Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.


soulmaster3m

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna pomoc !! Zmieniłem licznik na S4 b5 I jezdze na wyłączonym immo Jak licznik zgrać z immo żeby się kontrolka od immo nie świeciła Dodam że pin licznika mam Proszę o wasza pomoc Dzięki


Dodam że auto było kiedyś 2.4 quattro a teraz jest 2.7 T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczy poszukać... Nawet w poradniku autora wątku jest opisane

Vag-com, vcds

Select

Instruments

Login podajesz pin poprzedzony zerem

Do IT kontrolka przestanie migac i zacznie świecić

Adaptation

Kanał 21

Wbijasz ile kluczy chcesz zaprogramować

Jak dwa to wpisujesz 2 test i Save

Kontrolka immo zgaśnie wkładasz kolejny klucz

Dajesz zapłon, jak kontrolka zgaśnie dajesz kolejny klucz itd.


Ale najpierw włącz immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak włączyć i wyłączyć immo he ? [

Edytowane przez Grzesiek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak włączyć i wyłączyć immo he ? [

W vag comanderze, wchodzisz w sterownik silnika i tam masz immo on/off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat commanderem tego nie zrobi przy tym ECU co ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jak włączyć i wyłączyć immo he ? [

Skąd wiesz, że wyłączone jak nie wiesz jak włączyć/wyłączyć?? :D


W vag comanderze, wchodzisz w sterownik silnika i tam masz immo on/off.

Commander z automatu robi tylko OFF-a w niektórych ECU w licznikach nie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo jest na 100% wyłączone I tak jeżdżę z zaslepiona kontrolka A chciał bym to ogarnąć żeby wreszcie było normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgrasz tego z pompką centralego, chyba ze w kluczyku będziesz miał elektronikę z b5

Jesteś w stanie wytłumaczyć dlaczego? zgłębiałeś temat czy tak sobie walnąłeś w stylu " nie da się i koniec"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 jest pompka centralnego a w b7 moduł komfortu.

Miałem kluczyk od b6 (tu również jest moduł komfortu) i w żaden sposób nie szło go sparować z pompką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pompkę, która nie posiada ani alarmu ani pilota. Wymiana pompki na taką, która takie funkcje posiada pozwoli na dokodowanie kluczy, czy wiązka nie będzie pasować i inna pompka nie podejdzie? Czy lepszą opcją będzie zakup czegoś takiego?

http://allegro.pl/sterownik-zamka-centralnego-orygi-scyzoryk-audi-i5732929914.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie taka centralke i.i jest wszystko git.działa bezproblemowo a montaż to dosłownie 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok,,ale ta centralka ktora pokazal kolega to nie alarm wiec powinno pojsc bezproblemowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę dograć pastylkę immo, znam pin immobilizera, Ogarnę to za pomocą vag coma i zwykłego kabelka kkl? Auto jak w profilu, czyli transponder ID13.


a tak do wypowiedzi wcześniejszych, dziś lub jutro będę montował alarm:

ALARM AUDI 80, 100, A2, A3, A4, A6, A8, TT (5199519585) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

także zobaczę ile to potrwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Panowie, chcę dograć pastylkę immo, znam pin immobilizera, Ogarnę to za pomocą vag coma i zwykłego kabelka kkl
tak :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co robię nie tak? mam auto jak w profilu, mam kabel od viaken (http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-kabel-obd2-kabel-piny.html) podłączam się do auta. do tej pory mialem problem z vag can commanderem - sypał błędem o "dog init", to naprawilem inną wersją programu obecnie "coś" działa.

Idzmy dalej; wchodze sobie w kombi (zgodnie z instrukcją przytoczoną w temacie), ident, potem immo. W immo wg instrukcji mam odczytać VDO metometer itd. Niestety kiedy klikam read, dostaje komunikat "Start transfer/ received of data" i nic się nie dzieje. Rozumiem, że coś jest dalej nie halo, czy kwestia mojej niecierpliwości?

Wracam do tematu. jaki kabel/interfejs kupić żeby ten pin zczytać? zegary jaeger z immo3 czy to musze wymontować licznik i jakoś pod sam licznik się podpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie dziś byłem w Puławach Grześkowi IMMO ogarniałem, to mogłem Ci PIN odczytać jak byś wcześniej pisał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co robię nie tak? mam auto jak w profilu, mam kabel od viaken (http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-kabel-obd2-kabel-piny.html) podłączam się do auta. do tej pory mialem problem z vag can commanderem - sypał błędem o "dog init", to naprawilem inną wersją programu obecnie "coś" działa.

Idzmy dalej; wchodze sobie w kombi (zgodnie z instrukcją przytoczoną w temacie), ident, potem immo. W immo wg instrukcji mam odczytać VDO metometer itd. Niestety kiedy klikam read, dostaje komunikat "Start transfer/ received of data" i nic się nie dzieje. Rozumiem, że coś jest dalej nie halo, czy kwestia mojej niecierpliwości?

Wracam do tematu. jaki kabel/interfejs kupić żeby ten pin zczytać? zegary jaeger z immo3 czy to musze wymontować licznik i jakoś pod sam licznik się podpiąć?

Vag tacho da radę :)

Edytowane przez marcin_franz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie dziś byłem w Puławach Grześkowi IMMO ogarniałem, to mogłem Ci PIN odczytać jak byś wcześniej pisał. :D

Jeszcze raz dziękuję :hi: Wszystko śmiga aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zmieniłem pompkę centralnego na oryginał, który posiada pilot. W zestawie dostałem 2 piloty do tego. Wszystko fajnie tylko, że zasięg jest bardzo słaby nawet po wymianie baterii. Jak stoję gdzieś z tyłu w okolicach pompki, ew siedzę w samochodzie to załapie. A tak to nawet z 1-2m jest problem. Piloty mogą być niesprawne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...