Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt na zakupy do bagażnika SEDAN


Giskra

Rekomendowane odpowiedzi

Mam numery uchwytów https://www.ecstuning.com/Audi-C5_A6-FWD-V6_2.8L/ES2099570/

Jak by ktoś szukał to podaję:
6Y5867615C - uchwyt,
811807577C - nakrętka (2 szt),
N10633202 - wkręt (2 szt).

131531_x800.jpg

http://postimg.org/image/dvc5hc2z9/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wcześniej miałem Passata B6 (sedan). Był tam w bagażniku taki uchwyt - wieszak na zakupy. Zamocowany był po lewej stronie i otwierało się go parcianym paskiem. Świetna sprawa. W Audi (też sedan) mam w tym miejscu otwory, jakby przygotowane pod taki wieszak.

Ma ktoś takie haki? Możecie ustalić numery katalogowe i ewentualnie cenę w ASO?

I jeszcze jedno. W bagażniku po prawej stronie jest wnęka. Według mnie bezużyteczna. Czy są jakieś wersje z przegródką czy siateczką? Tak żeby można było coś tam przechować.

No, i tak może, żeby nie pisać nowego postu. Czy do tylnej półki są poprowadzone przewody głośnikowe od oryginalnego radia?

Pozdrawiam.

Grzegorz.

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 22:48 ----------

Już mam te numery uchwytów i zamówiłem. Na jutro będą.

Jak by ktoś szukał to podaję: 6Y5867615C - uchwyt, 811807577C - nakrętka (2 szt), N10633202 - wkręt (2 szt).

Jak ktoś nie ma w swoim sedanie to polecam. Uchwyty są bardzo wytrzymałe i sporo zakupów można na nich powiesić.

Pozostałe pytania nadal aktualne.

Pozdrawiam.

Jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden uchwyt - 30 zł, do tego wkręty i nakrętki - ok 5 zł. U mnie są dwa miejsca na te haki.

Tak to wygląda:

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. W bagażniku po prawej stronie jest wnęka. Według mnie bezużyteczna. Czy są jakieś wersje z przegródką czy siateczką? Tak żeby można było coś tam przechować.

Ja u siebie mam tą wnękę ogrodzoną siatką i jest dzięki temu miejsce na przechowanie różnych gadżetów, aby nie latały po bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam tą wnękę ogrodzoną siatką i jest dzięki temu miejsce na przechowanie różnych gadżetów, aby nie latały po bagażniku.

No właśnie. a je tej siatki nie mam i nie wygląda na to żeby tam wcześniej była. Ciekawe czy można taką dokupić?

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

Ale widzę, że Ty masz Avanta. Może być inaczej niż w sedanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt uchwyty sa bardzo przydatne mam 2 szt. dzieki koledze Wrc.:decayed:

Podchodzą również do B7 jest inne mocowanie (blaszki) wkrety te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma moze ktos zdjecie jak to wyglada w bagazniku i gdzie sie to mocuje w B7??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma moze ktos zdjecie jak to wyglada w bagazniku i gdzie sie to mocuje w B7??

Raczej nie będziesz tego miał w avancie. Mówimy tu o sedanach. Zdjęcie haków masz wyżej.

---------- Post dopisany 27-03-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 20:18 ----------

No wlasnie taka siatka we wnece by mnie interesowala. Musze podjechac do aso. Ciekawe czy mozna do sedana.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

W ASO wnęka z siatką kosztuje 480 zł. Chyba sobie na razie daruje. Tylko ciekawe co autor miał na myśli robiąc tą dziurę bez siatki?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na alledrogo, może tam znajdziesz, raczej będzie taniej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, ale do sedana niema. Muszę nad czymś pomyśleć, bo nie mam nawet uchwytów do siatki i cokolwiek włożę do bagażnika, to po nim lata.

Kupię wkład z gumowanym środkiem. W innym aucie taki miałem, to przynajmniej nic się po tym nie ślizgało.

Najważniejsze, ze mam już te haki, to torby mogę sobie powiesić.

Są jeszcze takie torby mocowane na rzepy, ale ich jakość jest fatalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, ale do sedana niema. Muszę nad czymś pomyśleć, bo nie mam nawet uchwytów do siatki i cokolwiek włożę do bagażnika, to po nim lata.

Kupię wkład z gumowanym środkiem. W innym aucie taki miałem, to przynajmniej nic się po tym nie ślizgało.

Najważniejsze, ze mam już te haki, to torby mogę sobie powiesić.

Są jeszcze takie torby mocowane na rzepy, ale ich jakość jest fatalna.

No, wkład ze środkiem antypoślizgowym to dobry pomysł, można jeszcze pomyśleć o całym systemie mocowania bagażu, wiesz, takie szyny (prowadnice) i do tego jest taśma zwijana + alu belka, nie wiem tylko czy wystepowało to w sedanie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą siatkę we wnęce w zamienniku można dostać na ebay'u taniej (okolice 100zł) - wpisać A4 B8 Cargo Net.

Zamówiłem i zapłaciłem. Ciekawe kiedy (i czy) przyjdzie z Chin.

Dziękuję za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą siatkę we wnęce w zamienniku można dostać na ebay'u taniej (okolice 100zł) - wpisać A4 B8 Cargo Net.

Zamówiłem i zapłaciłem. Ciekawe kiedy (i czy) przyjdzie z Chin.

Dziękuję za podpowiedź.

jak dojdzie to daj jakieś fotostory z montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos zrobic foto jak sa te wieszaki zamontowane

Jak dopłyną to wrzucę fotki.

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 17:27 ----------

Witam.

Siatka dotarła. Z Singapuru :grin: Montaż jest banalnie prosty, a efekt rewelacyjny. Jak w oryginale.

Do montażu potrzebujemy: siatki :wink:, wiertarki, wiertła fi 5, śrubokręta krzyżakowego (najlepiej tzw. bączka).

Widok na "oryginalną" dziurę:

20130411_175808.jpg

Narzędzia:

20130411_175948.jpg

Przykładamy siatkę, zaznaczmy miejsca wiercenia i wykonujemy dwa otwory wiertłem fi 5:

20130411_180820.jpg

20130411_180829.jpg

Wkładamy pręt najpierw z prawej strony, później z lewej. Teraz pozostaje przykręcić siatkę w dolnej części. W komplecie są dwa plastikowe uchwyty. Przykręcamy je załączonymi wkrętami. Tutaj właśnie przyda się "bączek" bo, po lewej stronie mamy mniej miejsca.

20130411_180757.jpg

20130411_180837.jpg

No i gotowe! Mając pod ręką narzędzia i bez robienia zdjęć, oceniam czas operacji na jakieś 3 minuty. Pasuje idealnie.

20130411_180856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że ktoś to przetestował. Pozostaje tylko zamówić :) dzieki

p.s.

może podaj użytkownika ebay od którego kupowałeś

p.s.2.

Siatka do bagażnika AUDI A4 B8 boczek na akcesoria (3173588357) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czemu sprzedajesz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wolałem wymienić cały boczek w A5 za 120 zł z allegro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...