Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo gusta są różne i się o nich nie dyskutuje :decayed: ale chciałbym żeby każdy powiedział czym się narkotyzuje podczas jazdy CCCO :wink:

Jak dla mnie na + są:

- Wunderbaum Kokosnuss - fajna nuta kokosa z wanilią

- California Scents Napa Grape - zapach winogron, świeży ale intensywny, nie polecam ustawiania puszki na full power :wink:

- Chemical Guys Stripper Scent - jak dla mnie numer jeden, kto nie czuł, nie zrozumie :decayed::grin::grin:

- My Shaldan Lime i chyba Splash - udane zapachy, przy tym nie kosztują wiele, do dostanie m.in. w Tesco

Mnie osobiście nie podpasowały:

- California Scents Concord Cranberry - moja reakcja - WTF is that!?

- California Scents Coronado Cherry - kupiłem bo wiele osób poleca, mnie nie podpasował...

- Wunedebaum Vanilla aroma - hmmmm... zapach wykorzystywany we wszelkich warsztatach i komisach do "odświeżenia" wnętrza, w praktyce ukryłby zapach trupa, sposób użycia - wieszamy 3 choinki na luterku, wystawiamy auto na działanie promieni słonecznych na min. 3 godziny, upewniając się wcześniej że wszystkie szyby i drzwi są szczelnie zamknięte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CG Stripper Scent nr. 1 :whistling:

CS Coronado Cherry - mocny, ale nie podszedł mi, chyba guma balonowa?

CS Cinnamon Apple - bardzo fajny, sama nazwa mówi jaki to zapach, przypomina nastrój świąt :)

CS Hawaian Garden - fajny, lekki zapach, idealny na wiosnę - pachnie ogrodami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przetestować CS Cinnamon Apple, szkoda że do grudnia tak daleko:wink:

Słyszałem że Golden State Delight też jest niczego sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie My Shaldan-Squash Limonka też jest ok i Jabłuszko ! Kupowałem CS to żaden mi nie podchodził i wszytkie wylądowały w garażu zmarnowałem dużo kasy na testy.

Edytowane przez kris-krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Strippera to dopiero poczujesz :decayed:

Tapnięte z SGS III

Od razu poczułem ten zapach jak się otworzyło samochód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az taki fajny jest? :D trzeba będzie sprawdzic... Mi od zawsze podobała się czarna choinka Wunderbaum ale wiadomo jak z trwałoscia u niej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajny :naughty: zresztą poczytaj opisy na internecie. Ogólnie pachnie tak jakby autem jechała niedawno fajna, ładnie pachnąca dziewczyna, jeśli masz żonę to nie kupuj bo pomyśli że masz kochankę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne żeby głowa nie bolała podczas długiej jazdy zapach może zmulić kierowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajny :naughty: zresztą poczytaj opisy na internecie. Ogólnie pachnie tak jakby autem jechała niedawno fajna, ładnie pachnąca dziewczyna, jeśli masz żonę to nie kupuj bo pomyśli że masz kochankę :wink:

miki miałeś rację, dziś zakupiłem Strippera i najchętniej nie wychodziłbym z auta, zapach jest rewelacyjny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że się spodobał, tylko się nie zaduś :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos podpowie mi co to za zapach jest ten stripper?? To jest w płynie?jezeli tak,to jak to stosujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz linka Chemical Guys Stripper Scent Pocket Size 118ml (3110569048) - motoAllegrosam się zastanawiam nad tym to takie psiukadło z tego co widzę:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...