Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka


Szymoonk

Rekomendowane odpowiedzi

A orientuje się ktoś czy można kupić takie sprężyny jak w tych zawiasach na zdjęciu w aukcji http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-zawiasy-klapy-tyl-limuzyna-01-08-i4737626322.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To avant poliftowy oryginalnie czegos takiego nie ma? Czy jest to kwestia pakietu?

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystko założone i podłączone sterownik centralki maxicar kanał dodatkowy (-) jednak impuls jest zbyt słaby by ruszyć siłownik napięcie dochodzi sprawdzane miernikiem ale po podłączeniu pod siłownik powstaje za duży opór i napięcie pojawia się 0.80v tylko a na krotko dotykając masa do kasty wszystko działa jak należy łapy opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki przekaźnik konkretnie??

Co potrzebuje żeby to ruszylo

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzwyklejszy za 5 zł ze sklepu motoryzacyjnego. Dla wygody umieść go sobie przy centralce. Do cewki styki (85 i 86) podlacz masę ze sterownika (impuls) do drugiego stały plus do styku 30 masę a kabel idący do klapy podlacz do styku, który zwiera się po podaniu impulsu. Powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info kolego spróbuje i dam znać

Tylko jeszcze pytanie czy to nadal będzie masa szła na tył czy sygnał się zamieni na (+) sterowany z przekaznika

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałbym pytanie do Ciebie. Powiedz mi czy w przed lifcie należy wiercić otwory aby silowniczek założyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak musiałem wymierzyć i wywiercic w sumie to starczy wkrętarka i śruba do metalu z grotem obyło się bez wierteł

Sygnał wychodzący z przekaznika nadal będzie (-) czy wychodzący do klapy będzie plus

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i życzę powodzenia w walce, A i o ile się niemyle kabelek z klapy należy podłączyć do styku 87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Klubowicze

Mam sprawę. Chciałby w samochodzie zamontować taki bajer :

https://m.youtube.com/watch?v=_dOXmS_0e30

Czy ktoś z was wie lub ma namiar na kogoś kto potrafi bardzo dobrze to zrobić i za jaką cenę. Okolice Warszawy lub Pruszkowa. Jestem nowy wiec nie bardzo sam chciałbym się za to brać żeby nie popsuć bardziej :D

Jeśli ktoś coś wie proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuję pomocy z tym modem. Auto to przedliftowy avant. Zmieniam u siebie klapę na poliftową, bo moja już dawno ma za sobą dobre lata. Mam wszystko, tylko zamek poliftowy (z dwoma cięgnami) nie pasuje do rygla przedliftowego. Rygiel poliftowy z kolei jest szerszy niż poliftowy i mocowania nie pasują. Mam pomysły jak to rozwiązać, ale może ktoś już się z tym uporał wcześniej i podzieliby się informacjami, jak to ogarnąć?

Do tego jeszcze kwestia elektryki. Trochę kabelków będę musiał pociognąć z pompki (oryginalna, z pilotem na 3 przyciski). Ktoś mógłby opisać, do jakich pinów pompki, mikrostyków i zamka trzeba się popodpinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie chciał bym prosić autora tematu o odświeżenie bo chciał bym zobaczyć grafiki ale niestety są nie dostępne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przyłączam się do prośby o jakieś fotostory oraz o jakąś rozpiskę do jakich pinów się podpiąć żeby to hulało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłbym wdzięczny za jakieś zdjęcia. Mam polifta i nawet gdybym dostał jakieś foty gdzie wcisnąć przekaźnik, skąd mase pociągnąć byłbym, że tak powiem spełniomy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z bardziej doświadczonych kolegów nie podejmie się odświeżenia wątku ? Temat bardzo ciekawy ale dla zielonych nie do ruszenia bez instrukcji : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam audi avant a4 b5po lifcie.I mam otwieranie bagażnika w pilocie i tak się zastanawiam nad tym że wystarczyłby mocny siłownik co po otwarciu klapy by po prostu uniósł klape tylko czy zamek się w ten sposób nie zepsuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam audi avant a4 b5po lifcie.I mam otwieranie bagażnika w pilocie i tak się zastanawiam nad tym że wystarczyłby mocny siłownik co po otwarciu klapy by po prostu uniósł klape tylko czy zamek się w ten sposób nie zepsuje?

Ja dasz za mocny siłownik to zalatwisz zawiasy na amen pozatym to i tak nie zda egzaminu sprezyna owszem bo generuje naciąg i po otwarciu ładnie się wszystko otwiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...