Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.


soulmaster3m

Rekomendowane odpowiedzi

po coś wyjmowal transponder bo tego nie ogarniam? Auto odpala?? Tego transpondera bez uszkodzenia obudowy klucza sie nie wyjmie bo jest na kleju..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wihajster napisał:

po coś wyjmowal transponder bo tego nie ogarniam? Auto odpala?? Tego transpondera bez uszkodzenia obudowy klucza sie nie wyjmie bo jest na kleju..

Wyjmowałem ponieważ miałem centralny z kluczyka a jest z pilota. I żeby auto odpaliło to chyba jest potrzebne co? ? Więc jest ktoś kto mi podpowie czy coś będzie z tego czy muszę kupić teraz nowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po coś wyjmowal transponder bo tego nie ogarniam? Auto odpala?? Tego transpondera bez uszkodzenia obudowy klucza sie nie wyjmie bo jest na kleju..

Mi się udało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Majkiteusz napisał:


Mi się udało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kolego nie pytam komu się udało wyjąć cały. Tylko w moim przypadku czy coś z tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie będzie, z tego czyli z tej rozmowy.

Masz pękniętą pastylkę? Ano masz. Masz kluczyk? Ano masz. Za to nie masz za grosz rozumu aby wsadzić pękniętą z powrotem i zobaczyć czy odpala.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie pytam komu się udało wyjąć cały. Tylko w moim przypadku czy coś z tego będzie

Jedyne co to zloz kluczyk z powrotem i sprawdź czy działa. Jak nie to nowa pastylka crypto48 i zakodowanie ale do tego chyba potrzebny jest PIN który oryginalnie jest na zawieszce. Jeżeli nie masz PINu to albo wyciągniesz sam (instrukcje masz w internecie) albo jedz do speca, który to ogarnie i kluczy możesz sobie dorobić do 4 szt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, soulmaster3m napisał:

Nic z tego nie będzie, z tego czyli z tej rozmowy.

Masz pękniętą pastylkę? Ano masz. Masz kluczyk? Ano masz. Za to nie masz za grosz rozumu aby wsadzić pękniętą z powrotem i zobaczyć czy odpala.

 

Kolego zrobił bym już to dawno,  ale jak mam uszkodzony to nie chce popsuć czegoś więc jest po to to forum by pytać. A że jesteś taki tępy i potrafisz się tylko mądrowac to lepiej nie pisz. Dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dawidepd napisał:

Wyjmowałem ponieważ miałem centralny z kluczyka a jest z pilota. I żeby auto odpaliło to chyba jest potrzebne co? ? Więc jest ktoś kto mi podpowie czy coś będzie z tego czy muszę kupić teraz nowy? 

z Twojego pytania wynika jednoznacznie,że masz 1 dzialający klucz z pilotem i chcesz zrobić drugi

 

33 minuty temu, Dawidepd napisał:

Witam Panowie,  kto mi podpowie. Chciałem zrobić sobie drugi pilot centralnego

a wiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wihajster napisał:

z Twojego pytania wynika jednoznacznie,że masz 1 dzialający klucz z pilotem i chcesz zrobić drugi

 

a wiec ?

Tak dokładnie zgadza się. Mam już jeden chce teraz drugi. Trudno idę zaraz sprawdzę mam nadzieję że nic nie uszkodze przez to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dawidepd napisał:

Kolego zrobił bym już to dawno,  ale jak mam uszkodzony to nie chce popsuć czegoś więc jest po to to forum by pytać. A że jesteś taki tępy i potrafisz się tylko mądrowac to lepiej nie pisz. Dzięki pozdrawiam

Dla takich ludzi jest specjalny krąg w piekle. Nazywa się grupa Audi A4 B5 Polska na fejzbuku.

I ostrzegam, pęknięta pastylka wgra ci wirusa i już nigdy nie odpalisz samochodu. Nigdy.

Ehh, jak pęknięta a nieuszkodzona to zadziała, jak pęknięta i uszkodzona to najwyżej nie odpalisz.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, soulmaster3m napisał:

Dla takich ludzi jest specjalny krąg w piekle. Nazywa się grupa Audi A4 B5 Polska na fejzbuku.

I ostrzegam, pęknięta pastylka wgra ci wirusa i już nigdy nie odpalisz samochodu. Nigdy.

I nie możesz pisać normalnie tak?  Tylko każesz iść mi sprawdzić?? Nie każdy urodził się z autem w ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ło matko z córką. Coś ci źli i niedobrzy z forum każą mi coś zrobić."

A co ja mam iść, popsuć swój i sprawdzić? Wyjmowałem już 6 albo 7 i żaden nie pękł, ale tak to jest, że są ludzie, którzy włożą i od razu im pęka. ;)

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, soulmaster3m napisał:

"Ło matko z córką. Coś ci źli i niedobrzy z forum każą mi coś zrobić."

A co ja mam iść, popsuć swój i sprawdzić? Wyjmowałem już 6 albo 7 i żaden nie pękł, ale tak to jest, że są ludzie, którzy włożą i od razu im pęka. ;)

Więc lepiej nie ryzykować tego pękniętego? ? Powiedz szczerze,  nie chce czegoś popsuć. Najwyżej kupię nowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero na koniec dnia dowiemy się, że to "popękane szkiełko" to tak naprawdę pęknięta w pół pastylka. Wtedy to raczej nie ma sensu.

Wtedy to

tenor.giftenor.gif

tenor.gif

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że piszesz tyle a nie umiesz napisać konkretu jak ktoś o coś pyta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jest taki problem jak pytam w prost co zrobiłem i jak jest.  I nie umie ktoś napisać nie działać nie będzie nie wiem spróbuj albo będzie ok.. albo po prostu nic nie pisać jak tylko się wywyższac.  Szkoda że są tacy ludzie i jeżdżą takimi autami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dawidepd napisał:

Szkoda że piszesz tyle a nie umiesz napisać konkretu jak ktoś o coś pyta. 

Szkoda, że masz tyle problemów a sam nic nie napisałeś. Poza śmiesznymi pytaniami to zasadniczo nic. Jedynie "Kto podpowie", "Co to jest", "Jak to, jak tamto."

Konkret napisałem w pierwszym poście jak i w wielu innych tematach. Nie jest to coś co mnie nauczono, nikt mi tego nie pokazał. To szukanie, próby i chęci a z tego co pamiętam to głupiego kabelka nie potrafiłeś znaleźć pomimo palcem pokazania jaki potrzebny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pękniety transponder z reguły nie działa choc mialem przypadki ze jakims cudem auto odpalało..Najlepiej dać nowa i zakodowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...