Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] Syczenie turbosprężarki


jamroz88

Rekomendowane odpowiedzi

odpuszczając pedał gazu powyżej 2tys. obrotów słychać świst powietrza, tak jakbym miał blow-off'a... słychać to dopiero w jeździe, na postoju-cisza. gdzie szukać przyczyny? prosiłbym o dość jasne wytłumaczenie... silnik BDG. dodam, że w moim odczuciu auto nie straciło mocy.

i oczywiście 00575 się wkradło[br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 07:24 _________________________________________________nikt nic nie podpowie? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie podpowie?

masz błąd czyli masz vag-coma... zrób więc chociaż kilka podstawowych logów, myślę że wtedy ktoś ci bedzie w stanie pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuszczając pedał gazu powyżej 2tys. obrotów słychać świst powietrza, tak jakbym miał blow-off'a... słychać to dopiero w jeździe, na postoju-cisza. gdzie szukać przyczyny? prosiłbym o dość jasne wytłumaczenie... silnik BDG. dodam, że w moim odczuciu auto nie straciło mocy.

i oczywiście 00575 się wkradło[br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 07:24 _________________________________________________nikt nic nie podpowie? :(

stawiam na nieszczelność w dolocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tam mam :P

i wszytsko mam szczelne :) bo juz sprawdzałem :)

to juz jest dzwięk ze turbo ma swoje przejechane :)

ale czy ja wiem ze to wada zalezy jeszcze od głośnosci tego świstu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

jednak wczoraj robiąc logi zauważyłem, że troszkę go muli. no nic, trzeba ściągać zderzak i szukać. sprawdzać tylko gumowe węże od intercoolerów czy coś jeszcze? z tego co widziałem w etce to trochę jest zabawy. z EGR'em kombinować?

a co do 575 to zapomniałem napisać, że tyczyło się 'control pressure not reached' czy coś koło tego.

sprawdzając wężyki podciśnienia, zauważyłem tylko, że ten, który idzie od N75 do filtra powietrza jest odczepiony, ale to nie załatwiło sprawy... co dalej? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...