Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4


KERCZI

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zestaw od Tomnika, śmiga elegancko.

Edytowane przez RobiK557
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2020 o 23:38, RobiK557 napisał:

Polecam zestaw od Tomnika, śmiga elegancko.

Ile kosztuje taki zestaw od kolegi Tomnika?  Niestety ja zacząłem trochę od drugiej strony, ledy zakupiłem na allegro i..... niestety nie wszędzie pasują, w podsufitkach pasują i świeca, ale już do podświetlania bagażnika i drzwi nie świecą bo  są ciut za szerokie i przez to nie wchodzą właściwie  w styki.  Ktos może ewentualnie poratować linkiem do LEDow z allegro które na 100% będą pasować. 

Druga sprawa wymiana żarówek w halogenach duzo z tym roboty? I jaka konkretnie żarówkę LED potrzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2019 o 11:47, Jack0 napisał:

Uważajcie też na typa na alledrogo, ma tam swoje logo przy produktach z nazwą interlook (partacz)

Żarówki od Interlook po trzech godzinach testu. Soczewki zaczęły się topić zaś diody jedne po drugich, z powodu wysokiej temperatury ulegały awarii :decayed:

20201001_211012.jpg20201001_211018.jpg20201001_210913.jpg 

"Profesjonalne" pakowanie paczki z pełną dbałością o to aby towar dotarł w stanie nienaruszonym :doh:

20200925_113942.jpg

Moce nie zgadzają się z opisem. Rozbieżności przekraczają w niektórych przypadkach kilkaset procent (np. real 0,88W => opis 2,64W) To co otrzymałem, nie było zgodne z zamówieniem, trzeba było reklamować i dopiero w drugiej przesyłce otrzymałem pozostały towar, a jakość jest taka jak widać. Wcześniej zamówione w tej "firmie" żarówki LED, bodajże w czerwcu, podczas testu wytopiły mi dziurę w plastikowym standzie :decayed: Termowizja pokazała, że miejscowo, ustrojstwo rozgrzewa się do  ponad 200 stopni ! 

Ktoś tam ewidentnie leci w kulki...

Więc jako doświadczony człowiek, przestrzegam i ostrzegam. Omijajcie szerokim łukiem.

Przy okazji innego projektu: https://a4-klub.pl/topic/276382-jaka-żarówka-led-pod-samodiagnoze-do-drl/?do=findComment&comment=5571344  zbiera mi się mała lista sprzedawców i typów LEDów. Postaram się to poskładać.

 

Edytowane przez ElectricShock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...