Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Metaliczny szum przy gwałtownym dodawaniu gazu


derantis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od jakiegoś czsu zauwazyłem ze przy rozgrzanym silniku z okolic prawej strony pasazera dobiega metaliczny szum przy gwałtownym dodawniu gazu tz.gdy spada z wysokich obrotow jakby łozyska sie wytarły czy cos takiego:facepalm:... Czy ktoś miał juz takie czos i moze pomoże w diagnozie ?? Dodam ze sprzegiełko alternatora jest okey ... Mysle ze moze byc to turbawka:mysli: Z gory dziekuje pozdro

moze jutro dadam filmik z nagraniem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo przeładowuje i powietrze cofa się do filtra powietrza, stąd taki dziwny, metaliczny dźwięk. Było opisywane w którymś wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobikos mogłbyś sie bardziej rozwinąc na ten temat :wink: bardzo bym prosił o pomoc .. pozdro

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

Bardzo bym prosił kogoś obeznanego w temacie ''Turbo przeładowuje i powietrze cofa się do filtra powietrza'' o szersze opisanie co jest przyczyną tego metalicznego szumu.Chodzi mi o to co jest do ku... nędzy grane:facepalm: <co do wymiany..> Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij rurę od filtra powietrza niech ktoś przegazuje, a Ty posłuchaj czy to stamtąd pochodzi. U mnie było podobnie i niestety skończyło się na regeneracji turbo - wymiana wirnika[/quote

jaki koszt wymiany wirnika? Mam to samo od pewnego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I caly czas tak slyszysz ten metaliczny szum, czy tylko przez chwilke ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...