Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pany (i panie:wink: )

Może wiosna w końcu nadejdzie a razem z wiosną przychodzi gruntowne sprzątanie naszych Audików po okresie zimowym :decayed:

Co polecacie do kokpitu ?

Kiedyś miałem ściereczki z Lidla, dawały radę, ale ideałem nie były...

Proszę o propozycję o przyzwoitych pieniądzach.

Chcę uniknąć sytuacji że ktoś poleca środek ja patrze a 35ml środka kosztuje 250zł... :slina:

Bez takich... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he może plak?:):) A serio to chyba nie zapuściłeś aż tak kokpitu żebyś go musiał teraz konkretną chemią traktować? Moja rada to systematyczne porządki(ja lecę plakiem brzoskwiniowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest brudne to APC w proporcji 1:10-1:20 zaleznie od zabrudzenia.

Pozniej jakis dressing.

Dobry i tani jest Poorboys Natural Look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można linki ?

Autobrite Pink Sheen 0.5L - pólmatowe wykończenie na plastikach - Tworzywa sztuczne

używam i jest ok, coś go nie ma dostępnego, zapach mi nie odpowiada jest taki chmiczny z nutką syropu dla dzieci :decayed:

plam nie pozostawia, kurz przez ładne parę tygodni się nie zbiera i co najważniejsze jest matowy-deska w szybie się nie odbija

jak pink się skończy na PB natural look przejdę, czytając opinie o wiele lepiej się sprawdza

POORBOYS WORLD NATURAL LOOK 964ML - EFEKT SATYNY - ShowCarShine - Detailing Shop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam Poorboys Natural Look , po uprzednim wyczyszczeniu jakimś APC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam CHemical Guys Natural Shine, używam od roku i nadal połowa butelki mi została, przyjemnie pachnie, jest w postaci mleczka i bardzo robrze się rozprowadza po powierzchni - Efekt eleganckiej satyny.

Dostępny oczywiście u Show Car Shine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze czyszczę tradycyjnie Plakiem i nie narzekam..:wink:i co najważniejsze jest tani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nieopłacalny, bo plak ten mniejszy kosztuje 11 zł, ten gratisowy 13 zł, zrobisz tym maksymalnie 3-4 środki i do wyrzucenia jest, a później się tylko kurz klei do plaka, nawet po przetarciu MF. Sorry, ale plak nadaje się jako nabłyszczacz do nadkoli albo opon na 1 dzień, tak PB natural look kosztuje 39 zł, a jest tak wydajny że mam połowę środka z butelki 473 ml i poszło tyle na około 30-35 samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zależny dla kogo jest nie opłacalny,bo dla mnie jest i to bardzo.Jak sie go używa z głową to wystarcza na długo. Może i ja kupie ten BP jeśli jest taki dobru jak mówisz.Tylko gdzie go kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby showcarshine.pl - do tego przydadzą Ci się 2 aplikatory bawełniane bo jest w formie mleczka i ma bajeczny zapach, ale jeśli oczekujesz takiego 'świecącego się efektu' jak w plaku to zawiedziesz się bo PB NL daje satynę, ale w środku Audi się spisuje idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam na świeceniu nie zależny,ważne żeby ładnie wyglądało i pachniało w Audi:) mógłbyś podesłać linki do tych aplikatorów i PB lub coś dobre a tańszego

Szukam tematu na forum : showcarshine coś było na forum ze jakieś rabaty czy coś i moge tego tematu znaleśc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogole za porownanie do plaka :facepalm:

U mnie APC w malym stezeniu na pierwszy ogien na brud, potem Nielsen Finesse :wink:

NIELSEN FINESSE 500ML - ShowCarShine - Detailing Shop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...