Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki preparat do mycia silnika?


dziako

Rekomendowane odpowiedzi

Czyż nie piękny jest widok po otwarciu maski-aż inaczej mechanik podchodzi do naprawy...szkoda ze mamy inne podejscie przy kupnie auta....-umyty,pewnie cieknie zewsząd... Mam tak samo cudnie blyszcząco pod maską,ale nie pamiętam jakiej firmy chemi używają chłopaki na myjni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umylem tdika srodkiem tenzi apc out bez karchera, spryskalem go roztworem srodka tenzi za pomoca opryskiwacza, zostawilem na pare mminut i pedzelkiem szorowalem i tak dwavrazy, efekt super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Orientuje się ktoś gdzie w Warszawie można umyć silnik profesjonalnie (od spodu), potrzebuje zlokalizować wyciek oleju i niestety muszę silnik umyć. Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy umyć to nie wiem, ale masz coś takiego jak Auto Hobby tak za parę pln podniesiesz na podnośniku auto i spokojnie możesz szperać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czyszczenia z zabrudzeń "smaropodonych" używam cleanera do hamulców, potem zwykły preparat z feuverta (pomarańczowa butla) i na koniec plak. Pod maską wystarczy :) tym bardziej, że wszystko obudowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenzi Truck Clean daje radę :thumbup1: Nie zrobiłem fotek przed myciem, ale każdy się domyśla jak może wyglądać silnik przed myciem :decayed:

mXtFPK4.jpg

UlID8XD.jpg

mfnuLII.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyściłem ostatnio EGR i niestety troche się kolektor uwalił o tego brudu, wcześniej był jak nówka a teraz troche mnie kuje w oczy próbowałem benzyną pod ciśnieniem ale zeszło tylko troche, Macie może jakieś preparaty które dogłębnie w to wejdą i wyczyszczą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyściłem ostatnio EGR i niestety troche się kolektor uwalił o tego brudu, wcześniej był jak nówka a teraz troche mnie kuje w oczy próbowałem benzyną pod ciśnieniem ale zeszło tylko troche, Macie może jakieś preparaty które dogłębnie w to wejdą i wyczyszczą ?

Hmm płyn do czyszczenia hamulcy, taki w sprayu... Powinien dać radę. Jest lepszy niż benzyna ekstrakcyjna imo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wurth ma 3 genialne produkty:

- zmywacz uniwersalny

- zmywacz przemysłowy

- zmywacz do przepustnic i gaźników.

Przy czyszczeniu swojego EGR'a używałem tych produktów i nie ma śladu po robocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, zaraz będę szukał i zamawiam, bo wstyd maske otwierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenzi Truck Clean daje radę :thumbup1: Nie zrobiłem fotek przed myciem, ale każdy się domyśla jak może wyglądać silnik przed myciem :decayed:

mXtFPK4.jpg

UlID8XD.jpg

mfnuLII.jpg

Czyyyyyściutko :) :) :)

W chwili obecnej nie miałem czasu, żeby zrobić czyszczenie silnika samemu, dlatego byłem na myjni gdzie mili panowie zrobili to za mnie za odpowiednią cenę, natomiast środek którym czyściłeś motor zapisuję, bo ładnie wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...