Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gwint FK AK Street - opinie


mari000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. chciałbym się dowiedzieć coś o gwincie FK AK Street. Jakieś opinie i wypowiedz użytkowników czy jest to lepsze od MTS, TA czy porównywalne.

Szukałem tematu ale nie znalazłem. Jak było to przepraszam.

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

koledzy w co lepiej zainwestować w/w gwint czy amory + sprezyny kayaby ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten gwint u siebie w B5. Spisuje się dobrze więc mogę polecić. Z tego co kiedyś wyczytałem na forum FK jest lepszy od MTS czy TA bo podobno mają one tendencję do skrzypienia po pewnym czasie użytkowania. Jak inwestować to w gwint, zawsze masz możliwość korekty wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest sens ladowac w te zawieszenie czy lepiej zainwestowac w amory i sprezyny kayaby , no chyba ze jest jakis rozsadny gwint tak w przedziale do 1.5k

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie supersporta i jak wrzucilem na tyl AK byl o mniej twardy i musiałem wrocić do sprężyn od SS. Co do trwałosci to zrobiłem na nim 30tys i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, wiesz zależy czy chcesz mieć regulacje wysokości czy nie jak nie jest Ci potrzebna to bierz springi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze zabieram sie za wymiane zawiechy i tak bardzo regulacja nie jest mi potrzebna nie jezdze na spoty czy cos w tym stylu , chodzi mi jedynie o dobry komfort jazdy , chodz pewnie jak juz byl by ten gwint to pobawil bym sie troche , no ale nie jest to piorytet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies w dziale sprzedam kolega mial EIBACH PRO STREET za 1700 chyba, za ta cene nie ma porownania z mtsami ta technixami etc. Poszukaj moze jeszcze ma.

A z innej beczki to slyszalem ze gwinty sa twarde jak beton (te tansze na pewno i te drozsze bez regulacji twardosci tez) Prawda to?

edit: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zawieszenie-gwintowane-eibach-pro-street-s-266807/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpinan się pod temat , dostałem odpowiedzi z kilku firma i nie do końca wiem na co powinienem sie zdecydować , wybór spory w podobnych pieniążkach ... wiec tak

Eibach Pro-street S do quattro kosztuje 4045zł

K-sport - 4450zł

Zawieszenie cobra - 2950zł - cobra to bardzo dobre zawieszenia gwintowane tylko jeszcze nie są zbytnio znane na naszym rynku, bardzo duzą zaleta jest ich wytrzymałość co potwierdza dożywotnia gwarancja na sprężyny.

Eibach Pro-street S do quattro kosztuje 4045zł

Zawieszenie gwintowane KW Variant 1 Inox Line - 4878zł brutto

Zawieszenie gwintowane KW Variant 2 Inox Line - 6174zł brutto

Zawieszenie gwintowane KW Variant 3 Inox Line - 7899zł brutto

H&R 4500 Pln

?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli naprawde szukasz gwintu to sprawdz link co podalem powyzej... 1800 do quattro, komplet...

aa zeby nie bylo ze mam w tym interes :)

kolegi co to sprzedaje nie znam

Z tego co wyczytałem one podejdzie pod modele B6 i B7 wiec lipa.... chyba ze źle wyczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wyczytales, ale nie napisales do jakiego samochodu szukasz... myslalem ze rozmawiamy o B6/7 ;)

a co do tych zawieszen to chyba najlepiej wziasc takie z regulacja twardosci ale nie wiem ktore z tych co podales maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wyczytales, ale nie napisales do jakiego samochodu szukasz... myslalem ze rozmawiamy o B6/7 ;)

a co do tych zawieszen to chyba najlepiej wziasc takie z regulacja twardosci ale nie wiem ktore z tych co podales maja

Sorrki edytowalem juz swoj profil

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Eibach Pro-street S nie ma regulacji twardości , co do KW Variant 1 Inox Line nie wiem, z firmy H&R dostalem jedynie cene wiec nie wiem o jakim modelu wogole mam szukac info

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Czy sa jakieś "za" lub "przeciw" co do któregoś z wyżej wymienionych zestawów ??? Mysle ze wszystkie sa z podobnej polki wiec ze względu na cenę zdecyduje sie chyba na Eibach-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile to kosztuje ??? co jesli cos kolo 4 tysi to po co kombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...