Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

cs coronado cherry zapach super ale wytrzymałość ~1.5 tygodnia.

co polecicie żeby dłużej wytrzymalo?

Półtora tygodnia ? Dziwne bo u mnie zapach był dobrze wyczuwalny nawet po 3 miesiącach. Teraz mam Balboa Bubblegum i jest naprawdę spoko, fajny, intensywny zapach hubby bubby. ^_^

Edytowane przez hejneken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wydawanie takiej kasy na stripper to naprawde wyrzucenie pieniedzy w bloto, 100 razy lepiej kupic ambi pur i masz zapach 2 miesiące i cały czas pachnie, stripper utrzymuje sie tak dlugo w aucie jak prawdziwa striptizerka ( 5 miut tańca i znika :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie źle podchodzicie do zagadnienia i produktu jakim jest Stripper. Ambi-pury, Wunder Baum, California Scent's to są zupełnie inne produkty! Żadnego z niech się przecież nie rozpyla ... Idąc tą drogą zastanówcie się ile utrzymują się rzeczywiście Wasze perfumy na ciele lub ubraniach? Max 2 dni ? No właśnie. Ze stripperem jest dokładnie taka sama historia. Czasem wytrzymuje kilka godzin czasem 2 dni po rozpyleniu, ale przypominam że mamy całą butelkę produktu! Kupiłem wersję o pojemności 473 ml, połowę odlałem koledze, minęły 3 miesiące a nadal psikam (co ok 2-3 dni)

Mi odpowiada ten zapach w aucie i nie przeszkadza mi rozpylanie - widocznie nie jestem leniwy. Nie wymagam również żeby po otwarciu drzwi zalewał mnie zapach. Wystarczy subtelna nutka, która (jak zresztą w przypadku każdego innego zapachu!) jest niewyczuwalna po 1 min z racji na fizjologię człowieka.

Edytowane przez denishome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie kolega zauważył. Sam używam tego zapachu i powiem, że jest mega tylko krótko wytrzymuje, ale to ma się często używać. jak skończy mi się butelka to chętnie kupię kolejny produkt tylko powiedzcie mi czy coś przebiło ten zapach? Jaki macie patent gdzie najlepiej go pryskać?

AIR_069_16-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche hadcorowo, ale ja swojego czasu psikałem na filtr kabinowy :D efekt był super a zapach intensywny, lecz po czasie znudziło mi się otwieranie maski :P

Ja psikam pod przednie fotele tam gdzie są nawiewy na nogi dla pasażerów tylnej kanapy. Jak chce poczuć zapach to na klimatroniku ustawiam nawiew na nogi i po chwili znowu czuć strippera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek dotarła do mnie kolejna paczka, w której m. in. był ten zapaszek więc nie czekając zbytnio poleciałem zaaplikować go do Audi. Muszę przyznać, że jest świetny :decayed: aż chcę się jechać i jechać i jechać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go pstrykam dosyć mocno, na wszystkie dywaniki fotele i podsufitkę.

Nie wiem czy by mi się chciało na filtr kabinowy robić. Fajny efekt musiał być co? Jeżeli ktoś dba o auto i jego zapach wewnątrz to kilka sekund co 2-3 dni go nie zbawi, aby użyć spray. Wiadomo nie zawsze człowiek o tym myśli, ale warto rozwijać pamięć i nasze nawyki.

Edytowane przez kivlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295115-zapachy-california-scents-prawie-kazdy-zapach/

zapraszam dostepne

cherry

new car

melon mango

malubu melon

route 66

pinaple

guma :)

proszę pytać o dostępność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tylko rozpylaczy/spray'ow - poprostu ambi pur mi kiedyś pociekł (nie wiem jak) na wizytownik i zrobił bąble na tym gumowanym materiale. Także wole rozpylać co 2 dzień niż myśleć wieczorem czy znowu coś nie cieknie w garażu :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie od 2 miesięcy CS Balboa Bubblegum i całkiem przyjemnie w aucie, znajomy ostatnio wsiadł i pytam czy czuje zapach to mówił że dość intensywnie czuć w aucie.
Pierwszy raz próbuje zapachów z CS i jestem zadowolony :)
W drugim aucie mam Cherry i także przyjemny zapach :)

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapachowego ludzika (czarnego) Air Friends CESARE Cedar Wood (włoskiej firmy Mr & Mrs), duży plus za szybkość i łatwość montażu na kratce nawiewu, a zapach elegancki (na początku jest bardzo mocny ale jak się trochę utleni to zaczyna super pachnieć drzewem cedrowym, trwałość ponad 90 dni) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupując auto facet wypsikał w środku czymś co za***iście pachnie, a numer zgubiłem i nie mam się jak z nim skontaktować.

Zapach typu 'new car' ale intenstywnie się utrzymuje. Coś możecie polecić ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to był chemical guys stripper scent.Ten zapach jest w aerozolu do psikania.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stary jak świat... szukam, szukam i d*pa.

Zawsze jak kupuję auto w DE, to pachnie jak nowe. Pytaliśmy nawet w komisie skąd kupowałem tydzień temu auto - niestety zostało one przygotowane do sprzedaży przez salon BMW, a czego oni używają - nikt nie wie.

Czy ktoś kiedyś natknął się na info skąd wziąć taki koncentrat zapachu "nowego auta" ? Może kosmetyki bezpośrednio od Audi/BMW dadzą taki efekt... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300_300_productGfx_ea09cf7a676b8eec49e36

Może to to ? :grin: Wpiernicz gdzieś w ukryte miejsce żeby pachniało ale nie wiadomo skąd i będzie jak z salonu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zawieszka od Diamondbrite to solidny nr2 zaraz po Stripperze od CG

W kwestii Twojego problemu Flyer to "niemiecka chemia" nie umywa się do naszej polskiej :D

pozostaje tylko szukać wszystkiego to pachnie "new car scent"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem tego strippera co prawda ale kupiłbym gdyby zadziałał mój patent, mianowicie wziąć ten zapach w buteleczce z korkiem drewnianym wylać zawartość i zalać stripperem - jeżeli to by zadziałało to można sobie powiesić nawet dwa takie. W sumie to ryzyko tylko 5-6 zł na ten marketowy zapach (dla samej buteleczki) kto się podejmuje eksperymentu? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten z korkiem drewnianym zalewam zapachem z Rossmanna bo kupiłem butelczyne ale szybko ubywa. Myślę że ten stripper jeszcze szybciej by wyparował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...