Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MIELEC DĘBICA TARNÓW czy ktoś może polecić dobre warsztaty , mechaników ?


RiCoTriCo

Rekomendowane odpowiedzi

To może coś napisze bo wątek już solidnie dojrzał :>

Dębica:

DACOL - robiłem tam rozrząd i łożyska w przednich kołach. Dlaczego DACOL? bo mają dużo części na miejscu, bo można sie umówić na konkretny dzień i godzinę (ważne jeśli ktoś nie ma czasu żeby zostawiać auto mechanikowi na tydzień) no i dają gwarancję na części i robotę. Raczej nie są najtańsi i z tego co słyszałem to kiepsko u nich z diagnostyką ale jak się im pokaże co mają wymienić to wymienią w przyzwoitym czasie

Warsztat Pana Darka - ul. rzeszowska obok Dezako na tyłach Banku Spółdzielczego. Robiłem tam przekładnie kierowniczą i wyszło to bardzo tanio, 580 zeta za wszystko podczas gdy na allegro koszt samej zregenerowanej przekładni to min 550 zeta. Właściciel załatwia sam części w miarę tanio, ma dojścia do różnych warsztatów, używanych części. Plusy - warsztat jest tani i jakość jako taka dobra. Minusy - bardzo kiepsko z terminowością, jeszcze mu się nie zdarzyło żeby skończył wtedy kiedy miał skończyć. W skrócie - zostanie ci trochę kasy w kieszeni ale trzeba się uzbroić w cierpliwość oddając tam auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...