Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4


KERCZI

Rekomendowane odpowiedzi

podpowie mi ktoś: czy jeśli mam założone nieoryginalne podświetlenie przestrzeni nóg (z pominięciem modułu komfortu) zapalające się po otwarciu drzwi i delikatnie żarzące się podczas jazdy, to moduł od Tomnika będzie mi to obsługiwał? w tej chwili podczas jazdy ciut za słabo się żarzą chciałbym "jaśniejszego efektu" nie wiem czy uda się to uzyskać.

jakie tam są z przodu lampki? takie jak w drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę ci coś takiego wyprodukować, tylko musisz mu wcześniej wyjaśnić jakie przewody masz do tego doprowadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kolega Tomnik jeszcze działa z tym oświetleniem LED naszych bryk? Ma ktoś jakiegoś aktualnego maila lub tel do gościa? Jestem żywo zainteresowany podrezaniem światła wewnątrz i postoju:) Ewentualnie, ktoś mógł by powiedzieć coś na temat tej propozycji z alledrogo? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5088901700&reco_id=0567ab0b-b261-11e5-b106-028b7cd84653&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa diała, namiary znajdziesz tutaj w wątku, brałem od niego ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa świeci naprawdę baardzo jasno, sprawiają wrażenie solidnych, aczkolwiek osobiście uważam że cena mogłaby być trochę niższa, wiem wiem może się czepiam (i tak dostalem ok. chyba 8zł rabatu) za 4 moduły w przestrzeń na nogi, plus dwa moduły do bagażnika dałem 108zł plus 12zł przesyłka. miałem tylko wrażenie że były ciut za długie, strasznie cięzko było mi je zmieścić w lampki (wszystkie) przez moment myślałem że się złamią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa świeci naprawdę baardzo jasno, sprawiają wrażenie solidnych, aczkolwiek osobiście uważam że cena mogłaby być trochę niższa, wiem wiem może się czepiam (i tak dostalem ok. chyba 8zł rabatu) za 4 moduły w przestrzeń na nogi, plus dwa moduły do bagażnika dałem 108zł plus 12zł przesyłka. miałem tylko wrażenie że były ciut za długie, strasznie cięzko było mi je zmieścić w lampki (wszystkie) przez moment myślałem że się złamią

Ktoś jeszcze mógł by podzielic się wrażeniami po zamontowaniu tych modułów? U innych tez był problem z długością tych elementów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U innych tez był problem z długością tych elementów?

moduły rzeczywiście wchodzą na wcisk, przy wkładaniu płytka się delikatnie wygina, więc lepiej jest to robić w zagrzanym pomieszczeniu. U mnie 5 miesięcy są zamontowane i świecą bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko świecidełka...u mnie działają już ponad 2 lata. Nie ma z nimi najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje:) Co do zagrzanych pomieszczeń to ciężko o tej porze roku, ale może wystarczy przecież, aby moduły były zagrzane?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat żeby nie zakładać nowego.

Przymierzam się do wymiany oświetlenia w kabinie na Ledy od Tomnika. Ostatnio zauważyłem, że po otworzeniu drzwi zapala się oświetlenie przednie, oraz tył nad kanapą natomiast lampka bagażnika jest zgaszona. Wcześniej wydawało mi się, że również lampka w bagażniku się zapalała. Prośba do właścicieli A4 b6 avant by sprawdzili jak jest u nich :)

Edytowane przez lyku23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno być, w końcu do bagażnika nie wsiadasz. Lampka zapala się po otwarciu klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem moduły Tomnika, na dniach zamontuje to pochwale się efektami:) wyglądają na prawdę solidnie i fachowa robota:)


Właśnie zamontowałem moduły led od Tomnika. Miałem zapłacić 250zł, dostałem rabat 40zł, więc 210zł zapłaciłem:) Pięknie świecą. Polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm. Wszystko wyjaśnił i wytłumaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam bo naprawdę warto, barwa 4500k pięknie świeci i współgra z przednimi lampami

robione telefonem, z fleszem

20160305_211922_zpsv9qapgvl.jpg

20160305_212028_zpswumw1ocx.jpg

bez flesza

20160305_212011_zpsscbr3vj3.jpg

20160305_212410_zpsr7rruzgp.jpg

brudna tablica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zdjęcia jasnego (beżowego) wnętrza z ledami od Tomnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zdjęcia jasnego (beżowego) wnętrza z ledami od Tomnika?

u mnie są te ledy w barwie 6000K, co do jasnego wnętrza jest stanowczo za jasno. Jak masz beżowy środek to 4500 będą w sam raz

8c5a01c6aa6f5624.jpg96183e4ae14ba8ff.jpg434e89fa34350d3e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...