Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4


KERCZI

Rekomendowane odpowiedzi

polecam Tomka, mam już ledy nad tablicą i jako postojówki, wszystko działa bez zarzutu i ładnie świeci, będę chciał całe auto tak zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że moje świecą już ponad rok i nic się z nimi złego nie dzieje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostanę te moduły led pod rejestracje tak by nie wywalalo błędu spalonej żarówki, bo pisałem do jednego gościa i zero kontaktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostanę te moduły led pod rejestracje tak by nie wywalalo błędu spalonej żarówki, bo pisałem do jednego gościa i zero kontaktu?

spróbuj napisać do bidzio1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz Pan zadowolony :-) A wiem co mówię bo na chińskie ledy wydałem dużo więcej niż moduły Tomnika. A sprzęt od niego świeci juz długo i bezawaryjnie. I nawet się nie zanosi żeby miały się upalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam moduly od kolegi,kontakt z sprzedajacym super,pelen profesjonalizm :D:D:D efekt powalajacy!!!!! wielkie dzieki Tomnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomnik robi profi robotę

wczoraj odebrałem komplet diód

wykonanie a przede wszystkim efekt w aucie MEGA

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może kupował i testował już żarówki LED DRL P21W komplet z rezystorami z allegro ? Cena 219 zł ? Bo zamierzam je zakupić

http://allegro.pl/zarowki-led-audi-a3-a4-do-jazdy-dziennej-xenon-drl-i4608526615.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś moze zamieścić cennik ledów kolegi tomika?

nie wiem czy jeszcze aktualne,ale polecam...
Cennik modułów dedykowanych do Audi A4 B6, B7 :

UP9 -... moduł większej komory ośw. lampki przedniej ........................................................................25.2zł/szt

UADB-...moduł mniejszej komory ośw. lampki przedniej i lampki tylnej ................................................18.4zł/szt

UADB-T moduł lampki tylnej pasażer(typ 1).......................................................................................19zł/szt

VPABT-.moduł lampki typ 2 tylnej pasażer. ........................................................................................19.1 zł/szt

UP6-.....moduł do lampki bagażnika(typ 1) ..........................................................................................17.2zł /szt

VPAD-...moduł lampek "poddrzwiowych", ośw. przestrz. dywaników, schowka, lampki bagażnika(typ2)..18.2/szt

VPAD-2 moduł z funkcją

"kolor" lampki ośw. przestrzeń dywaników....................................................20.6zł/szt
VPASL-..moduł lampki pod osłonami p/słonecznymi .............................................................................11.7zł/szt

VPATR-.moduł lampki ośw. tab. rej. do aut bez systemu diagnozy ........................................................13zł/szt

VP6TR-.moduł lamki ośw. tab. rej. do aut z systemem diagnozy ...........................................................18zł/szt

POS-1 -.moduł postojówki do aut bez systemu diagnozy .......................................................................12zł/szt

POS-2-..moduł postojówki do aut z systemem diagnozy ........................................................................17zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie do niego na pw lub maila, cennik wysyla wraz ze zdjeciem jaki modul ma byc do jakiej lampki. Wiem ze robi moduly tez do innych marek ;) w zonki polo daja jak wsciekle ;)

Edytowane przez niestandardowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mało tego Wam powiem. Facet się naprawdę zna na robocie i do każdego podchodzi z cierpliwością i zawsze ale to zawsze jest bardzo przyjemny i rzeczowy. Kilka razy z nim gadałem i to dość długo zajmowało tłumaczenie mi "co i jak" zawsze było miło, rzeczowo. Moduły są solidne tak samo jak Tomnik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja ma problem z tymi ledami. Mam je juz ponad rok i pojawil sie problem. Podczas jazdy zapala mi sie blad spalonej zarowki po czym gasnie i znow sie zapala. Blad zapala sie i gasnie i tak caly czas . A najgorsze jest to pikanie bledu. Ledy podczas wyswietlania bledu swieca. Czy spotkal sie ktos z was z takim problemem. Ledy jakie mam od kolegi Tomnik to postojowki i podswietlenie rejstracji.Przy zapalaniu samochodu blad ten pojawial sie zawsze jak za szybko wlaczalem swiatla ale po sekundzie gasl a jak odpalilem samochod i odczekalem chwilke to blad sie wogle nie pojawial. Bardzo prosze o pomoc ma to pikanie doprowadza cala rodzine do szalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałeś tam chociaż?? może jest styk zaśniedziały?

jaki błąd pisze na FISie? jaka żarówka?

Ledy jakie mam od kolegi Tomnik to postojowki i podswietlenie rejstracji

Z tego co pamiętam to kolega daje Gwarancję. Napisz do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja ma problem z tymi ledami. Mam je juz ponad rok i pojawil sie problem. Podczas jazdy zapala mi sie blad spalonej zarowki po czym gasnie i znow sie zapala. Blad zapala sie i gasnie i tak caly czas . A najgorsze jest to pikanie bledu. Ledy podczas wyswietlania bledu swieca. Czy spotkal sie ktos z was z takim problemem. Ledy jakie mam od kolegi Tomnik to postojowki i podswietlenie rejstracji.Przy zapalaniu samochodu blad ten pojawial sie zawsze jak za szybko wlaczalem swiatla ale po sekundzie gasl a jak odpalilem samochod i odczekalem chwilke to blad sie wogle nie pojawial. Bardzo prosze o pomoc ma to pikanie doprowadza cala rodzine do szalu

u mnie cos takiego z tym ze troche rzadzej (raz na kilka dni) pojawialo sie w B7. wyciagnalem ledy oswietlenia tablicy i przeczyscilem styk, byl lekko zasniedzialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...