Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED


benyA4

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie a odnośnie ledów w postojówkach nie ma już problemów z grzaniem się i przepalaniem ?? Jak żywotność ??

Oczywiście, że nie ma. Jeżeli kupisz dobre ledy to zapominasz, że je w ogóle masz. Ja swoje mam już pół roku i jakichkolwiek problemów z nimi nie mam a świeca jak głupie. Ledy od Tomnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a odnośnie ledów w postojówkach nie ma już problemów z grzaniem się i przepalaniem ?? Jak żywotność ??

Ja u siebie wymieniłem rok temu wszystko na led-y, zarówno zawitały we wnętrzu jak i w postojówkach - do dziś ani jedna z nich nie padła :wink:

Bierz śmiało i montuj :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś ale do B7 można ? czy może do B7 to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was podczas zapalania się żarówek led w podsufitce np po wyjęciu kluczyka też najpierw migną a później się zapalają (rozjaśniają jak normalne)? Efekt jest podobno jak przy włączeniu ksenonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was podczas zapalania się żarówek led w podsufitce np po wyjęciu kluczyka też najpierw migną a później się zapalają (rozjaśniają jak normalne)? Efekt jest podobno jak przy włączeniu ksenonu.

U mnie te w podsufitówce nie migają, od razu święcą jak należy... ale przy odpalaniu auta lubią mi postojówki pomrugać gdzie mam założone smd, i co dziwne - nie za każdym razem się tak dzieje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was podczas zapalania się żarówek led w podsufitce np po wyjęciu kluczyka też najpierw migną a później się zapalają (rozjaśniają jak normalne)? Efekt jest podobno jak przy włączeniu ksenonu.

U mnie te w podsufitówce nie migają, od razu święcą jak należy... ale przy odpalaniu auta lubią mi postojówki pomrugać gdzie mam założone smd, i co dziwne - nie za każdym razem się tak dzieje :whistling:

przez kontrolę żarówek migają:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was podczas zapalania się żarówek led w podsufitce np po wyjęciu kluczyka też najpierw migną a później się zapalają (rozjaśniają jak normalne)? Efekt jest podobno jak przy włączeniu ksenonu.

U mnie te w podsufitówce nie migają, od razu święcą jak należy... ale przy odpalaniu auta lubią mi postojówki pomrugać gdzie mam założone smd, i co dziwne - nie za każdym razem się tak dzieje :whistling:

przez kontrolę żarówek migają:wink:

no to jakby raz mrygnąć nie mogły - tak mi je kontroluje, że po 5-6 razy migają i kiedyś w końcu przez to nie zaświecą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was podczas zapalania się żarówek led w podsufitce np po wyjęciu kluczyka też najpierw migną a później się zapalają (rozjaśniają jak normalne)? Efekt jest podobno jak przy włączeniu ksenonu.

U mnie te w podsufitówce nie migają, od razu święcą jak należy... ale przy odpalaniu auta lubią mi postojówki pomrugać gdzie mam założone smd, i co dziwne - nie za każdym razem się tak dzieje :whistling:

przez kontrolę żarówek migają:wink:

W pozycyjnych tez migaja po przekręceniu kluczyka (chyba 5 razy) ale w podsufitce jest efekt jak przy ksenonie-błysk i szybkie rozjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak Panowie mogę potwierdzić to pozycyjne też mi 5 razy

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, spalił mi się xenon, więc przy okazji chciałem również zamówić oświetlenie LED do środka. Ze strony M-Tech - Strona Główna

Czy ktoś pomoże w dobrze, bo już się pogubiłem i mógłby wskazać konkretne żarówki do oświetlenia środka.

Jak rozumiem potrzebne mi będą z CANBUSEM ? ( FIS pokazuje błąd przepalonej postojówki )

Podsufitówka przód : C10W 2szt (41mm), c5w 2szt ? BA9S 2szt ?

Podsufitówka środek ba9s 2szt ?

Jakie pod nogi i drzwi ? "boczne" i jakiej długości powinny być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 na FIS nie pokazuje przepalonej żarówki (wewnętrzne żarówki) chyba, że się mylę.:eusathink:

podsufitka przód C10W-12v-10w x 2 szt

podsufika przód BA9s-12v-5w x 2szt

podsufitka przód C5W-12v-5w x 2szt

podsufitka środek BA9s-12v-5w x 2szt

podsufitka bagażnik -w5w-12v-5w x 1szt

spód drzwi w5w-12v-5w x 4szt

podświetlenie nóg w5w-12v-5w x 4szt

schowek w5w-12v-5w x 1szt

oswietlenie tablicy rej C5W-12V-5w x 2szt

Nogi i drzwi boczne np takie> Led 6 x SMD canbus T10 W5W can bus +gratis!! FV23% (3947794910) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (akurat ten jest z CAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na wstępie wiem że nie ten dział, ale może mi pomożecie bo mam pewien problem w mojej b5 przed liftem w środku z ledami. Świecą mi tylko tzw żarówki główne w oświetleniu podsufitki c10w 42mm żadne inne t4w nie chcą. W przypadku gdy włożę zwykła t4w jest ok.

Lampkę mam jak w aukcji. Po bokach t4w, w środku c10w 42mm.

AUDI A4 B5 LAMPKA OŚWIETLENIE WNĘTRZA (4128504454) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na wstępie wiem że nie ten dział, ale może mi pomożecie bo mam pewien problem w mojej b5 przed liftem w środku z ledami. Świecą mi tylko tzw żarówki główne w oświetleniu podsufitki c10w 42mm żadne inne t4w nie chcą. W przypadku gdy włożę zwykła t4w jest ok.

Lampkę mam jak w aukcji. Po bokach t4w, w środku c10w 42mm.

AUDI A4 B5 LAMPKA OŚWIETLENIE WNĘTRZA (4128504454) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Troche chyba odgrzalem kotleta ale trudno. Musisz kolego inne diody sobie skombinowac, mialem to samo u siebie ale wsadzilem inne i smiga :wink: masz w tym dziale duzo ledow polecanych do wyboru do koloru stad wszystkie napewno sie zaswieca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podświetlenia tablicy rejestracyjne podane jest 36 mm , 39 mm i 41mm

do b6 sedan wszystkie 3 rozmiary podejdą ??? bo czytałem i na 1 str jest info że p tylko 36 mm

Pytam bo chciałem takie do siebie założyć i juz się pogubiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podświetlenia tablicy rejestracyjne podane jest 36 mm , 39 mm i 41mm

do b6 sedan wszystkie 3 rozmiary podejdą ??? bo czytałem i na 1 str jest info że p tylko 36 mm

Pytam bo chciałem takie do siebie założyć i juz się pogubiłem

Jak mogę coś doradzić,to polecam ci trochę dołożyć i zamówić od kolegi TOMNIKA z forum bo efekt jest:slina::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...