Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka


Szymoonk

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może jakieś namiary na dobre amortyzatory klapy nówki, do avanta i sedana?

fa krosno bylyby dobre gdyby nie to ze produkuja je za krotkie w stosunku do oryginalu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś namiary na dobre amortyzatory klapy nówki, do avanta i sedana?

fa krosno bylyby dobre gdyby nie to ze produkuja je za krotkie w stosunku do oryginalu:whistling:

A nie ma żadnych odpowiedników oryginałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesik, udało CI się coś wymodzić ?Też mam dokładany alarm i zastanawiam się nad tą klapą a niestety, na pilocie tylko dwa przyciski - pierwszy domyka szyby, drugi tylko zamyka auto :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesik, udało CI się coś wymodzić ?Też mam dokładany alarm i zastanawiam się nad tą klapą a niestety, na pilocie tylko dwa przyciski - pierwszy domyka szyby, drugi tylko zamyka auto :/

Nie działałem nic w temacie z tego względu że mam spoiler na klapie który troszeczkę waży i nie wiem czy całość zadziałałaby tak jak powinno :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam troche inne pytanie, mam polifta z klapa US takze polift ale wkladka zamka jest od przedlifta wersja EU wciskana poniewaz ta od polfita jest mniejsza i nie pasuje, rygle obydwa sa zapiete i kostki wszystkie wpiete ale bagaznik otwiera mi sie tylko po otwarciu z pilota, centralka nie otwiera bagaznika ani wcisniecie wkladki nie powoduje otwarcia jej, wie ktos moze co nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie może jakoś pomóc z tematem?

Mam B5 Avanta z 1999, pilot "scyzoryk". Działają mi przyciski do centralnego otwieranie i zamykanie, a przycisk od bagażnika jest jakby nieaktywny, bo nawet zamek się nie aktywuje po jego wciśnięciu.

Czy można zrobić tą klapę na automatyczną otwieraną z tego "nieaktywnego" guzika? I jaki mógłby być koszt takiego przedsięwzięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Audi A4 B5 polifcie, z zamkiem na pilot na 3 przyciski, co muszę kupić żeby bagażnik sam się otwierał ?

Przy przytrzymaniu przycisku bagażnik się otwiera, jak zrobić jego unoszenie ?

Mogę prosić o jakieś informacje ?

Pozdrawiam.

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

Z tego co widzę to trzeba będzie tylko dorobić te mocowania ze sprężyną żeby bo odryglowaniu klapy sama się podnosiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie ten siłownik w klapie jest sterowany plusem czy minusem?? Mam już wszystkie graty do montażu klapy czyli siłownik z zamkiem na dwa cięgna, zawiasy ze sprężynami i siłownikami oraz alarm z różnymi bajerami w tym otwieranie klapy bagażnika z pilota jak w ori.

---------- Post dopisany 23-11-2013 at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 20:01 ----------

Mam zawiasy ze sprężynami, alarm z centralką z 3 przyciskami w tym jeden do otwierania klapy bagażnika oraz siłownik z zamkiem. I pytanie jak to podłączyć zgodnie ze schematem poniżej??

Za cholere podłanczając tak jak pokazuje to schemat siłownik zamka ani drgnie.

20131123_160810.jpg

Zgodnie ze schematem jest to opcja nr 3. Czyli pod kabel brązowo-czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś namiary na dobre amortyzatory klapy nówki, do avanta i sedana?

fa krosno bylyby dobre gdyby nie to ze produkuja je za krotkie w stosunku do oryginalu:whistling:

w dadatku jeszcze nawet mrozu nie widzialy a juz sporo osłobły, to ciekawe co bedzie po zimie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego potrzeba żeby klapa sama podnosiła się do góry? Czy to kwestia teleskopów? Zawiasów? Co musiał bym dokupić skoro moja klapa się nie podnosi, nawet przy zamykaniu nie zwalnia.

Ogólnie temat bardzo ciekawy, myślę że się skuszę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś namiary na dobre amortyzatory klapy nówki, do avanta i sedana?

fa krosno bylyby dobre gdyby nie to ze produkuja je za krotkie w stosunku do oryginalu:whistling:

w dadatku jeszcze nawet mrozu nie widzialy a juz sporo osłobły, to ciekawe co bedzie po zimie???

A własnie miałem je kupić :/ Jakaś alternatywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś reza to mam do oddania kompletny zamek za 30zł + kw

080805f5e2cff8b1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma ktoś zawiasów ze sprężynkami do automatycznego podnoszenia do sprzedania? Albo może ktoś robił dla siebie i byłby w stanie wyrezać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a w mojej B5 po lifcie Avant da się takie coś zamontować .I co to są te mikro styki ??

Edytowane przez szakallord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Zrobiłem otwieranie klapy z pilota w avancie przedliftem i działa super. ;-)

kolego jak zrobiles to w avancie ? co jest potrzebne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka z polifta, siłownik elektryczny do otwierania zamka. Trochę chęci, ciągnięcia kabli itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...