Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie gold bardzo przyjemny zapach, ale to kwestia gustu. Jedyne co to trwałość, albo się szybko ulatnia, albo to ja się do niego przyzwyczaiłem i nie wyczuwam go tak mocno. Ludzie co ze mną jeżdżą zawsze chwalą [emoji3] moim zdaniem warto kupić i wypróbować

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zapach tak ma, ty go nie czujesz po dwóch, trzech dniach a ludzie mówia że fajnie pachnie.....ale jak dłużej nie jestes w aucie i otworzysz drzwi to odrazu go czuć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jak z perfumami.
Nasz nos się przyzwyczaja. A inni wciąż go czują
Mówią, że jeśli wciąż czujemy ten (dany) Zapach, to nie jest on dla nas.
I powinniśmy go zmienić.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ostatnio czytalem artykuł na temat kawy że działa lepiej jak zapachy do auta. Stosował ktoś? Bo nie ukrywam że ciekawy jestem efektu. Podobno wchłania inne zapachy i wilgoć i daje ładny aromat.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach kawy jak najbardziej. Od 3 tygodni mam w samochodzie w małym dziurkowanym woreczku. Aromat jest delikatny i dalej fajnie pachnie. Jak ktoś lubi kawę to czemu nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z was uzywal zapachy w atomizerze of CHEMICAL GUYS??

Konkretnie chodzi mi o GRAPE albo Truskawke?

Trzyma sie to jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesledzilem opinie, duzo osob chwali ten stripper scent wiec kupilem i mialem nadzieje, ze to bedzie wow a tu lipa jak dla mnie. Sam zapach duszacy i ciezki. Ja wole swieze i lekkie. Potem kupilem starter bmw i wklady sparkling raindrops (ten ze starterem pachnial w stylu armani aqua di gio) ale bmw cos zrobilo z tym zapachem i teraz smierdzi. Od dwoch tygodni mam zoltego gekona audi i pachnie ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Chemical Guys;

Kupiłem:
- Truskawkową margarite - zapach wspaniały pachnie bardzo podobnie do truskawkowej oranżady.
- Grape Stuff - świetnie pachnie owocowym napojem winogronowym.

Zapachy dość szybko przestają być wyczuwalne po psiakniu na chodniki pewnie wplyw ma też na to zimno. 2 dni temu napsikałem na podsufitke. Zapach jest cały czas przy każdym wsiadaniu do auta.
Nie zostawiło żadnych plam itp.

Zapach PoorBoys World:
Nie czuć go 2 godziny po aplikacji. Totalna lipa, szkoda kasy i zachodu. A na opakowaniu było napisane że można go rozcieńczać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z California scents NIE polecam Melon mango - dla mnie kwaśne 

Za to Balboa Bubblegum jest mega :D Mam kupionych jeszcze kilka innych to dopiszę na pewno jak wrażenia.

Co do trwałości to latem pod siedzeniem a teraz w schowku pod podłokietnikiem ponad miesiąc pachną :wink:

Wniosek dość oczywisty, że jak się jeździ z otwartymi szybami to w ciągu ponad 2 tygodni już jest po zapachu, ale teraz jak się zrobiło zimno jest o wiele lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej trwały zapach jaki kiedykolwiek miałem w samochodzie to "California Scents Coronado Cherry". Latem trzyma spokojnie 6 miesięcy, a nawet dłużej jeśli w puszce odwrócimy kostki .

Edytowane przez morro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej trwały zapach jaki kiedykolwiek miałem w samochodzie to "California Scents Coronado Cherry". Latem trzyma spokojnie 6 miesięcy, a nawet dłużej jeśli w puszce odwrócimy kostki .
U mnie pachniał 2 tygodnie. Gdzie kupiłeś? Może miałem jakiś podrabiany

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję zazwyczaj od firmy z Wrocławia Detailingstore.pl  Prowadzą również sprzedaż na allegro zazwyczaj z darmową wysyłka. Jak wrzucam każdą wiosną dwie puszki do auta, to jeszcze jesienią niektórzy znajomi okna otwierają jak wracamy z roboty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2018 o 15:33, morro napisał:

Najbardziej trwały zapach jaki kiedykolwiek miałem w samochodzie to "California Scents Coronado Cherry". Latem trzyma spokojnie 6 miesięcy, a nawet dłużej jeśli w puszce odwrócimy kostki .

Popieram, mega intensywny i dlugotrwaly zapach. Aczkolwiek co do 6msc to bym aie klocil.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2018 o 08:09, muunv napisał:

Popieram, mega intensywny i dlugotrwaly zapach. Aczkolwiek co do 6msc to bym aie klocil.... :decayed:

U mnie jest od Marca i dalej po wejściu do samochodu czuć ? Może nie jakoś intensywnie ale wciąż. Za niebawem na pewno kupie go ponownie bo bardzo podpasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam California Scents LA Jolla Lemon. Bardzo fajny cytrusowy zapach. :D 

Idealnie pasuje w schowek pod podłokietnikiem. :) 

8.jpg

Edytowane przez Skypl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche coś tu ucichło więc zapytam..

Jakiegoś eksperta :D Co przetestował najlepiej każdego Car Scents'a o liste najbardziej polecanych zapachów od CS bo widzę że tego jest multum :)

O tym stripperze było kiedyś głośno ale w puszce chyba tego sie nie uświadczy  ?

W kazdym bądz razie proszę o wypisanie wszystkich najładniejszych zapaszków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla kazdego inny zapach bedzie ladny ;) Dla mnie nr 1 jest Coronado Cherry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem fanem Coronado Cherry, ale Squash Blossom go przebiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...