówki jest sami wiecie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj tego typu żarówk, oczywiście pod swoją lampę

http://allegro.pl/zarowka-h8-h9-h11-led-cree-11w-swiatla-dzienne-i5639710931.html

W b6 dlugie jest na żarówce z drla wiec nie ma jak poszaleć. Co innego w b7.

Zrobiłeś w opcji ori? Jesli tak to jeszcze bedziesz musial dać rezystor przy ledzie

Ta żarówa nie wlezie w gniazdo H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eusathink: a czy tam jest napisane że wejdzie.

uprzedzam fakty :cool1:

Edytowane przez _quattro_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a wiec powiedzmy ze szukam LED DRL P21W która bedzie świeciła tak że bede widoczny oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...