Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki to typ nawigacji MMI?


Mardzieg

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam za odświeżanie kotleta, ale próbuję zidentyfikować mój typ radia (co by umieć wejść do zielonego menu jak już je aktywuję). Jak się nazywa ten model, bo mój nie ma przycisków "lewo" / "prawo", za to joistick od głośności (ten mały, po prawej), można wygiąć w lewo/prawo w celu przeskoczenia piosenki. Z tego co wiem ma to dysk twardy (z którego nie mam nawet po co korzystać, bo karta w telefonie 128GB załatwia temat) + sloty na dwie karty SD i kartę SIM.

t1.jpg

t3.jpg

Patrząc po charakterystyce funkcjonalności opisanych w tym temacie - wypada że mam 3G high... To w jaki sposób robi się reset MMI albo wchodzi do zielonego menu mając taki układ klawiatury jak tutaj?

t2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, was002 napisał:

Patrząc po charakterystyce funkcjonalności opisanych w tym temacie - wypada że mam 3G high... To w jaki sposób robi się reset MMI albo wchodzi do zielonego menu mając taki układ klawiatury jak tutaj?

Zapewne masz MMI 3G+ ;)

Resetowanie systemu MMI odbywa się poprzez jednoczesne wciśnięcie klawiszy na konsoli centralnej:

-Potwierdzenie (wciśnięcie centralnego pokrętła)

-Górny prawy przycisk przy pokrętle

-Przycisk MENU lub pokrętło głośności

 

System MMI zostanie ponownie uruchomiony w momencie puszczenia wszystkich trzech klawiszy.

Edytowane przez Mango155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie. Mam audi a4 b8 w UK i nie calkiem rozumiem jaki system ja posiadam. Na radiu pisze AUDI CONCERT.  mam AUX I czytnik kart pamieci. Kolorowy wyswietlacz ...   BEZ zmieniarki cz nawigacji. Jaki to bedzie system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie. Mam audi a4 b8 w UK i nie calkiem rozumiem jaki system ja posiadam. Na radiu pisze AUDI CONCERT.  mam AUX I czytnik kart pamieci. Kolorowy wyswietlacz ...   BEZ zmieniarki cz nawigacji. Jaki to bedzie system?


Hej zwykle radio. Audi Concert.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jak rozpoznać czy mam mmi 2g basic czy basic plus. Mam (chyba) 8 głośników, zmieniarkę na 6 cd, CD-ROM od nawigacji w schowku. Posiadam tez miejsce na tel w podłokietniku oraz wejście aux.  Z tego co wyczytałem to basic  nie ma zmieniarki ale basic plus ma 10 głośników. Jak to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Czy w B8 po lifcie są te same i takie same mmi co w B8 przed liftem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=5]Ukryte[/h]

 

  • Wskazanie poziomu naładowania akumulatora
  • Wygodne przełączanie źródeł
  • Video in Motion
  • Lap Timer
  • AUX

O co chodzi z tym wygodnym przełączaniem źródeł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

><a href=https://a4-klub.pl/uploads/monthly_2018_01/IMG_20180113_142425.thumb.jpg.5a57186518456ff06f59f8ea63eca960.jpg' alt='IMG_20180113_142425.thumb.jpg.5a57186518456ff06f59f8ea63eca960.jpg'>
Mmi 2g high

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje wsparcia jakie to MMI bo już zgłupiałem ? dodam ze samochód jest z USA chciałbym zmienić język na polski i wgrać navi... w d3 było łatwiej ?

0A46A60C-87C3-4D7A-A01B-F2E2F6E90464.jpeg

A993104C-572F-4FC1-AECC-9E7190E6FB88.jpeg

D3EEB1C2-1D9E-4D2C-9255-A6EB871428A5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle radio audi concert. Drogo ale do zrobienia.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dobrze rozumiem potrzebuję taki zestaw http://allegro.pl/audi-a4-b8-nawigacja-mmi-komplet-i7161320861.html no ok ale teraz pojawia się pytanie czy jest to taki plug and play na zasadzie jedno wyjmę i 2 zamontuję? żeby nie okazało się że brakuje mi jakiegoś przyłącza itp. i czy tak samo jak przy moim A8 trzeba robić adaptację komponentu? Wiem że teoretycznie wiązka jest przygotowana pod różne warianty wyposażenia ale czy aż tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba cala wiazke wymienic na swiatlowod i sterownik dodatkowo.Ochrone komponentu tez,zakodowac itd.Tanio nie wychodzi bo sam to przerabialem,zglos sie do uzytkownika tego forum “wrclaguna” ,on jest specjalista w tym temacie .

Edytowane przez jezier77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Powie mi ktoś jaka jest to wersja , wnętrze , mmi itd ? 2.0 tdi 143 ”08r. Dysponuje tylko takimi zdjęciami Z góry dziękuje

02774A16-6B48-42C9-8B82-747B91ABE183.jpeg

652673DB-F202-49D5-A548-1160DCD4DBA4.jpeg

D60C47E3-2D24-4672-AD5B-3479481CD890.jpeg

936AD500-5F2B-4F87-8FDB-FEAD6CBF2563.jpeg

A18652D8-D29A-4446-AC78-BDD4815729EE.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z najskromniejszych wersji wyposażenia wewnątrz i zewnątrz. MMI to 2g low/basic. 

Gałka zmiany biegów wygląda jakby ją ktoś przemalował z jasnego koloru i teraz schodzi ciemny lakier.

Edytowane przez krystek590
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tak patrze na internecie to mmi 2g low czy tam basic są czerwono-czarne a tutaj jest kolorowy ekran 

 

ogolnie auto prywatne z holandi ok 250 tys przejechane 7,5tys euro, wartuje ? Narazie tyle wiem 

Edytowane przez Fatal1ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa rodzaje wyświetlaczy. Tu jest kolorowy.

Warto sprawdzić stan samochodu, bo ze względu na wyposażenie to nie ma się co napalać. ( widzę, że konto założyłeś kilka minut temu)

Ogólnie żadna promocja i okazja moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...