Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

A wystarczy tylko Auto Finesse Spritz do wnętrza?

Czy lepiej pierw Auto Finesse Total Interior Celaner a dopiero później  Auto Finesse Spritz?

Edytowane przez Osta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Osta napisał:

A wystarczy tylko Auto Finesse Spritz do wnętrza?

Czy lepiej pierw Auto Finesse Total Interior Celaner a dopiero później  Auto Finesse Spritz?

Potrzebujesz wyczyścić to Total a potem Spritz, chyba ze do poprostu do codziennego dbania o czyste już  wnętrze to Spritz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki

A gdzie polecasz to kupić w dobrej cenie?

Auto Finesse Total Interior Celaner 

Auto Finesse Spritz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Osta napisał:

Ok, dzięki

A gdzie polecasz to kupić w dobrej cenie?

Auto Finesse Total Interior Celaner 

Auto Finesse Spritz

Ja zamawiam z UK , ale u nas w pierwszym lepszym sklepie internetowym z kosmetykami dostaniesz,  lub zwyczajnie Allegro u sprzedawcy Auto Na Blask, DetailerShop czy DeepGloss itp, pełno tego, około 50zł sztuka powinna wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli macie problem z "mazami" , albo białym nalotem na plastikach wewnętrznych po apc to polecam apc pro od ADBL. Gadałem ze znajomym, który ma własne studio detailingu i też stwierdził że zwykłe APC (nie ma znaczenia z jakiej firmy) zostawia ślady, co dziwne przy  mocniejszych środkach od zwykłego apc  typu APC Pro od ADBL albo Shiny Garage Red Devil HD Nano nie ma żadnych śladów czy nalotu. Osobiście zdarzyło mi się raz czy dwa że APC zostawiło mi jakiś nalot i od tej pory używam APC Pro. Nie dość, że wydajniejsze to nie ma problemu z nalotem i mazami :wink: Co do dressingu do wnętrza to zawsze używalem PB Natural Look ale mam wrażenie że trochę zbyt mocno nabłyszcza( w B6 jeszcze da się przełknąć ale w B5 wyglądało jak po plaku)  i po opadach deszczu na boczku drzwi kiedy spadnie kilka kropelek to po wyschnięciu zostają plamy. Po Adbl nie zostają żadne plamki, jest bardziej matowy niż Natural Look a do tego ma genialny bananowy zapach  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, FroS-t napisał:

Dokładnie, nie ma jakiś dużych różnic u  sprzedających

A może polecisz jakiś inny zestaw? Bo tego nie można nigdzie dostać przez neta. Są braki w magazynach. Chodzi mi o to Auto Finesse Total Interior Cleaner

Auto Finesse Spritz - jeszcze można kupić i jest na magazynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Osta napisał:

A może polecisz jakiś inny zestaw? Bo tego nie można nigdzie dostać przez neta. Są braki w magazynach. Chodzi mi o to Auto Finesse Total Interior Cleaner

Auto Finesse Spritz - jeszcze można kupić i jest na magazynie

http://sklep.waxclusive.pl/wnetrze/317-auto-finesse-total-interior-cleaner-500ml.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Arek956 napisał:

Panowie, jeśli macie problem z "mazami" , albo białym nalotem na plastikach wewnętrznych po apc to polecam apc pro od ADBL. Gadałem ze znajomym, który ma własne studio detailingu i też stwierdził że zwykłe APC (nie ma znaczenia z jakiej firmy) zostawia ślady, co dziwne przy  mocniejszych środkach od zwykłego apc  typu APC Pro od ADBL albo Shiny Garage Red Devil HD Nano nie ma żadnych śladów czy nalotu. Osobiście zdarzyło mi się raz czy dwa że APC zostawiło mi jakiś nalot i od tej pory używam APC Pro. Nie dość, że wydajniejsze to nie ma problemu z nalotem i mazami :wink: Co do dressingu do wnętrza to zawsze używalem PB Natural Look ale mam wrażenie że trochę zbyt mocno nabłyszcza( w B6 jeszcze da się przełknąć ale w B5 wyglądało jak po plaku)  i po opadach deszczu na boczku drzwi kiedy spadnie kilka kropelek to po wyschnięciu zostają plamy. Po Adbl nie zostają żadne plamki, jest bardziej matowy niż Natural Look a do tego ma genialny bananowy zapach  :wink:

Nie problem z mazami, tylko po każdym apc zostaje film, widoczny lub nie, często wyczuwalny w dotyku na plastikach i tak jest ze względu na skład. Do plastików przetartych zwykłym apc zawsze 1. będzie bardziej ciągnął kurz, 2. nie przyjmie się dobrze odżywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakis czas czyszcze apc od rrc cosmetics, potem daje dressing i w miedzy czasie uzywam preparatu do deski rozdzielczej kupionego w audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś jak się za to zabrać? na desce rozdzielczej od strony pasażera podobnie 20180326_172132-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić POORBOY'S Natural Look. Rewelacyjne odświeża plastiki i wydobywa czerń. Dodatkowo chroni przed promieniami UV i ładnie pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosował ktoś coś takiego? zastanawiam się nad tym produktem, zależy mi żeby był efekt matowy

COCKPIT-MAT-DRESSING-PLASTIKOW-WEWNETRZN
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 18 zł - COCKPIT MAT DRESSING...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem z wypłowiała deska, czyszczona apc, nałożona odzyweczka i efekt jak widać plony... zastanawiam się co tu jeszcze zrobić... Miał ktoś taki problem albo coś poleci? Myśle, czy by nie położyć interiora od Manufaktury wosku, podobno bardziej trwały i trochę przyciemni.. ale sam nie wiem..

help!! ???

4617523C-3FF2-464F-825B-18037DAE31F2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2020 o 10:58, napalm napisał:

Panowie, mam problem z wypłowiała deska, czyszczona apc, nałożona odzyweczka i efekt jak widać plony... zastanawiam się co tu jeszcze zrobić... Miał ktoś taki problem albo coś poleci? Myśle, czy by nie położyć interiora od Manufaktury wosku, podobno bardziej trwały i trochę przyciemni.. ale sam nie wiem..

help!! ???

4617523C-3FF2-464F-825B-18037DAE31F2.png

Wymywasz APC potem wodą :D? Ja miałem taki problem kiedyś i podziałał interior od Megsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...