Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TDI PD] Vaccum Pompa (Tandemowa) - Działanie, montaż i wymiana


lukaszooo

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj części z Angola b7 tam autami nikt nie jeździ po 500 tys jak u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko nie z tej ziemi..... gdybyś zobaczył jak kupuje sie auta w Holandii o 3 w nocy skacząc po naczepie to dopiero byś zobaczył ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

038145209Q - ostatni wypust ;)

038 145 209 C >> 038 145 209 A >> 038 145 209 E >> 038 145 209 K >> 038 145 209 H / 038 145 209 M >> 038 145 209 N i 038 145 209 Q - Etka podaje, że z końcówką N idzie niby tylko do Audi A2 a do pozostałych Audi z końcówką Q ;) Ale ludziska zakładają też N i jest OK.
Głowica jest wszędzie taka sama praktycznie w silnikach z pompkami, więc każda z nich podejdzie, ale najlepiej szukaj takiej co ma już wkręcany króciec... Czyli szukaj z najdalszą literką alfabetu - wtedy będzie najtrwalsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tą uszczelkę metalową brać ori czy zamiennik też będzie ok ?

np.ta

http://allegro.pl/uszczelka-pompy-paliwa-vw-audi-skoda-038-145-215-i6139827116.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tą uszczelkę metalową brać ori czy zamiennik też będzie ok ?

np.ta

http://allegro.pl/uszczelka-pompy-paliwa-vw-audi-skoda-038-145-215-i6139827116.html

Ja brałem zamiennik uszczelki firmy erling, też ok 30 zł kosztowała i jest wszytsko okej, nic nie cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy vacum 038145209C ma już poprawione krucce?? Wejdzie do awx-a?? Pozdrawiam

ma juz poprawiony,ale bym szukal nowszej np N. w google wpisz sobie nr vacum i widac czy kruciec jest wkrecany. Ja mam chyba z kocowka N czy Q i wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cieknie mi moja pompa vacum i daje slabe podcisnenie i szukam innego, jak narazie nie widzę zadnej godnej uwagi używki. Zastanawiam się nad nową. Jak myślicie ta bedzie w porządku ? :

http://allegro.pl/vacum-pompa-paliwa-audi-a3-a4-a6-1-9-2-0-tdi-avf-i6637213229.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierburg czy Bosch....jak najbardziej i dobra cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy w pompie LUK-a z końcówką N problem cieknącej ropy został wyeliminowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych pompach wadą był luźny króciec podciśnienia a nie cieknące paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. A ta na aukcji sądząc po zdjęciu to jest już z poprawionym króćcem? Bo po numerze wychodzi, że tak ale chce się upewnić

http://allegro.pl/show_item.php?item=6662429853

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za potwierdzenie. Co do aukcji to faktycznie cena z gatunku tych wyższych lecz jeszcze nie taka tragiczna. Na alledrogo jest strasznie duża rozpiętość cenowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

038 145 209 N i 038 145 209 Q - pompy z ostatniego wypustu, poprawione i montowane jak coś w ASO zamiennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka...

Mam problem... Od jakiegoś czasu co kilka dni zostawała mi plama pod autem, myslalem ze może EGR albo coś innego cieknie... Przemyłem silnik, i zacząłem po kilku dniach od przemycia szukać .....

Dziś wymacałem że wyciek który mam to jest z tyłu silnika z pod pompy. A dokładniej wymacałem że poci się ten dekiel na pompie... Widać że ktoś już coś robił przy tej pompie ale to chyba jeszcze w niemczech....

Moje pytanie: Czy da się to jakoś uszczelnić, i jak? Czy trzeba szukać pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...