Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1,6 alz


wladca_pierscieni

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od zalozenia instalacji( 2008)rok mam tylko z nia problemy przejezdzilem rok bez gazu teraz znowu ja wskrzesilem jak byscie mogli

popatrzec na zrzuty i podpowiedziec co jest nie tak ,przerywa jak dodaje gazu jest slaby i husta na wolnych obrotach

77266e5d00176687m.jpg

ed28ead6c086d0efm.jpg

09a60fccc5363693m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdz co masz za wtryski i reduktor, po mapkach widać że wogóle nie ustawione, musisz tak ustawic mnożnik: punkty na pomaranczowej linii aby te dwa wykresy sie pokrywały teraz masz za bogato na gazie, zmniejsz ciśnienie na reduktorze na jakieś 1.2 bara i puść autokalibracje, wtedy ustali się ciśnienie robocze bo teraz masz tam 1.8 bara w parametrach, jak przejdzie autokalibracja musisz zebrać mapy i ustawiać mnoznik żeby mapy sie pokryły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na screeny to mnożnik masz na poziomie 1.2 ale patrząc na czasy wtrysków to by wychodziło, że jest co najmniej 2.

Ja stawiam że masz coś źle podłączone w sensie elektrykę. Jak nie masz pojęcia o tym to śmigaj do kogoś kto ogarnia temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra troche słabe wtryski ale ujdzie, mnożnik ustawiasz tymi punktami na pomaranczowej lini klikasz na punkt i wtedy sie podświetla możesz wtedy go przesuwac do góry i w dół, najlepiej to weż sobie przeczytaj w programie masz u góry dokumentacje tam jest instrukcja od staga przeczytaj i zrozumiesz, musisz zrobic od nowa autokalibracje bo masz rozbierzności w parametrach, cisnienie robocze masz 1.8 bara a cisnienie na reduktorze aktualne masz w gornym prawym rogu i wynosi ok 1.3 bara, one powinny sie pokrywać bo teraz sterownik robi dziwne korekty. Jak zrobisz autokalibracje to program sam ustali cisnienie robocze, albo możesz to olac i sam wpisac cisnienie robocze takie jakie masz aktualnie na reduktorze czyli 1,3 i reszte ustawiac mnoznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyba pojmuje , rozumie zeby najpierw porobic mapy na nowo bezyny i gazu i jakie cisnienie jest najbardziej prawidlowe? przestawic na samym reduktorze czy starczy zmiejszyc w parametrach kalibracji na 1.3 i z tymi wtryskami czy moga byc przyczyna bledu "mieszanka zbyt bogata/uboga" nawet jak mi to ustawiali w warsztacie w pl?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ci to ustawiali, jak tak jak na zdjeciu to może wyrzucac bład, valteki lubia sie rozkalibrować. Jakie ciśnienie ma byc zależy to od średnicy dysz we wtryskach, puść autokalibracje na tym cisnieniu jak jst teraz i zobacz jak wyjdzie mnożnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki jutro po robocie wezme sie za to i porobie zrzuty pozdrawiam

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 07-04-2013 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2013 at 21:05 ----------

Witam wrescie znalazlem goscia ktory mi ustawil gaz podlaczyl vaga i szczytal czasy wtryskow wszystko ok dzieki chlopaki za odpowiedzi:)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...