Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4


KERCZI

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jak w temacie, zmieniałem pozycyjne na LED (canbus oczywiście) i wywaliło błąd, nie działały. Więc założyłem z powrotem stare żarówki - teraz również nie świecą. Sprawdzałem bezpieczniki - wszystkie całe. Co jeszcze mogłem zepsuć? :D Bo nie wiem. Czy czeka mnie wizyta u elektryka jakiegoś? :P

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź najpierw same żarówki :)

LEDy czasem muszą być odpowiednio biegunowo włożone stąd mogły nie świecić, sprawdzałeś? bład to już inna kwestia nie każdy canbus działa, najlepsze są dedykowane wyrezane przez Tomka jak dobrze pamiętam :)

Edytowane przez kanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź najpierw same żarówki :)

LEDy czasem muszą być odpowiednio biegunowo włożone stąd mogły nie świecić, sprawdzałeś? bład to już inna kwestia nie każdy canbus działa, najlepsze są dedykowane wyrezane przez Tomka jak dobrze pamiętam :)

Mimo tego, że na stronie skąd kupowałem było napisane, że są to żarówki bez polaryzacji, sprawdzałem kilkukrotnie - po dalszym nieświeceniu założyłem stare zwykłe żarówki, które teraz też nie działają. I je również "obracałem", co nie przyniosło efektu.

Coś zepsułem, ciężko powiedzieć co :D

Trzeba by było sprawdzić czy tam prąd w ogóle dochodzi teraz. Na to będę miał czas w sobotę dopiero.

Ale dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ostatnio taką akcję ze kiepskie ledy poodginały mi blaszki te na dole w środku gniazd ( oprawek) na posrotojówki i też nie świeciły. Po podgięciu lekko blaszki do góry żarówki zaczęły normalnie świecić

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie aktualny kontakt do tomnika, bo pisałem na jeden @ z tych ostatnio podawanych i przez 4 dni zero odezwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ostatnio taką akcję ze kiepskie ledy poodginały mi blaszki te na dole w środku gniazd ( oprawek) na posrotojówki i też nie świeciły. Po podgięciu lekko blaszki do góry żarówki zaczęły normalnie świecić

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Temat zamknięty - pojechałem do brata, chciałem mu pokazać, więc wyciągnąłem stare - okazało się, że spalone, wsadziłem LEDy i nagle świecą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie aktualny kontakt do tomnika, bo pisałem na jeden @ z tych ostatnio podawanych i przez 6 dni zero odezwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę wcześniej masz podane.

Napisałem wyżej 6 dni bez odp... Jest tam podane conajmneij 3 maile, nie chce na wszystkie spamować dlatego prosiłem o jeden pewny gdzie tomnik odpisuje zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno sie luzuje i urlopuje, kiedys pisali, ze ma miesiac przerwy, ale nie pamietam kiedy to dokladnie bylo, wiec moze narazie sie wstrzymajcie chwile. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, to będę pisał na wszystkie, mam nadzieje, że napewno wszystkie należą do tego właściwego tomnika, żebym nie przelał kasy komuś innemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę wcześniej masz podane.

Napisałem wyżej 6 dni bez odp... Jest tam podane conajmneij 3 maile, nie chce na wszystkie spamować dlatego prosiłem o jeden pewny gdzie tomnik odpisuje zawsze :)

Przejrzałem trzy strony wstecz i był tylko podany jego stary adres poczty i w tym roku ostatni wpis z kontaktem jest mój, gdzie podałem aktualny adres poczty.

Dodatkowo jest numer telefonu, taki kontakt zajmuje chwilkę.

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem te kilka dni temu właśnie na [email protected]

Najwyżej jutro tam tyrknę.

Jeszcze pytanie do znawców tematu, jaką barwę najlepiej wziąć do postojówek, tak żeby były bardzo podobne do światła bixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected]

wraca mniej więcej 14.08 :)

Odpisał Ci z tego maila, że do 14 sieprnia go nie będzie?

Ponawiam pytanie: Pytanie do znawców tematu, jaką barwę najlepiej wziąć do postojówek, tak żeby były bardzo podobne do światła bixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz zarniki w bixie? Ile K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori bixenony, nie mam pojęcia ile mają K. Zmieniane nic nie było na pewno od nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...