Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Nie lepiej sobie nazbierać szyszek albo igieł z lasu do siateczki :)?

Mój kolega jeździ z ziarnami kawy w kubeczku który leży sobie w uchwycie w aucie. Auto jeździ po części odwozi klientów warsztatu a w środku zamiast oleju hemii itp. czuć tylko aromat kawy. Ponąć palona kawa potrafi zabić nawet zapach trupa, ale tego nie wiem nie próbowałem ?

Edytowane przez matisstz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem wiele zapachow od wunderbauma przez california scent, a nawet Fresso. Kupiłem auto z tym zapachem co niżej i jest to idealny zapach ktory pieknie komponuje się jak dla mnie z wnętrzem audi.

80a087009_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kristof91
używasz jeszcze tego zapachu? Długo się utrzymuje?
Bo już nie wiem co wybrać - jakiś perfum czy "zwyczajną" puszkę z zapachem :) 

Edytowane przez Majk009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Majk009 napisał:

@kristof91
używasz jeszcze tego zapachu? Długo się utrzymuje?
Bo już nie wiem co wybrać - jakiś perfum czy "zwyczajną" puszkę z zapachem :) 

 

Jeden wkład pachnie ok 30 dni mocno. Potem mniej. Im wiecej ogrzewania tym bardziej wyczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadostwo połamało się i jak do audi to wizualnie i te zapach ( miałem czerwony wkład) jakoś mnie nie rzucało na kolana.

Masz w Rossmanie full olejków zapachowych, napełniam nim oryginalnego gekona z tyłu gdzie zaczep do kratki. Może nie działa dłużej niż 2 tygodnie ale masz tego oleju na co najmniej pół roku. 

WWW.ROSSMANN.PL

Olejek zapachowy Pomarańcza nada Twojemu domowi wyjątkowy aromat. 5-10 kropli olejku dodanych do ceramicznego kominka wypełnionego 10 ml wody kaloryferowego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2020 o 15:19, kristof91 napisał:

Przerabialem wiele zapachow od wunderbauma przez california scent, a nawet Fresso. Kupiłem auto z tym zapachem co niżej i jest to idealny zapach ktory pieknie komponuje się jak dla mnie z wnętrzem audi.

80a087009_2.jpg

w piatek mi przyszlo 3 dni w samochodzie. Bez szału jak za taki hajs. Nie polecam jednak. Duże nadzieje miałem ze bd godny polecenia ale jednak nie. Ambi pur ocean mist zdecydowanie lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Pabianice - ODŚWIEŻACZ POWIETRZA DO AUTA 3x ZAPACH NA KRATKĘ, na Allegro.pl, za 26,90 zł w kategorii {Akcesoria samochodowe} - {Gadżety motoryzacyjne}. Opinie i recenzje czy...

Testuje, ładnie wygląda i się  komponuje w kratce - 6 wkładów różne zapachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...