Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszczelki do montażu turbiny


mariano1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko gdzie mozna kupic uszczelki nowe do turbiny silnik 1.8t BFB 163 KM(laczaca z katem,z kolektorem i olejowa) bo nie moge nigdzie znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori to koszt ok 30zl kazda

popytaj w sklepach o komplet elring 703960, uszczelki, szpilki i nakretki od strony kata sa w calym tym zestawie za ok 70zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A S O :git:........nie zapomnij o przewodach olejowych (wyczyścić albo wymienić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem w kilku sklepach i nie maja :( dobra bede szukal dalej

a co przewodow olejowych czym to najlepiej wyczyscic? dodam ze jutro odbieram turbine z regeneracji dlatego sa mi potrzebne uszczelki nowe,i jaki proponujecie olej do tego silnika?zastanawiam sie nad castrol syntetyk 5w-40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5w40 tak ale nie castrol. Polecam watek podwieszony Jaki olej wybrac. Tam masz wszystko na ten temat.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Warszawie na obozowej koszt to 1150zl autko zlozone i narazie smiga ,dlatego tam bo slyszalem od znajomego ze dobrze robia,a rozsypala sie w drobny mak po wyjeciu jej z auta wylecial mi jakis waleczek,wirnik w czesci goracej wyrwany i stopiony,w czesci zimnej odkrecila sie nakretka kontrujaca wirnik no ogolnie szrot,teraz wstawili mi nowy caly srodek tylko obudowa stara ale niewiem jakiej firmy,gwarancja jest na rok jak troszke pojezdze to dam znac jak to wyglada dalej

Kolego a widze ze jestes z Ostrowca w Starachowicach na Al.wyzwolenia 72 remontuja koszt ok 800zl rozmawialem z nimi dzis bo wymieniali mi pompe wody w samochodzie firmowym ale jak robia to niewiem musial bys podpytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...