Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dokładka co sądzicie ?


-RamzeS-

Rekomendowane odpowiedzi

Pany może ktoś mnie oświecić jaka jest różnica między przodem s-line a zwykłym.Nie mogę dojść. jaki mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzycić foty.Patrzyłem na pakiet s-line który wstawił Cuber i zgłupiałem.A tą dokładkę to tak normalnie wkrętami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyłeś napisałem że porównywałem z tymi zdjęciami od Cuber ,ale nie wiem czy zwykły zderzak jest tak podobny s-lina czy może przez przypadek mi się trafił (choć nie sądzę).Może wstawię swoje to mi odpowiecie. A wracając do tematu to skoro pasuje dokładka od cupry do zwykłego to za niedużą kasę fajna zmiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale to tak jakby nie wiedzieć czym się różnią majtki od stringów :decayed:

Gołym okiem widać: większy grill, inne maskownice halogenów, dół zderzaka ma bardziej odznaczający się "spojler", palcem nikt nie pokaże.

Co do dokładki z Leona Cupry, pasuje idealnie i do zwykłego i do s-linowego zderzak.

Wrzuć foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem ślepy,ale różnicę widzę tylko w tym małym wlocie pod grilem (to że grill jest inny to oczywiste).

CAM00320.jpg

Tył mam zwykły

CAM00318.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za kłopoty, ale już wszystko jasne.Dla mnie poprostu poza grilem ni ma prawie żadnej różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tutaj widać wyraźnie

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/cb8d3a4edb42.jpg

Teraz to mu namieszałeś w głowie grillem ze znaczkiem S4 :decayed: I on się różni od S-linowego podwójnymi pionowymi paskami w kratce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie rajzerki.Znaczek mnie nie zmyli.Chodziło mi o to, że dla mnie różnica pomiędzy zwykłym, a s-line jest tak niewielka ,że można się bawić w "znajdź 3 różnice" (i więcej ich nie będzie, nie liczę grila ,bo to on robi robotę).Jeśli miałbym zmienić zderzola to szkoda kasy.Wiadomo gusta.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie patrząc i idąc Twoim tokiem myślenia, szkoda kasy na jakiekolwiek modyfikacje, bo jeżeli bysmy zmieniali np. Fegi 17" na identyczne 18 - tki to już w ogóle mamy wtedy znajdź 1 różnice.

Wiesz znam ludzi którzy na widok RS4 powiedzą

- "o ładne Audi A4"

Na to ja

"to RS4"

"co? No A4"

ja "to RS4"

a on dalej " no to przeciez mówie, że A4"

Wiesz diabeł tkwi w szczegołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że mnie nie rozumisz.Mniejsza z tym.Ma ktoś zdjęcia tej dokładki z jaśniejszy lakierem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img16.tablica.pl/images_tablicapl/102145335_1_644x461_audi-b7-navi-skora-19cali-eibach-super-stan-zamiana-kielce.jpg

Wierz mi zderzak s-line zmienia bardzo przód, oprócz tych widocznych elementów cała bryła ma inny kształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zmieniałem na Slinowy i powiem że naprawdę waaarto! Jak dla mnie autko zyskało na wyglądzie, powiem że odmłodziło furkę i dało trochę charakteru a i udało mi się grill z rs4 złapać to też inaczej wygląda.

View image: P1080574x

http://speedy.sh/nqWxB/emusujeh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grubcio1980 jak założysz tą dokładkę to daj fotkę, jestem ciekaw jak bedzie wyglądać w tym kolorze, bo mam taki sam i też się zastanawiam:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...