Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzeje troszke temat... Czy emulatory tego oto typu: http://allegro.pl/emulator-zmieniarki-audi-cd-mp3-usb-sd-gratis-i1845432819.html

posiadaja funkcje przewijania utworow? Bo dzwonilem do goscia do sklepu i on twierdzi ze nie ma tego przetestowanego, a klienci mu nie mowia czy takie cos jest czy nie... Orientuje sie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem od tego kolesia http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-xcarlink-audi-vw-seat-skoda-i1850968245.html

i przewijanie było. z tego co sie orientyję te co mają wyjscie AUX na jacka,3,5 w emulatorze to nie kazda posiada przewijanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym taka zmieniarke bo moja sie chyba zj***ła , Gwerty podpiąłbyś mi jakbym ci wysłał sprzet ????

lub jakas inna , która jest godna polecenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym taka zmieniarke bo moja sie chyba zj***ła , Gwerty podpiąłbyś mi jakbym ci wysłał sprzet ????

lub jakas inna , która jest godna polecenia :good:

Moskal lepiej radio sobie zmien :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje opinii na temat obu urządzeń.

Jest to XCARLINK

http://allegro.pl/zmieniarka-usb-mp3-sd-vw-audi-seat-skoda-xcarlink-i2027809761.html

i YATOUR

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-audi-seat-skoda-vw-xcarlink-i2008880838.html

Doczytałem się ,że mogą występować zakłócenia od silnika, ktoś to używa zastanawiam się nad zakupem i potrzebuje opinii kogoś kto może któreś urządzenie polecić.

Mam RNS Plus

Posiadam YATOUR. Ta zmieniarka ma 2 poważne wady, przynajmniej mój model. W lecie po kilku minutach, chyba od ciepła, po prostu się przycina i nie odtwarza. Przy takich temp jak teraz działa bez zarzutu. Drugą wadą są zakłócenia - rytmiczne cykanie w lewym głośniku w drzwiach, przy normalnym odtwarzaniu nie słychać, ale gdy dam głośniej to słychać w przerwach między utworami. Mniej ważne wady to: numery jakie przypiszesz utworom w folderze nie mają wpływu na kolejność podczas odtwarzania, nie jest to regułą, ale czasem wszystko po prostu się miesza. Ogólnie teraz kupiłbym zmieniarkę, która wyposażona jest w przycisk RESET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o te zakłócenia mi chodziło. Problem w tym ,że XCARLINK też nie jest wolny od tych wad. I jestem w kropce bo jak wydam ponad 300zł i będzie mi coś pykać, cykać i warczeć to czegoś takiego nie zniosę. Nie jestem audiofilem ale bardzo mnie takie "drobiazgi" drażnią. Pozostanie kupić normalną ori zmieniarkę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprzedzam, że nie czytam całego tematu :wink4:

ja mam BlueBird i wszystko ładnie śmiga, działa sterowanie z kierownicy, z radia, wycisza się jak dzwoni telefon, nie ma zakłóceń. Mam przycisk reset, przy dłuższym postoju zdarza się, że nie startuje od miejsca na którym skończył, ale nie jest to jakieś uciążliwe. Ogólnie polecam

wygląda to tak, jeszcze mam folie na wierzchu:

http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C21/77/26/C21772600_8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne urządzenie, ja korzystam tylko z kart sd powiem że nawet nie wiem czy działą usb i aux ale pewnie tak;] sterowanie z kierownicy francja elegancja, polecam kazdemu, ja kupiłem w sklepie danken czy denken jakoś tak firmy yatour cos takiego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testuje zmieniarke DMC ...i jest problem bo mi nie czyta pendrive

ale podlaczone mam dobrze bo z telefonu przez jakcka muza leci wiec o co kaman??

mam foldery CD01 CD02 i pupa nie bangla cisza ....

kodowanie chyba tutaj nic nie znaczy bo jednak po przycisniecu mode zmieniarka sie aktywuje (lampka sie pali) wiec w czym tkwi problem ?

zmienarke mam od viakena ....reklamowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pendrive za duzy? probowales na innym?

4gb

viaken mi mowi ze nie mam robic cd01 bo wtedy glupieje tylko wrzucic mp3 bez katalogu i to wtedy utworzy cd01 na radiu i dodatkowo moge obok tych mp3 na penie cd02 i cd03 itp

no wlsnie probowalem ale robilem cdo1 ;] jutro sprubuje na innym tak jak viaken radzi ale co smieszne.... jak robie max maxglosnosc to slysze lekko radio grajace ;]

podlaczam telefon na jacku normalnie pyka yhh

masa jest, chcialm sprawdzic na vagu czy cos nie mam zle ustawione ze zmieniarka ale znow mi komp portu com nie widzi i jak tu sie nie wkur...

no i sie okazalo pen byl zly i tyle sprobowalem 2 inne i pykalo tyle ze nie moge miec folderu cd01 a odrazu muze na penie i wtedy cd02 itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

Głupie pytanie ale jak wpiąć tą niebieską kostkę pod radio? czy tą czarną górną można rozebrać i niebieską dołożyć czy trzaeba piny przekładać??

Kupiłem taki kabelek mam nadzieję że będzie działał. http://www.ebay.com/itm/270808643840?_trksid=p3984.m1497.l2649&item=270808643840&cmd=ViewItem&sspagename=STRK:MEWNX:IT&vxp=mtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie niby działa, ale dziwnie przełączania płyty. Wciskasz 1 wskazuje 2 nie czyta wszystkich plików. Może to wina ze mam CD01, CD02 itd. Sprawdzę jak wrzucę mp3 luzem i potem zacznę od CD02.

Co do kostki czarnej wchodzące do radia to są dwa wyjścia. Albo przepiac piny z niebieskiej do niej, albo przeciąc ja odcinkajac to co niepotrzebne. Ja wybrałem opcje druga malym brzeszczotem pozbylem się "nadprogramowego plastiku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o te zakłócenia mi chodziło. Problem w tym ,że XCARLINK też nie jest wolny od tych wad. I jestem w kropce bo jak wydam ponad 300zł i będzie mi coś pykać, cykać i warczeć to czegoś takiego nie zniosę. Nie jestem audiofilem ale bardzo mnie takie "drobiazgi" drażnią. Pozostanie kupić normalną ori zmieniarkę i tyle.

Ja kupiłem jakiś czas temu zmieniarkę firmy Dension, ma tylko port USB i BT. Co do BT to się jeszcze nie wypowiem, bo korzystałem tylko raz, co do zmieniarki, to szczerze polecam, jeszcze mi się nic nie zacięło, nie słyszałem żadnych trzasków itd. Nie wiem jak inne zmieniarki, ale ta nie ma ograniczenia co do ilości plików w katalogu, poza tym w katalogach głównych można mieć następne katalogi, przechodzi się między nimi przyciskami, które normalnie służą do przewijania.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...