Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Chemical Guys Stripper Scent Pocket Size 118ml (3110569048) - motoAllegro

to co wyslalem w linku i w/w wymienionych postach zapach tego jest jeden czy jest wybór ?:wink:

Widze ze tylko jeden :wink: Nie bylio pytania:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lato 2-3 psiknięcia pod dywanik, nawiew i zapach potrafi się utrzymać do tygodnia.

Dzięki chyba się skuszę :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wcześniej dwa razy CS Coronado Cherry i było dość fajnie. Zapach nie był męczący i długo się utrzymywał. Ostatnio włożyłem CS Malibu Melon i straszna kupa, na full otworzony i nic nie pachniał, jak puściłem na niego nawiew to było czuć, ale strasznie chemiczny zapach moim zdaniem. Pojeździł 3 dni i wywaliłem do bagażnika. Teraz włożyłem CS Monterey Vanilla i też jestem zawiedziony, słabo pachnie i zupełnie inaczej niż choinka WB. Dzisiaj zamówiłem Stripper Scent'a:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- California Scents Coronado Cherry - kupiłem bo wiele osób poleca, mnie nie podpasował...

Co Tobie nie podpasowało, zbyt intensywny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

Zastanawiam się właśnie nad tą wiśnią lub innym zapachem z CS, najwyżej pójdzie do auta taty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wunderbaum- Black Car Classic i jak na razie nic lepszego od nich wg mnie nie ma.

Zapach który mnie drażni to kultowana kiedyś Vanillia, która kojarzy mi się z odpustowym poldżerem o zawigotniałym wnetrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszedł stripper scent:) pierwsze wrażenie średnie, nie powalił mnie z nóg. po jakimś czasie poszedłem do auta i o wiele lepiej, bardzo fajny i przyjemny zapach. pachnie jak moja była:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszedł stripper scent:) pierwsze wrażenie średnie, nie powalił mnie z nóg. po jakimś czasie poszedłem do auta i o wiele lepiej, bardzo fajny i przyjemny zapach. pachnie jak moja była:grin:

To źle czy dobrze? :decayed:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapachy z Mon AREON. Mam myjnię samochodową i używamy tych zapachów od mniej więcej roku. Polecam :

- Apple & Cinnamon (świeży, nie jest ciężki)

- Beverly Hills (zapach męskich perfum - naprawdę super, zbliżony do Black z Wunder Baum ale moim zdaniem ładniejszy)

- Elegance (typowy do auta kobiety, delikatne perfumy damskie)

- Leather (skóra, naprawdę daje zapach skórzaniej tapicerki w aucie)

- Miami Beach (ciężko mi określić - ale jest ładny :grin: )

- Summer Dream (j.w. - :grin: )

- Party (damskie perfumy - delikatne)

- Bubble Gum (guma balonowa)

nie polecam :

- Lilac (pachnie jak bez - moim zdaniem za ciężki do auta)

- Mojito (limonka - moim zdaniem do kibelka tak ale nie do auta)

- Vanilla Choco (wanilia z czekoladą - dla fanów)

- Coconut (kokos - dla fanów, ale ja nim nie jestem :wink: )

Ich zapachy można kupić w Tesco - przynajmniej jabłko z cynamonem widziałem - kosztują 3,99 zł. U mnie na myjni też są po 3,99, widziałem też w kilku sklepach motoryzacyjnych.

Jeżeli ktoś z Was chce pozbyć się uciążliwych zapachów to polecam szukać neutralizatorów zapachów w atomizerach lub przy praniu/czyszczeniu tapicerki dolać profesjonalnego środka do prania. Na mojej myjni często mamy takie auta - smród papierochów, zwierząt, itp. itd. Profesjonalna chemia wszystko usunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam polecam ta piabke do czysczenia zapach bardzo przyjemny doskonale czysci bez sulikonu http://www.autokosmetyki.pl/w%C4%82%C5%BArth_cargo_pianka_do_czyszczenia_tapicerki_wewnatrz_samochodu,p836.html

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...