Bukowina 2013 hot line na żywo

Młody_drog

Chyba można temat założyć :decayed: jest juz ktoś? My właśnie dojeżdżamy, śnieg pada, 0 stopni, Drogi slizgawka wiec zimowki myślę obowiązkowo

My właśnie otwieramy flaszke i słoik z ogorkami :D

Sent from Rns-e 2010

a yebał was pies :facepalm::slina::grin:

My właśnie otwieramy flaszke i słoik z ogorkami :D

Który pokój ? :naughty:

12a dawaj wpadaj

Sent from Rns-e 2010

Chwilka , moment :wink::slina:

dajcie jakieś foto jak na zewnątrz wygląda bo nie wiem czy jechać na łysych letnich czy na nowych :decayed:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

i jak już jesteście to spokojnie możecie I piętro dla Śląska posprzątać

wy tam pijcie a nie na forum siedzicie :grin:

to jest standard na zlotach - w końcu po to się tam jedzie - żeby pogadać z ludźmi, wypić co nie oznacza że dla jednego czy drugiego masz z forum zrezygnować.

Nawet masz punkt w regulaminie że jeżeli jesteś min klubowiczem i w czasie zlotu nie zalogujesz się ani razu to po powrocie awansujesz na niebieskiego :decayed:

Pany wrzucajcie co jakiś czas info ewentualnie fotorelację co za oknem się dzieje i u Was :wink4:

Podjazd odśnieżony ?

wy tam pijcie a nie na forum siedzicie :grin:

:decayed::grin:

i jak już jesteście to spokojnie możecie I piętro dla Śląska posprzątać

Bez zimowek bym nie ruszal Miron, na zimowkach do stasindy ledwo co wjechalismy :hi:

Sent from Rns-e 2010

spokojna Twoja rozczochrana - dziś byłem założyć zimówki (bo od 2 tygodniu już latałem na letnich) więc warunki mi nie straszne:wink:

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

Ps. Młody - jak by wiedział że Ty już tam dzisiaj będziesz to bym Ci wysłał mój identyfikator - wyrwał byś sobie coś na wieczór :grin:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.