Skocz do zawartości
IGNOROWANY

niedomykająca się klapka spryskiwacza


booncol

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami nie chce domknąć się prawa klapka od spryskiwacza reflektora. Spryskiwacz działa, natomiast klapka często pozostaje otwarta. Wystarczy dosłownie dotknąć ją palcem i już dalej domyka się.

Czy ktoś miał podobny problem? Może wystarczy coś przesmarować? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cos przesunelo sie o 1-2mm i przy opadaniu stawia opor, moze szyna spryskiwacza a moze do glebszy problem samej dyszy sprysku? Musisz podlubac i przekonac sie sam

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo troszeczke jakiegoś smarowidła tam gdzie te uchwyty obcierają o zderzak i będzie też śmigać dobrze :thumbup1: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie można bez. Wystarczy górną krawędź pociągnąć do siebie i się klapka otworzy bez żadnego oporu od razu jest widoczna dysza i chyba plastikowe zawiasy na których się klapka właśnie trzyma i owe zawiasy potraktowałem WD i klapki jak do tej pory ładnie się zamykają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie można bez. Wystarczy górną krawędź pociągnąć do siebie i się klapka otworzy bez żadnego oporu od razu jest widoczna dysza i chyba plastikowe zawiasy na których się klapka właśnie trzyma i owe zawiasy potraktowałem WD i klapki jak do tej pory ładnie się zamykają:)

Tak właśnie, odchyl klapkę ręcznie i od razu zobaczysz gdzie obciera i tam posmaruj czymś, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej silikonowy w sprayu 2 razy do roku załatwia sprawę i nic nie trzeba rezać, piłować itd.

Otwieram ręcznie klapkę- porządnie pryskam zawiaski i cały środek oprócz dyszy aż wycieka, po zamknięciu klapki zbieram nadmiar ściereczką- ot i cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Odkopie temat, również mam problem i nie wiem jak rozwiązać go, zdarza sie ze klapka od dysz spryskiwaczy xenonu sie nie domknie, jak to wyczyścić? czy mogę na sile je "wyciągnąć" i wszyscy porządnie tam wyczyścić? czy jak sie za to zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...