Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, muunv napisał:

Wiesz, dla kazdego inny zapach bedzie ladny ;) Dla mnie nr 1 jest Coronado Cherry. 

Wiem wiem, ale chcoiazby wedlug was lista najladniejszych. Kupilbym kilka na dluzej :)

No niestety tej wisni nie bede probowac, mam wstręt do wszystkiego wiśniowego po jednej imprezie z wiśniowka :D

Edytowane przez Marciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej powstałaby lista zapachów niegodnych polecenia :D  Miałem fresh linien oraz route 66 i żaden mnie nie usatysfakcjonował ale na dłuższy czas przyjemniejszy jest ten pierwszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam najzwyklejszy w Kauflandzie olejek waniliowy w małej buteleczce, wiesza się na sznurku i przechylając butelkę uwalniamy zapach. Nie jest chamski i jak jest nam za mało to można jeszcze raz przechylić :). Ostatnio poszukuje zapachu żywicy, ale coś znaleźć nie umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc których zapachów niepolecacie w takim raize :D

 

Ktoś próbował? :

Balboa Bublegum

Desert Jasmine

Emerald Bay - w szczególności ciekaw jestem jak pachnie ?

Gardenia Del Mar

Golden State Delight ?

Hawaiian Gardens ?

Newport New Car ?

Squash Blossom

 

W sumie tyle mnie zainteresowało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marciol napisał:

Ktoś próbował? :

Balboa Bublegum

Desert Jasmine

Emerald Bay - w szczególności ciekaw jestem jak pachnie ?

Gardenia Del Mar

Golden State Delight ?

Hawaiian Gardens ?

Newport New Car ?

Squash Blossom

 

W sumie tyle mnie zainteresowało :D

Newport fajny zapach, ale mało intensywny, czasami w ogóle go nie czułem.

Golden state fajny zapach, przypomina orbitki dla dzieci, gryzł się z zapachem skór, jak przełożyem do a4 gdzie są materiałówki było git, pachnie naprawdę długo.

Hawaiian i gardenia fajne owocowe zapachy, mało intensywne i pachną moim zdaniem krótko albo szybko się do nich przyzwyczaiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Coronado Cherry - mega polecam, intesywny, ładny zapach. Teraz mam Route 66 i średni mi podchodzi, jest mocno sztuczny, trochę jak odświeżacz chemiczny do łazienki/ubrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marianek napisał:

Newport fajny zapach, ale mało intensywny, czasami w ogóle go nie czułem.

Golden state fajny zapach, przypomina orbitki dla dzieci, gryzł się z zapachem skór, jak przełożyem do a4 gdzie są materiałówki było git, pachnie naprawdę długo.

Hawaiian i gardenia fajne owocowe zapachy, mało intensywne i pachną moim zdaniem krótko albo szybko się do nich przyzwyczaiłem

Hmm w takim razie chyba przetestuje Goldena, może Newport tez wezme. Szczerze Hawaiian chodził mi po głowie zanim jescze coś tutaj napisałem.

3 godziny temu, jnow napisał:

Miałem Coronado Cherry - mega polecam, intesywny, ładny zapach. Teraz mam Route 66 i średni mi podchodzi, jest mocno sztuczny, trochę jak odświeżacz chemiczny do łazienki/ubrań.

Słyszałem że wiele osób go poleca ale niestety nic wiśniowego nie moge przyjąć :D 

 

Emerald Bay  ktoś testował co to takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ja przez dłuższy czas używałem choinki wunderbaum zielone jabłko dużo czasu minęło aby mi się znudził. Potem wciskałem białego gekona w kratkę nawiewu firmy nigrin o zapachu lovestory, ładny przyjemny zapach lecz mało wyczuwalny już po dwóch tygodniach... wróciłem z powrotem na długi czas do choinki wunderbaum czarnej o nazwie black clasic ładny przyjemny zapach długo utrzymujący się w aucie. Próbowałem także z pinakolada ale za bardzo intensywny zapach który po czasie mnie drażnił. A dziś kupiłem puszkę newport new car i jutro zacznę testować ?

Edytowane przez matisstz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choinki są spoko, ale maja jedna mega wadę. Szybko ulatuje z nich zapach i ja juz od dwoch lat kupuje zapachy tylko w tych puszkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2019 o 00:11, matisstz napisał:

Witam 

Ja przez dłuższy czas używałem choinki wunderbaum zielone jabłko dużo czasu minęło aby mi się znudził. Potem wciskałem białego gekona w kratkę nawiewu firmy nigrin o zapachu lovestory, ładny przyjemny zapach lecz mało wyczuwalny już po dwóch tygodniach... wróciłem z powrotem na długi czas do choinki wunderbaum czarnej o nazwie black clasic ładny przyjemny zapach długo utrzymujący się w aucie. Próbowałem także z pinakolada ale za bardzo intensywny zapach który po czasie mnie drażnił. A dziś kupiłem puszkę newport new car i jutro zacznę testować ?

Wieszałeś choinki częściowo w folii tak jak jest na instrukcji czy wyjmowałeś z folli wieszając na lusterku luzem? ja po wyjęciu zapach czuje max 3-4 dni i potem nic.

Pomyślałem, żeby może otworzyc opakwoanie i gdzies położyć choinke w folii to dłużej bedzie trzymac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeliuss

Tak jak na opakowaniu. Wycinam trójkąt i co tydzień folia w dół. A nadmiar folii zawijam do góry i spinam spinką do papieru, wtedy nic nie drażni moich oczu i nie dynda na lusterku ? 

Ps ostatnio widziałem ori sylikonowe podkładki do choinek firmy wunderbaum, ponąć dzięki nim można położyć choinkę w dowolnym miejscu i w dowolny sposób ?

Edytowane przez matisstz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze te woreczki foliowe drażniły i zawsze ściągam a w efekcie zapach jest max do tygodnia :D Fakt faktem Czarna choinka ładnie pachnie.

 

Apropo Secret Scents  próbował ktoś Emerald Bay  ? Co to za zapach, ładny? Leży mi w domu i czeka na Autko haha więc nie chce jeszcze otwierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użwyał ktoś może zapachy Gliptone - zapach skóry (ten Duży pod siedzenie) - jak trwałość i intensywność zapachu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zapach bardzo przyjemny ale jego trwałość, przynajmniej w moim przypadku pozostawia wiele do życzenia. Cena nieadekwatna do okresu użyteczności. 

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie odpisał :( Tak żę spróbowałem w ciemno, CS Emerald Bay - Trudno stwierdzić co to za zapach :D Ale mimo wszystko ładny i przyjemny gdyby ktoś się w przyszłości zastnaawiał, co prawda mogłby być troche bardziej intesywny ale nie ma źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2019 o 14:47, marcin1203 napisał:

Użwyał ktoś może zapachy Gliptone - zapach skóry (ten Duży pod siedzenie) - jak trwałość i intensywność zapachu? 

Dostałem jako gratis do zestawu kosmetyków z Gliptone i po otwarciu ten zapach był w aucie przez minutę i wylądował w koszu bo waliło niemiłosiernie. Olek jak wsiadł do auta to pierwsze co powiedział: "Co tu tak wali?" ? Trzeba było neutralizować zapach gekonem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z was z zapachem żywicy? Szukałem ale wszystko to te ludziki i każdy z nich niedostępny już..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Langista napisał:

Spotkał się ktoś z was z zapachem żywicy? Szukałem ale wszystko to te ludziki i każdy z nich niedostępny już..

Nie lepiej sobie nazbierać szyszek albo igieł z lasu do siateczki :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...