Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4


KERCZI

Rekomendowane odpowiedzi

dobra widze ze cena to jakas tajemnica.. czyli trzeba pisac

znalezione dawno temu, nie mam pojęcia co do A4 p&p pasuje ale mniej więcej 20PLN za moduł :decayed:

Dedykowane Moduły LED Oświetlenia Wnętrza : Oferty specjalne - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz skojarzyłem.

Miałem moduły LED od tego użytkownika w swoim Passat B5FL.

Jakość celująca, moduły użyłkowane około roku czasu po czym auto zostało sprzedane. Nie było żadnych problemów, wszytko działało.

Tak więc jeśli użytkownik TOMNIK stworzył coś do naszych B7 i nie wyskakuje błąd to mogę polecić w ciemno. Sam na pewno zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to ten sam kolega TOMNIK z forum passata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POPROŚ go, lub niech LEPIEJ sam napisze tutaj na forum , jakie ma ceny dla nas.

przecież nie będzie każdemu z osobna pisał na PW jakie ma ceny, bo się pomyli przy jednej i będzie obraza że komuś sprzedał drożej.

każdy sobie skompletuje co potrzebne i będzie mógł zsumować cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, rozmawiałem z nim telefonicznie i wszytko będzie na forum tylko musi uzgodnić temat z moderatorami, adminami itd.

Kolega jest nowy na forum wiec trochę cierpliwości zanim wszytko ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Chlopaki powiedzcie mi czy takie ledy bez problemu podłącze do A4 B5 96' ?? Bo nie powiem ale efekt jest bardzo fajny i chcialbym zainstalowac cos takiego u Siebie ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Chlopaki powiedzcie mi czy takie ledy bez problemu podłącze do A4 B5 96' ?? Bo nie powiem ale efekt jest bardzo fajny i chcialbym zainstalowac cos takiego u Siebie ... ;)

bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co pisać dziwnych rzeczy i bić piany

sporo postów poczytałem , na temat ledów do B7 i w pewnym momencie zgłupiałem !!!

i Trafił się Tomek

zadzwoniłem , powiedziałem co potrzebuję i szybko odebrane

ja oczekiwałem by była wielka jasność , lubię jak jest BARDZO JASNO w samochodzie

i tak mam !!!

jest super szacun !!!

(zaznaczę że jak ktoś lubi tylko tylko jasno to będzie za mocno :D:D )

u mnie jest ful pakiet światła

dzisiaj siedziałem w takiej samej jak moja B7 i miała tez ledy

sine światło i bardzo słabe ... kaszana straszna ... ale to moja opinia

co do uruchamiania to i u mnie jest objaw mignięcia , tak będzie w każdych ledach

z całego kompletu Tomka lekkiego dopracowania wymaga lampka tylna pasażerów

a tak robota godna polecenia !!

cenowo wychodzi to samo co u ludzi z allegro czy innych proponowanych tu na forum

ale jeżeli świecą tak jak widziałem dzisiaj w innej B7 to nie dal bym 5 złotych !!

tak świeci jeszcze za dnia

20130402045.jpg

tak w ciemnościach

SAM_6439.jpg

SAM_6443.jpg

SAM_6448.jpg

SAM_6445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w uj jasno jest :decayed:

To mignięcie może być irytujące, czy raczej nie zwracacie na to uwagi?

Tomik mógłby się w końcu wypowiedzieć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z nim, odezwie się, ale póki co jest zawalony robotą tak że spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B5 macie też coś? Potrzebował bym jakiegoś fajnego leda do lampki środkowej i do pasażerów z tyłu. Ktoś coś poleci? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem do niego i trochę mnie odstraszyła cena :/

jeżeli cena 250-300zł z dostawą za full pakiet jaki możliwy jak u mnie Cię odstrasza to kup sobie ledy na allegro i ciesz się połową światła niż od Tomnika.

Jeżeli ktoś Wam gwarantuje niezawodność modułów i do tego dedykowanych z 2 letnią gwarancją to o jakiej wysokiej cenie tu mowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex - 100% racji !! Ja żałuje że kupiłem wszystko już na Allegro. Narazie śmiga, nic nie mruga, nie żarzy... ale nie wiem jak będzie za miesiąc, czy dwa..

Gdyby wcześniej pojawił się ten temat, ja bym za taką kasę nawet się nie zastanawiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem do niego i trochę mnie odstraszyła cena :/

jeżeli cena 250-300zł z dostawą za full pakiet jaki możliwy jak u mnie Cię odstrasza to kup sobie ledy na allegro i ciesz się połową światła niż od Tomnika.

Jeżeli ktoś Wam gwarantuje niezawodność modułów i do tego dedykowanych z 2 letnią gwarancją to o jakiej wysokiej cenie tu mowa

Odstraszyła, bo za późno się pojawił ten temat :/ 2 tygodnie wcześniej kupiłem zestaw na allegro :/ 300 zł to niedużo za zestaw modułów, ale 170 zł za zestaw LEDów z Allegro, które będą się kurzyły gdzieś w szafie i 300 zł za moduły od Tomnika, to już razem 470...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dostanie coś do b5 niech wkleja foty,zastanawia mnie jak to będzie wyglądać bo też bym sciał:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dostanie coś do b5 niech wkleja foty,zastanawia mnie jak to będzie wyglądać bo też bym sciał:decayed:

będzie świecić za***iście więc się nie zastanawiaj tylko zamawiaj i wklejaj foty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...